|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
więcej -> |
|
Nadał nowy sens patriotyzmowi i bohaterstwu.
słowo o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim
|
|

Za „okrągłym stołem” zasiedli przedstawiciele Służby Bezpieczeństwa oraz zaproszona - a wcześniej dokładnie prześwietlona - tzw. „opozycja”. Karty władzy były więc znaczone, potasowane i w odpowiedni sposób rozdane. O Ryszardzie Kuklińskim mówiono więc w latach dziewięćdziesiątych w sposób obra?liwy a nieraz wręcz obelżywy.
1.
Szczątkowość informacji docierających w tamtych latach do naszego środowiska oraz zajadłość z jaką wypowiadano się w oficjalnych mediach o zdradzie Kuklińskiego na rzecz Ameryki – wszystko to sugerowało, że sprawa ma się wręcz odwrotnie.
Armia polska była przecież narzędziem w rękach obcych, nie broniła Polski bo służyła innym strategicznym celom. Finalnym produktem tej strategii - trzymanej w najtajniejszych skrytkach Układu Warszawskiego - wynikało jednoznacznie, że atak sowietów na Europę zachodnią miał sprowokować uderzenie broni atomowej na Polskę – innymi słowy strategia powyższa zakładała wyeliminowanie całego narodu polskiego z życia ... Brzmi to niewiarygodnie, ale najbardziej utajnione dokumenty Paktu Warszawskiego, które przekazał Kukliński amerykanom, mówią właśnie o tej strategii.
2.
W geście niezgody na szarganie imienia Kuklińskiego, bardziej kierując się wtedy intuicją niż wiedzą – w książce mego autorstwa Obumarli wydanej w latach dziewięćdziesiątych opublikowałem wiersz:
NARÓD
pułkownikowi Ryszardowi Kuklińskiemu
las
bez wysokich
drzew
czyż nie jest
karykaturą
lasu
naród
wodorostów
i karłów
ogień
strawi w mgnieniu
oka
1997
3.
Wojciech Jaruzelski stawia rezolutne pytanie: Jeśli dojdziemy do wniosku, że czyn Kuklińskiego był czynem bohaterskim – że działał dla dobra Polski – to trzeba zadać sobie pytanie. Czy wszyscy pozostali byli zdrajcami?
Zdrajcami są ci, którzy wiedzieli o planach unicestwienia narodu i godzili się na takie rozwiązanie - a była to tylko kilkunastoosobowa grupa wtajemniczonych. Oni i ich rodziny może by ocaleli w specjalnych schronach.
Ryszard Kukliński mówi : „Wojsko to nie mafia” (...) „Żołnierze mogą odmówić wykonania rozkazu dowódców, którzy są nielojalni wobec ojczyzny”
Może więc my wszyscy zawdzięczamy swoje tu istnienie właśnie Kuklińskiemu. Znalazł się ktoś, kto przez wiele lat w ekstremalnych warunkach, narażając życie nie tylko swoje, ale także najbliżej rodziny - ujawniał, ostrzegał i w ten sposób właśnie rozmontowywał i neutralizował te zbrodnicze plany ...
4.
W tych miesiącach ukazała się na polskim rynku wydawniczym książka Benjamina Weiser`a „Ryszard Kukliński – życie ściśle tajne” , wydana przez Świat Książki. Praca ta w sposób obszerny ukazuje dramatyzm wyborów Kuklińskiego.
Jak zachowa się IV Rzeczypospolita w stosunku do pułkownika Ryszarda Kuklińskiego – zobaczymy !?
Dla nas, dla twórców niezależnych, od lat spychanych pod murawę ... pułkownik Ryszard Kukliński nie ma sobie równych – nadał bowiem nowy sens prawdzie, patriotyzmowi i bohaterstwu.
Wiesław Sokołowski
www.trwanie.republika.pl
Rawka 11.XII. 2005 |
|
12 grudzień 2005
|
|
Kongres Polski Suwerennej i Sprawiedliwej
|
|
|
|
"Wojna ostateczna" zagraża światu z powodu "Tarczy" w Polsce
grudzień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
By przeżyć i mniej cierpieć
sierpień 26, 2006
Władysław Chmiel
|
Gówniarz, nie prezydent
kwiecień 1, 2004
PAP
|
Anatomia sukcesu Żydów
marzec 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Właściwy człowiek
styczeń 28, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy mamy dziś do czynienia z rozbiorem Polski?
Czy to jest zdrada narodowa?
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
|
Dlaczego nie należy głosować na PO, SLD, SDLP ect
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
|
Czy Putin Przegrał w Bukareszcie?
kwiecień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kiedy gangsterzy egzekwują prawo
styczeń 27, 2008
Interia.pl
|
Ludzie jak żubry?
maj 21, 2006
Mirnal
|
Gotowa salwa odwetowa Iranu, 11,000 rakiet
październik 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bush "ostrzega" przed trzecią wojną światową
październik 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Ukraina jest krajem o newralgicznym znaczeniu dla Polski?
grudzień 31, 2004
Gregory Akko
|
Przywódcy Czerwonych Khmerów przed trybunałem? Czyli kogo przed nim zabraknie...
listopad 24, 2006
Bartłomiej Doborzyński
|
Oświadczenie Stronnictwa Narodowego Okręgu Opolskiego
wrzesień 1, 2004
Bolesław Grabowski
|
Skończyć z oszukiwaniem Narodu!
Żądamy referendum w sprawie traktatu reformującego Unię Europejską
październik 15, 2007
Jerzy Rachowski
|
Wybór bieżącej prasy rosyjskiej
Sktót tłumaczenia transkryptu wystąpienia Putina w Monachium
luty 14, 2007
tłumacz
|
Epidemia terroryzmu i jej siewcy
kwiecień 14, 2004
Marek Głogoczowski
|
Nie dezerterzy
czerwiec 26, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Konflikt Gruzja - Osetia południowa jako przykrywka dla wojny rosyjsko - amerykańskiej
sierpień 9, 2008
komentator
|
więcej -> |
|