|
| Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków |
|
|
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA |
|
| Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
więcej -> |
|
Amerykańskie mordy bezbronnych Irakijczyków
|
|

W raporcie dowódzców wojsk desantowych, USA Marine Corps, z 19go listopada, 2005, jest stwierdzenie że 24 Irakijczyków zostało zabitych in Haditha, małym mieście w prowincji Anbar, z powodu eksplozji przydrożnej bomby ustawionej przez powstańców, jak to się co dziennie dzieje, na terenie całego Iraku.
Niestety wersja zdarzeń zakomunikowana przez amerykańskiego oficera, nie zgadzała się z prawdą, kiedy twierdził on że 15 (a nie 24) osoby poniosły śmierć natychmiast po bombardowaniu, w czasie ataku na żołnierzy amerykańskich, którzy strzelali jakoby w obronie własnej. Zdarzenie to nie było omawiane jako skandal i łamanie prawa, aż do dnia 12go marca, 2006.
Świadkiem masowego mordu bezbronnych Irakijczyków byl Taher Thabet, 43-letni reporter i redaktor Organizacji Hammurabi Obrony Praw Człowieka i Demokracji, który zeznał, że Amerykanie stracili jednego ze swoich kolegów, zabitego wybuchem miny i pomścili jego śmierć, mordując kulami karabinowymi wszystkich bezbronnych mieszkańców czterech pobliskich domów, włącznie z małymi dziećmi.
Tahler Thabet nagrał na taśmę wideo ślady sceny mordu i udał się dokostnicy, gdzie zfilmował ofiary masowego mordu, poczem dał taśmę korespondentowi tygodnika Time w Iraku, który z koleji zawócił się do dowództwa amerykańskiego o wyjaśnienie sprawy. Wersja z 19go marca została oficjalnie ogłoszona jako przbieg wypadków, z zastrzeżeniem, że jakoby Alkaida używa fałszywej propagandy w calej tej sprawie.
Dochodzenie reportera tygodnika Time, powtórnie uzyskało od władz okupacyjnych fasłszywą wersję wypadków w Haditha, mimo zupełnie przeciwnych zeznań burmistrza, lekarza w kostnicy, kierownika, kostnicy jak i krewnych, wraz z ich adwokatem, który starał się i uzyskał odszkodowanie za zabójstwa 24 osób, wegług standatowej taryfy władz okupacyjnych, wysokości 2500 dolarów od zabitej osoby.
Dalsze badania reportera Time wykazały, że mordy 24 niewinnych osób wogóle nie były sprawdzone do 10go marca 2006 przez dowództwo wojsk pacyfikacyjnych. Natomiast Bush otrzymał 11go marca wersję wydarzeń udokumentowaną zeznaniami w tygodniku Time, z nominalną datą 19go marca 2006, a zwłaszcza z zeznaniem dziewięcioletniej dziewczynki, na której oczach „dziadek jej był ugodzony kulami naprzów w piersi a następnie w głowę.”
W Waszyngtonie senator John Kerry zareagował na te wiadomiści. Zaczął on przygotowywać plan ewakuacji wojsk USA z Iraku zkońcem 2006 roku, a premierzy Włoch i W.Brytanii zażądali wycofania ich wojsk z Iraku i zaprzestania pacyfikacji i niszczenia okupawanego Iraku. Jakoś nic nie słychać o ewakuowaniu Polaków z Iraku, a natomiast wojsko polskie ma być wysłane do pacyfikacji Afganistanu, według prasy polonijnej.
Media od Tokio do Waszyngtonu opisują okropności popełniane przez Amerykanów w Iraku, podobnie jak to się działo w ostatnich latach pacyfikacji Wietnamu. Coraz więcej zeznań dociera do prasy. BBC pokazuje fotografie 11 bezbronnych Irakijczyków zamordowanych wraz z dziećmi i starcami przez Amerykanów 15go marca, 2006, według miejscowej policji. Niewielkie wrażenie robią sądy dora?ne rutynowo uniewinniające żołnierzy amerykańskich.
Daniel Henninger napisał w The Wall Street Journal: „Opis tych wydarzeń jest dopełniony: jest to masakra rzędu My Lai [w Wietnamie]. Wiemy że żołnierze zbijali, a dowódcy fakty te ukrywali i teraz poszczególne wyroki więzienia już są tylko formalnością.” W Wietnamie w marcu 1968 roku Amerykanie wymordowali w My Lai ponad 300 niewinnych osób cywilnych, włącznie z dziećmi. Stosowano tam tortury, kobiety były gwałcone. Dziś podobnie się dzieje w pacyfikowanym Iraku.
Syryjczyk, analityk polityczny, Sami Moubayed napisał: „Wszyscy w rządzie Bush’a są odpowiedzialni za masakry w Iraku. Oficerowie na służbie 19go listopada, 2005. Zołnierze, którzy zabijali a póżniej wykłamywali się. Wojskowi którzy nie sprawdzili odrazu co się stało. Rumsfeld, ponieważ posłał ludzi niemoralnych i niehonorowych na pacyfikację Iraku. A ponad wszystkich Bush, jest najbardziej odpowiedzialny za zbrodnie w Abu Gharib, Ishaqi i wszystkie inne „błędy” popełnione przez Amerykanów od chwili ich najazdu na Irak w 2003 roku.” Ctyowany tu tekst jest w artykule: „Punkty zwrotne wojny, od My Lai do Haditha.” Asia Times, 5go czerwca, 2006.
Jednym z wielkich „błędów” Bush’a jest jego propaganda mająca na celu dokonywanie zemsty przez żołnierzy amerykańskich na Irakijczykach za napad Alkaidy na wieżowce nowojorskie i na Pentagon w 2001 roku – napad z którym Irakijczycy wogóle nie mieli nic wsplónego.
www.pogonowski.com
|
|
6 czerwiec 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Wezwanie o natychmiastowe zaprzestanie walk
sierpień 9, 2006
Fundacja ICPPC
|
Przeminął czas
styczeń 12, 2004
przesłała Elżbieta
|
Buchanan’s pro-German and anti-Polish book The Unnecessary War
marzec 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Doktorat honoris causa dla prof. Seamusa Heaneya i prof. Bronisława Geremka
maj 13, 2005
Rafał Romanowski
|
Liban- Zagłodzenie narodu
sierpień 9, 2006
Michał Likowski
|
Handel ludzką naiwnością
maj 24, 2007
|
WŁADZA JAK WULKAN
Ten tekst dedykuję mieszkańcom mojego Otwocka, miejscowa prasa nie chce go drukować...
marzec 4, 2007
Dariusz Kosiur
|
Ameryka pod żydowską kontrolą
luty 16, 2007
nadesłała Dorota
|
1-VIII-1944r.
sierpień 1, 2006
tatar
|
Jak odwrócić uwagę od fiaska w Libanie i w Iraku?
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zniszczenie Świata
listopad 12, 2004
|
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
|
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (7)
listopad 14, 2003
|
Oleksy: czy komisja rozjaśni "zakryte pole"?
styczeń 11, 2003
PAP
|
Ateiści chcą pokazać pornografię w kościele!
listopad 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jankowski: Wysadzenie wież WTC pretekstem do wojny o ropę
luty 19, 2008
Zbigniew Jankowski
|
Czy Rydzyk to współczesny Luter?
styczeń 28, 2003
PAP
|
Prawo po amerykańsku: strzelać do każdego
maj 4, 2005
baba
|
Druga Targowica
kwiecień 1, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu?
maj 30, 2004
|
więcej -> |
|