ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
więcej ->

 
 

Krętacze. Bratkowski z NBP o wypowiedzi Leppera

"Domagać się od banku centralnego, żeby wypracowywał jak największy zysk to tak, jakby domagać się od sędziego, żeby strzelał bramki na boisku" - stwierdził wiceprezes NBP, Andrzej Bratkowski. Odpowiedział w ten sposób na zarzuty Andrzeja Leppera.

Zadaniem Narodowego Banku Polskiego nie jest wypracowywanie zysku, ale utrzymywanie niskiej inflacji i emisja pieniędzy - podkreślił w Pierwszym Programie Polskiego Radia wiceprezes NBP. W radiowych "Sygnałach Dnia" Bratkowski podkreślił, że bank centralny nie jest bankiem komercyjnym.

Większych zysków od NBP domaga się przewodniczący Samoobrony Andrzej Lepper. Chce on również podporządkowania banku centralnego rządowi i parlamentowi. Samoobrona złożyła w Sejmie projekt ustawy w tej sprawie.

Wiceprezes NBP podkreślił tymczasem, że kłóci się to z zapisaną w konstytucji niezależnością banku centralnego. Według Bratkowskiego niezgodne z konstytucją jest domaganie się, by założenia polityki pieniężnej faktycznie były aprobowane przez rząd oraz by parlament mógł odwoływać Radę Polityki Pieniężnej, gdy w danym momencie nie zgadza się z jej polityką. "Są to ograniczenia nie do pogodzenia z zasadą niezależności banku centralnego" - podkreślił Andrzej Bratkowski.

Odpowiadając na zarzuty wicepremiera Grzegorza Kołodki, według którego polityka monetarna NBP jest wadliwa i błędna, wiceprezes NBP podkreślił, że wysokość stóp procentowych odpowiada sytuacji gospodarczej. "Nie widzę żadnych powodów, by stwierdzić, że polityka banku centralnego była niewłaściwa" - powiedział Bratkowski.
(PAP)

Przepraszam, ale ktoś chce z nas zrobić idiotów

NBP nie jest prywatną firmą pana Bratkowskiego, ani „magistra wszystkich Polaków”.
Z tego powodu prawo do nadzoru nad NBP mają przedstawiciele społeczeństwa.
Przynajmniej teoretycznie są nimi posłowie.

Nie przypuszczamy, aby Lepper chciał z NBP zrobić bank komercyjny, ale odebrać więcej pieniędzy z tych, które NBP wyłudził od Narodu Polskiego.
5 luty 2003

Piotr Mączynski 

  

Archiwum

Najwięcej polskich dzieci głoduje w wakacje
sierpień 6, 2004
Głodny Niedżwied? Rosyjski
wrzesień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Runda przegrana przez Izrael
sierpień 15, 2006
Iwo Cypian Poogonowski
Kolejny wiedzący lepiej od społeczeństwa. Kaczyński przeciw referendum aborcyjnemu
styczeń 18, 2003
Piotr Mączyński
NFZ wyda 6 mln zł na szkolenia
styczeń 19, 2005
PAP
Duże dzieci chcą wywołać pożar świata
luty 5, 2003
PAP
Należy pracować od podstaw
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
„Islamo-faszym” czy „energo-faszyzm?”
styczeń 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Prezydent Poznania skazany
marzec 5, 2008
PAP
Stary Wiarus odpowiada
marzec 1, 2006
Stary Wiarus
POLSKA - UNIA 4
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Rozmowa Adama Sandauera z Gabrielem Janowskim członkiem Ruchu Patriotycznego
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
Program dla Polski. Jak przezwyciężyć kryzys i rozwijać polską gospodarkę
luty 20, 2003
prof. Włodzimierz Bojarski
Wszystko wskazuje na bandziorów powiązanych INSTYTUCJONALNIE z władzą...
czerwiec 4, 2007
tłumacz
LIST PRYWATNY DO ARTURA ŁOBODY
wrzesień 12, 2005
Wiesław Sokołowski
"PO chce przywrócić wolność mediom" - tak twierdzi Wirtualna Polska
kwiecień 11, 2003
Sejm uczcił minutą skupienia pamięć Ryszarda Kapuścińskiego
styczeń 25, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Modlitwa o deszcz
maj 7, 2007
Marek Olżyński
Czy już wkrótce międzynarodowe listy gończe za Polskim Przezydentem, Premierem, Prokuratorem Generalnym...
czerwiec 9, 2007
tłumacz
Tony Blair i 25 lat od zwycięstwa Margaret Thatcher
kwiecień 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media