ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
więcej ->

 
 

Biedni Polacy


Biedni Polacy.
Szkoda mi Was.
Byliście już nie raz uciskani i wyzyskiwani przez obce moce, ale nigdy dotąd nie musieliście, tak jak dzieje się to obecnie, jeszcze do tego przyśpiewywać, tańczyć i podskakiwać z radości. Na dodatek dawać się okłamywać przez własnych rodaków, że ten oto wyzysk nie jest żadnym wyzyskiem, ale pierwszym krokiem do raju.
To Wy przecież zdołaliście rozpoznać i na początku lat 80. solidarnie
zniweczyć ten rodem z Kremla wielki komunistyczny szwindel. Czy to jest teraz dla Was naprawdę takie trudne, dostrzec podobieństwo tamtejszych kłamstw do tych najnowszych, postkomunistycznych, w przebraniu unijnym? Czy naprawdę wystarczy tylko trąbić głośno i wystarczająco długo tę prymitywną prounijną demagogię, żebyście zaślepieni i naiwni uwierzyli tym samym ludziom, którzy wtedy daremnie próbowali zachwycić Was Moskwą i RWPG, a dzisiaj pieją z zachwytu nad Brukselą i Unią Europejską? Przy tym ostatnie wydarzenia sprawiają wrażenie, jakby łaskawe niebiosa chciały w ostatnim momencie otworzyć Wam oczy na to, co Was właściwie w tej Unii czeka, w tej Unii, która przez cały czas trwania tzw. procesu akcesyjnego Was oszukiwała i wodziła za nos.
Po Waszym przystąpieniu do Unii Zachód obiecał płacić Wam 10-15 mld euro rocznie za to, że zaraz po obaleniu komunistycznej władzy otworzyliście własne granice i praktycznie oddaliście im pozostałe po 50 latach gospodarki planowej resztki przemysłu. Piętnastka, a przede wszystkim Niemcy, bezwzględnie wykorzystała te lekkomyślne ustępstwa i przewagę swojego kapitału, zapewniając sobie kluczowe pozycje w polskiej gospodarce.
Tam, gdzie się nie opłacał zakup lub budził się opór, polska konkurencja została po prostu zlikwidowana za pomocą zmasowanego dumpingu. Zrujnowano polskie rolnictwo za sprawą otwarcia granic i dumpingowych cen unijnych, w poważnej mierze dotowanych w ramach tzw. Wspólnej Polityki Rolnej. To samo zaczyna się dziać i z Waszym hutnictwem, górnictwem węglowym, energetyką oraz z wieloma innymi dziedzinami. Wierzcie mi, obecna katastrofalna sytuacja polskiej gospodarki ma swój początek w traktacie przedakcesyjnym z Unią Europejską!
To wszystko ma być teraz utrwalone poprzez podpisanie ateńskiego traktatu akcesyjnego.
Za grube miliardy euro Polska zobowiązała się do wprowadzenia w dużej mierze bezsensownych unijnych standardów, które - bezwzględnie wymagane przez Zachód - zwiążą na wiele lat resztki Waszego potencjału inwestycyjnego, a Wasza wolność w podejmowaniu decyzji gospodarczych stanie się farsą.
Miliardowa pomoc z funduszy głośno zapowiadana przez Unię i polski rząd to w najlepszym przypadku śmieszne 1-2 mld euro rocznie. Tymczasem Polska straci dwa razy tyle z tytułu wpłaconej do brukselskiej kasy składki członkowskiej oraz utraconych wpływów z tytułu płaconych obecnie ceł.
Nikt nie może Wam przeszkodzić nawet teraz wystąpić z tego haniebnego
traktatu akcesyjnego podpisanego właśnie w Atenach i zagłosować w referendum:
NIE.
Byłoby to dla Polski tylko z korzyścią. Samodzielnie i suwerennie będziecie mogli odbudować Waszą pozycję w Europie i oprócz tego oszczędzić światu tego żałosnego przedstawienia, w czasie którego Wasz obecny rząd haniebnie pada Zachodowi do stóp.

Carl Beddermann, były przedakcesyjny doradca UE w Polsce
21 kwiecień 2003

przesłała Elżbieta 

  

Archiwum

Samoobrona się kruszy
listopad 28, 2002
PAP
III WŁADZA RP - orły, obrońcy, stróże, czy zwykłe ciecie?
sierpień 24, 2008
ZR
Przegląd notatek opublikowanych na www.gazeta.pl w dziale KRAJ przed południem
listopad 18, 2005
cywilizowany
Lekcja prezesa Cato Institute dla prezydenta Polski
marzec 11, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski

Kongres Amerykański zezwolił prezydentowi USA na rozpoczęcie wojny przeciwko Irakowi


marzec 6, 2003
Czy Państwo odpowiada za swych niepoczytalnych obywateli?
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Swiadectwo Glorii Polo
luty 27, 2008
...
Pryskają prounijne mity
czerwiec 17, 2003
Jerzy Robert Nowak
Proklamacja przeciwnika Stanów Zjednoczonych
maj 18, 2004
przesłał Adrian Dudkiewicz
Posłanka LPR "Idiotką Roku"
styczeń 5, 2008
INTERIA.PL/PAP
Informatyczne problemy
czerwiec 16, 2003
red. Krzysztof
Radio Blue FM złożyło doniesienie do prokuratury o
sierpień 2, 2002
(RMF)
Mundial i cykliści
czerwiec 15, 2006
StefanDetko
Hipokryzja Niekończącej się Propagandy Terroru Bush’a
maj 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
PROPORCJONALNY MORD
marzec 29, 2003
Stanislaw Tyminski
Chiny uniezależniają się ekonomicznie od USA
kwiecień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Tecumseh – Przechodząca Pantera - Część Pierwsza powieści "Duch Apokalipsy" Johna Higginsa - fragmenty
październik 19, 2006
John Higgins
Podłość drukowana
kwiecień 15, 2008
Wszystko wskazuje na bandziorów powiązanych INSTYTUCJONALNIE z władzą...
czerwiec 4, 2007
tłumacz
Apel o Uczczenie Pamięci Ofiar Stalinizmu
czerwiec 27, 2006
Leszek Skonka
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media