ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
więcej ->

 
 

Katrina




Huragan piątej kategorii o wiatrach 160 km. na godzinę uderzł w wybrzeże stanu Louisiana 29go siepnia 2005. Najsilniejsze podmuchy osiągały szybkość 280 km. na godzinę. Huragan ten nazwano „Katrina.” Spowodował on najwięcej strat w ludziach (1,836 osoby) i najwieksze straty materialne w historii USA (81,2 miliardy dolarów). Reakcja rządu Bush’a była określona jako „hańba narodowa.” Od dawna było wiadomo, że Nowy Orlean był miastem poważnie zagrożonym, ponieważ wały i ściany ochronne były zbudowane na miarę huraganu kategorii trzy.

Kiedy Francuzi założyli Nowy Orlean to osiedlili się na dosyć wysoko położonych terenach. Po sprzedaży terrytorium Lousiany USA przez Napoleona, Nowy Orlean stał się bardzo ważnym portem i zaczął rozrastać się na okoliczne bagna, które zaczęto suszyć. Process ten spowodował kurczenie się terenów bagiennych tak, że duża część miasta znalazła się około dwu metrów poniżej poziomu morza, w dzielnicach na południe od dwu wielkich jezior. Napór wody z tych jezior spowodował powód? i wyrównanie się poziomów wody na terenie miasta i morza, tak że 80% miasta było pod wodą.

Człowiekiem w dużej mierze odpowiedzialnym za rozmiar tego nieszczęścia był szef nowo-powstałego ministerstwa „Homeland Security,” neokonserwatywny Żyd, nazwiskiem Michael Chertoff, który przeprowadził centralizację policji oraz służb obrony terytorialnej, przeciwko katastrofom żywiołowym, w jedną wielką biurokrację, nastawioną głównie do walki w „wojnie przeciwko terrorowi” oraz zapobieganiu aktom terroru.

Zadania te mają zupełnie inny charakter niż pogotowie przeciwko nadchodzącemu huraganowi, znacznie silniejszemu od założeń inżynierów, którzy planowali wały i ściany zaporowe. Symboliczna jest książka telefoniczna Nowego Orleanu, przed Katriną składała się ona z dwu dużych tomów. Dziś mieści się tylko w jednym tomie.

Nowa centralizacja władzy i udział oddziałów obrony narodowej w pacyfikacji Iraku wraz z ich amfibiami, czyli wozami mogącymi popruszać się na wodzie i na lądzie, utrudnił akcję ratunkową w Nowym Orleanie i na wybrzeżu stanów Louisiana i Mississippi oraz Floryda. Stan pogotowia został ogłoszony znacznie pó?niej niż wskazywały komunikaty meteorologiczne. Magistrat Nowego Orleanu dopuścił do zalania autobusów miejskich i szkolnych, tak że ten sprzęt nie mógł być użyty do ewakuacji ludzi, którzy nie mieli samochodów.

Rok po katastrofie Nowego Orleanu mieszka tam połowa ludności. Przed huraganem miasto to miało z przedmieściami miało około pół miliona mieszkańców, dziś ma około 260,000 ludzi. Akcja ratunkowa była była ?le zorganizowana. Dziś ponad 70% Amerykanów potępia zachowanie się Bush’a i Chertoff’a w czasie huraganu Katrina, natomiast wśród biednych murzynów, którzy najbardziej ucierpieli 83% negatywnie ocenia pomoc ze strony rządu Bush’a.

Mieszkańcy Nowego Orleanu mówią: „Byliśmy opuszczeni. Magistrat nic nam nie pomógł. Widzieliśmy autobusy, helikoptery i ciężarówki Zarządu Federalnej Agencji Ratowniczej, ale nam nikt nie pomógł.” Huragan Katrina zbliżał się z szybkością idącego człowieka, co dało Chertoff’owi kilka dni czasu do zorganizowania akcji ratowniczych, czego on niezrobił. Na rocznicę tej katastrofy szereg książek zostało wydanych.
Bush powierzył Chertoff’owi kontrolę tego rodzaju kryzysami, ale Chertoff więcej się interesował jak Amerykanów krótko trzymać, za pomocą dodatkowych warstw biurokracji.

Huragan Katrina zniszczył wybrzeże trzech stanów, gdzie reakcja władz jest nadal uważana za hańbę narodową. W obliczu niepewności jak skończy się pacyfikacja Iraku przez armię amerykańską, wspomnienia katastrofy Nowego Orleanu, dają Amerykanom poczucie niepewności, jak dalej potoczą się losy USA pod rządami neokonserwtystów.

www.pogonowski.com
28 sierpień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Balcerowicz i gospodarka
listopad 29, 2002
Artur Łoboda
Globalna Walka Klas Przy Braku Umowy Społecznej
luty 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Chciejstwo
luty 26, 2004
Ojczyzna.pl
Ziemia czy ziemia?
lipiec 30, 2005
Mirnal
Punk widzenia zależy od punktu siedzenia?
Odpowiedz Redaktora Niezależnego Wydawnictwa "AFERY PRAWA"

maj 17, 2005
Zdzisław Raczkowski
Płatne studia
sierpień 2, 2005
Nieustający festiwal sitcomu
luty 20, 2006
Marek Olżyński
Obcokrajowcy popełniają samobójstwa w aresztach deportacyjnych!
grudzień 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Konferencja naukowa
wrzesień 12, 2006
Przerywnik o łosiach
październik 22, 2004
Polska Zbrojna - Dyskusja
"Antyreligijna retoryka"
maj 13, 2008
Artur Łoboda
"Polsko, Twoja zguba w..."
grudzień 21, 2003
Marek Głogoczowski
Sądy traktują podejrzanych nierówno
październik 24, 2005
Marek Komorowski
Klęska Ameryki
kwiecień 4, 2003
Andrzej Kumor
Włoscy dziennikarze: izraelska armia kłamie
sierpień 23, 2002
PAP
Sfałszowane dowody
Prasa niemiecka podważa motywy ataku na Irak

czerwiec 13, 2003
Waldemar Maszewski
Józef Piłsudski
Wezwanie do zgody i jedności

grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Polskie stocznie za drogie dla PŻM
grudzień 4, 2002
PAP
"Europejczycy" ? Kolejne oszustwo
sierpień 13, 2003
Dariusz Hybel
Hamulcowi "Slidarności"
lipiec 16, 2004
Piotr Bączek
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media