ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
więcej ->

 
 

Protest przeciwko Europejskiemu Forum Ekonomicznemu


Czym jest Europejskie Forum Ekonomiczne?

W roku 1970 powstała fundacja, zajmująca się organizowaniem współpracy rządów. Od roku 1987 inicjatywa ta przyjęła nazwę Światowe Forum Ekonomiczne. Nie jest ono formalną instytucją. Jego działania polegają na organizowaniu raz do roku, w szwajcarskim mieście Davos, spotkań głów państw z całego świata oraz przedstawicieli wielkiego biznesu (firm ponadnarodowych, takich jak Shell czy Microsoft). Celem prowadzonych w ramach forum rozmów ma być wypracowanie wspólnego stanowiska tych środowisk.

W ramach Światowego Forum funkcjonuje Europejskie Forum Ekonomiczne, zajmujące się sprawami naszego kontynentu.


Co jest nie tak z EFE?

Pomimo szczytnych deklaracji o dążeniu do rozwoju i bezpieczeństwa, prawdziwe działania Światowego Forum Ekonomicznego oraz Europejskiego Forum Ekonomicznego służą czemuś zupełnie innemu.
Chodzi o ułatwienie życia najbogatszym, przede wszystkim akcjonariuszom wielkich firm. Biznesmeni nakłaniają polityków do liberalizowania polityki ekonomicznej, czyli likwidacji niewygodnych zapisów prawa pracy oraz podporządkowywania coraz większej ilości dziedzin życia tak zwanemu "wolnemu rynkowi".
Pomysłem na poprawę sytuacji, prezentowanym przez uczestników Forum jest cięcie wydatków socjalnych, czyli zmniejszanie zasiłków czy ograniczanie pomocy społecznej.
Eksperci ekonomiczni i politycy podejmują w ramach Forum decyzje które dotyczą nie raz całych społeczeństw. Co ważniejsze większość rozmów w ramach Forum odbywa się przy drzwiach zamkniętych. Nie są do nich dopuszczani przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz media. Informacje na temat poruszanych tematów są bardzo lakoniczne.


EFE a Polska?

W dniach 28-30 IV 2004 odbędzie się w Warszawie szczyt Europejskiego Forum Ekonomicznego. Jego głównym tematem ma być dostosowanie gospodarek krajów Europy środkowej do warunków Unii Europejskiej.
Eksperci będą przekonywać polityków, że należy likwidować lub prywatyzować kolejne zakłady pracy. Tematem spotkania jest również prywatyzacja usług takich jak transport czy energetyka (oznacza to oczywiście wzrost opłat za korzystanie z nich, ale "przyciąga inwestorów").
Rozmowy dotyczyć będą również kwestii rolnictwa, pomimo że nie zaproszono na nie przedstawicieli rolników.
Organizacja forum pochłonie ogromne fundusze, z których przynajmniej część będą musiały wyłożyć polskie władze.
Warszawa zostanie sparaliżowana na czas szczytu i zablokowana przez policję, co pokazuje że politycy nie liczą się z jej mieszkańcami.



Jeśli chcesz pokazać że nie podoba ci się, że politycy bez twojej wiedzy decydują o twoim życiu.

Jeśli nie godzisz się na traktowanie cię jako taniej siły roboczej, którą można dowolnie eksploatować.

Jeśli uważasz że polskie władze powinny wydawać pieniądze na co innego niż elitarne spotkania pozwalające zbijać im kapitał polityczny.


We? udział w demonstracji 29.IV.2004?
http://www.antyszczyt.w.pl/
24 kwiecień 2004

http://www.la.most.org.pl/protest/ 

  

Archiwum

"Demokracja to odwaga pojedyńczego człowieka"
marzec 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Cicho sza!
styczeń 16, 2006
Andrzej Kumor
"Rolnicy zarobią dzięki unijnym zasadom interwencji"
lipiec 16, 2002
PAP
Polowanie na "Nazi Gold"
listopad 27, 2006
Tezlav von Roya
Credo Zygmunta Jana Prusińskiego
luty 9, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Czyje Orlęta.
czerwiec 24, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Brytyjskie kuracje
marzec 16, 2004
Adrian Dudkiewicz
Kretynizm zinstytucjonalizowany w wydaniu WP
czerwiec 15, 2003
Artur Łoboda
Zły król czeka na nowe szaty. nadal ta forma współczesnej "demokracji" tak skutecznie kontynuowanej przez Fidela
październik 21, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Partnerstwo Rosji z Iranem?
grudzień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Historia syna marnotrawnego.
czerwiec 27, 2004
Artur Łoboda
Wesołych Świąt
grudzień 24, 2003
zaprasza.net
Tym razem nie było pieniędzy aby wyrzucić je w błoto
wrzesień 3, 2003
Dziennik Polski
59. rocznica powstania w białostockim getcie
sierpień 16, 2002
PAP
Kontynuatorzy z SLD (1)
czerwiec 19, 2003
Pawel Siergiejczyk
Westernowy bohater
luty 13, 2003
Adam Zieliński
Czemu służy upokażanie Mel’a Gibson’a?
sierpień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
NOWA DEMOKRACJA. Jak rządzić w XXI wieku?
styczeń 15, 2003
PHILIP GOULD The Spectator
Spalona pozycja spalona?
styczeń 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Skazani na pokój, albo samounicestwienie
październik 19, 2003
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media