ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
więcej ->

 
 

Izrael planuje atak nuklearny na Iran



Dziś brytyjska gazeta „Sunday Times” poinformowała o rzekomych tajnych planach Izraela związanych ze zniszczeniem obiektów wzbogacania uranu za pomocą broni jądrowej. Dwie izraelskie eskadry lotnicze trenują przeprowadzenie takich operacji, dodała gazeta powołując się na kilka niezależnych ?ródeł.

„Sunday Times” dodało, że Izrael zdefiniował trzy podstawowe cele, które uważa się za ważne w planie jądrowym Iranu tzn. Natanz, gdzie instaluje się wirówki do wzbogacania uranu, obiekt niedaleko Isfahanu, gdzie jak wynika z wypowiedzi irańskiego wiceprezydenta przechowywana jest w tunelach ropa potrzebna do procesu wzbogacania oraz reaktor na ciężką wodę w Arak, który może w przyszłości posłużyć do wyprodukowania wystarczającej ilości plutonu do stworzenia bomby.

Rząd izraelski zaprzeczył tym doniesieniom – rzecznik izraelskiego rządu, Miri Eisin, podkreślił dzisiaj, że nie mają w zwyczaju komentować tego typu artykułów w „Sunday Times”.
8 styczeń 2007

Aschurbanipal 

  

Archiwum

Kłopoty Konsumeryzmu i Neokonserwatyzmu w USA
grudzień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Gdy rozum śpi budzą się upiory
maj 1, 2008
Artur Łoboda
Kopanie padłego Orła
sierpień 17, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Pokonać Busha - najważniejszy cel Sorosa
listopad 11, 2003
PAP
Who's afraid of the Israel Lobby?
październik 7, 2007
Ray McGovern
Wypedęenie Niemców ???
lipiec 16, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Integracja czy podbój?
kwiecień 19, 2003
przysłał Piotr Letowt-Vorbek
Proste rozwiązania
październik 22, 2003
Polskie Jutro
Lichwiarski kapitalizm w kryzysie
wrzesień 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Berlusconi zapowiada walkę z antysemityzmem
marzec 14, 2008
PAP
Z gównem pod podeszwą
wrzesień 1, 2008
PAP
Nadzieja
wrzesień 17, 2004
Marian Hemar
Sytuacja Polski i Polaków po podpisaniu umowy międzynarodowej w sprawie tarczy antyrakietowej przez polskiego ministra spraw
sierpień 20, 2008
Paweł Ziemiński
Zagadka samochodów-pułapek z 11 września 2001
maj 9, 2007
marduk
Dlaczego będą (?) wieszać Saddama Husseina ?
grudzień 28, 2006
tezlav von roya
Tajemnicze przeciąganie polityków SLD do Samoobrony
marzec 24, 2004
PAP
Mataczenie i kretactwa w Sadzie Rejonowym w Leczycy
wrzesień 13, 2006
Irena Starczynska
Powtórka z historii - czeka nas "narodowy socjalizm"
lipiec 26, 2004
Artur Łoboda
Odpowiadamy
październik 4, 2003
http://angora.pl/
Sadzawka Mamilli
styczeń 28, 2008
Izrael Szamir
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media