ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
więcej ->

 
 

Alek czyli głupi Jaśko

Na studiach mieliśmy kolegę - Jaśka, który znalazł się na nich zapewne dzięki przynależności do PZPR, oraz znajomościom z wykładowcami.
Były to czasy, kiedy znajomości cenniejsze były niż waluta, a przynależność do "przewodniej siły narodu" niezwykle pomagała w życiu.
Skorzystało z tego trzy miliony Polaków, co wraz z rodzinami dało grupę około 10 milionów ludzi powiązanych z strukturą, której fundamentem były stalinowskie zbrodnie.

Otóż Jaśko miał pewien sposób bycia - polegający na mówieniu w sposób zagadkowy.
Wszyscy doszukiwali się w jego wypowiedziach jakiegoś głębszego sensu i widzieli w nim przyszłego geniusza.
A tymczasem on; miał po prostu problem ze zrozumiałym wyrażaniem swoich myśli.
Ostatnio bardzo często przywodzi mi na myśl osoba Jaśka.
Na przykład dzisiaj, kiedy czytam następującą wiadomość:

"Unia Europejska i współpraca regionalna to - według prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego - "cztery przestrzenie dialogu", które pozwolą utrzymać "jedność wśród państw szanujących różnorodność".
ONZ to - jak mówił prezydent - "jedyna organizacja o zasięgu światowym, ucieleśniająca ideał międzynarodowego ładu, opartego na prawie". Zdaniem Kwaśniewskiego, dla systemu Narodów Zjednoczonych nie ma alternatywy. "Nikt nie chce powrócić do stanu natury w relacjach między państwami" - powiedział."
(PAP)

Jaśko, który skończył studia i obronił dyplom, dobrze wiedział gdzie jego miejsce i został rzemieślnikiem, a pó?niej prywatnym przedsiębiorcą.
Nie wiem, czy półmagister jest na tyle głupi, że nie potrafi zrozumieć gdzie jego miejsce? Czy aż do tego stopnia bezczelny?

W każdym razie, media powinny zwrócić uwagę na jego bełkot, za którym nie kryją się żadne rozsądne słowa.
16 wrzesień 2003

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Kraków - Najbardziej rozpoznawalne miasto świata
listopad 11, 2007
interia
Czwarty wymiar czyli przełamanie aksjomatów
kwiecień 24, 2006
Artur Łoboda
Białoruska hucpa - redivivus?
czerwiec 26, 2007
Adam Śmiech
PAMIĘĆ NARODU
luty 5, 2003
Być Ślązakiem
wrzesień 30, 2004
Bolesław Grabowski
Jacy ci "żydzi" są pazerni, wciąż im mało...
maj 22, 2007
www.krakow.pl
"Rz": Emerytury na kredyt
kwiecień 25, 2005
ccc
Wybór bieżącej prasy rosyjskiej
luty 19, 2007
tłumacz
Konwój do Betlejem
październik 27, 2003
Israel Shamir
Strzykawa
luty 16, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Trudne sprawy
Wspomnienie o Stolzmanie

maj 14, 2003
Jesteśmy za..., ale nie przeciw
maj 24, 2007
przysłał Andrzej Kondracki
Moczulski ponownie przed sądem lustracyjnym
grudzień 17, 2002
PAP
Współcześni barbarzyńcy zaatakowali ponownie !
marzec 22, 2003
Adam Śmiech
Czy Libanowi Grozi Nowa Krucjata?
marzec 12, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Wielka manifestacja pokojowa w Tel Awiwie
maj 11, 2002
Artur Łoboda
Dobra, amerykańska szkoła życia
luty 28, 2009
TVP Info
Kontynuatorzy z SLD (6)
W kulturze - jak za Bieruta

czerwiec 25, 2003
Paweł Siergiejczyk
Cień Islamu nad Rosją i USA
wrzesień 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Krucjata XXI wieku
grudzień 7, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media