ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
więcej ->

 
 

Obniżka deficytu budżetu wyhamuje tempo wzrostu - Rosati

"Obniżenie deficytu budżetu do poziomu wymaganego do spełnienia kryteriów traktatu z Maastrichtu może spowodować wyhamowanie tempa wzrostu - powiedział podczas publicznego wykładu na SGH członek RPP Dariusz Rosati.

Polska zakłada, że w 2005 roku spełni wymagane kryteria konwergencji, z których jednym jest obniżenie deficytu budżetu do poziomu 3 proc. PKB. Sejm przyjął budżet na rok 2003 z deficytem 4,9 proc. PKB.

"Obniżenie deficytu może być trudne i wiązać się z wyhamowaniem tempa wzrostu gospodarczego" - powiedział Rosati studentom Szkoły Głównej Handlowej.

Według prognoz rządowych, PKB w 2002 roku wzrośnie o 1,2-1,4 proc., aby w kolejnym, 2003 roku wzrosnąć o 3,5 proc. Według zapowiedzi ministra finansów Grzegorza Kołodki PKB będzie rosnąć nadal i w kolejnych latach jego wzrost przekroczy 5 proc."(PAP)

Komentaż redakcji
Jeżeli nie zrozumieli Państwo co oznacza bełkot Rosatiego to tłumaczymy " na polski".

Aby sprostać wymaganiom traktatu z Maastrichtu rząd będzie musiał podnieść podatki i dokonać bardzo silnych cięć socjalnych, oraz cięć w wydatkach na pensje dla budżetówki.

W rezultacie jeszcze bardziej zmniejszy się ilość pieniądza na rynku (czego cały czas pilnuje RPP) i nastąpi dalsza degradacja gospodarki polskiej.
13 grudzień 2002

PAP 

  

Archiwum

W jakim towarzystwie się obraca "Prezydent"
czerwiec 2, 2004
unity w pubach Dublina
lipiec 3, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prokuratorzy na usługach bezpieki
listopad 14, 2005
Klaudiusz Wesołek
Brudna przeszłość byłego polskiego prezydenta Kwaśniewskiego
grudzień 6, 2006
M.J.Chodakiewicz
Sowińska chce zabronić seksu 17-latkom
marzec 25, 2008
Artur Łoboda
Portrety świe(t)nych udawaczy (2): casus Pawła-Szawła z Tarsu
luty 9, 2007
Marek Głogoczowski
Tworzymy jeden naród
lipiec 30, 2004
Andrzej Kumor
Głupcy, których bieda dosięgła ...
październik 16, 2004
PAP
Teoria spisku
grudzień 4, 2007
Marek Olżyński
Ocieplenie
październik 9, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
List otwarty Jana Mulaka
marzec 31, 2004
Zemsta
styczeń 12, 2004
przesłała Elżbieta
Bezpieka coraz bardziej niebezpieczna
wrzesień 4, 2003
Romuald Bury
Jedyna rzecz jaką Amerykanie budują w Iraku - gargantuiczna ambasada - fragment książki Doroty Szczepańskiej "Duch Apokalipsy
wrzesień 23, 2006
Dorota Szczepańska
"Cztery miliony Polaków żyje w skrajnej nędzy...
kwiecień 1, 2008
komentator
Skorzysta z rady ekspertów.
grudzień 21, 2002
Artur Łoboda
Premiera "Castingu" - Marianny Dembinskiej
marzec 21, 2006
md
Żydowscy osadnicy mszczą się
lipiec 28, 2002
IAR
To tylko kwestia ceny
listopad 29, 2008
PAP
5 kłamstw na temat sytuacji w Strefie Gazy
styczeń 6, 2009
AWT
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media