|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
więcej -> |
|
Wojenne Straty Ludności Iraku
|
|

Wojenne straty ludności Iraku nie są oficjalnie ani ustalane ani omawiane przez rząd USA. Jedną z lekcji fiaska w Wietnamie jest: „nie liczyć zabitych cywilów.” W rezultacie nikt nie wie dokładnie, ilu Irakijczyków zostało zabitych, w ciągu pięciu lat wojny i pacyfikacji przez USA. Pismo The Guarian opublikowało na ten temat artykuł Jonathan’a Steele i Suzanne Goldenberg 19go marca 2008.
Generał Tommy Franks, dowódca napadu na Irak powiedział „Nie liczymy trupów.” Chodzi o Irakijczyków, z których ponad dwa miliony uciekły za granice i drugie tyle błąka się na terenie Iraku z powodu zniszczeń wojennych. Jest to najgorsza ludzka katastrofa dzisiejszego świata. Amerykanie zabili cztery razy więcej cywilów niż terroryści Al-Qaidy mimo tego, że media stawiają główny nacisk na bomby samochodowe i ataki samobójców jak też zbrodnie bandytów.
Badania Johns Hopkins University w Baltimore były szeroko rozgłaszane na Bliskim Wschodzie i na świecie jako rezultat długoterminowej katastrofy, włącznie ze sprawdzianami epidemiologicznymi, używanymi uprzednio w Afryce w Kongo i w Rwandzie w latach 1990, przy jednoczesnym braku elektryczności i czynnych urządzeń sanitarnych oraz szpitali. Wcześniej w 2005 roku oceniano śmiertelność od czasu inwazji na 1,220,580, czyli statystycznie biorąc minimum 733,158 do maksimum 1,446,063 osób.
Śmiertelność Irakijczyków podczas 35 lat rządów Saddama Husseina oblicza się na
maksimum jeden milion. Uzasadnianie inwazji Iraku rząd Bush’a że inwazja ta i pacyfikacja uczyniły życie Irakijczyków bezpieczniejszym, nie ma sensu, mimo tego, że prezydent Bush mówi, że „na wieki” słuszną decyzją jego było usunięcie od władzy Hussein’a, ale wykręca się żeby nie ustalić prawdy o ilości zabitych Irakijczyków w czasie okupacji i pacyfikacji dokonywanych przez Amerykanów.
Johnathan Steele jest autorem kiążki pod tytułem „Klęzka: Dlaczego Ameryka i Brytania Straciły Irak.” W dniu 13 marca, 2008 dał wywiad w programie Demcracy Now!, w którym zacytowano powyższe zdanie prezydenta Bush’a i przypomniano że dotąd zginęło w Iraku 4000 żołnierzy USA i co najmniej 30,000 zostało okaleczonych.
Steele uważa, że w dodatku do zbrodniczego łamania prawa międzynarodowego, inwazja Iraku została dokonana z zupełnym lekceważeniem charakteru ludności i jej historii, oraz wiedzy o tradycyjnym oporze Arabów przeciwko okupacji. Nawet ludzie, którzy byli wrogami Saddam,a Hussein’a dołączyli do ruchu oporu z powodu przygotowywania niekończącej się okupacji, jak też z powodu okrucieństwa i pogardy, z jaką ludność miejscowa jest traktowana przez wojska okupacyjne.
Steele opisuje społeczne i psychologiczne skutki okupacji, takie jak podjudzane do walk sekciarskich i zabójstw z zemsty, które są pomijane w mediach. Najbardziej zagrożona wśród miejscowej ludności, jest mniejszość chrześcijańska. W zeszłym miesiącu uprowadzono arcybiskupa katolickiego Paulos’a Faradż’a Rahho, którego zwłoki znaleziono. Nie wiadomo ile prowokacji dokonuje Mossad, ponieważ podobne prześladowania spotykają chrześcijan w Izraelu i w Palestynie.
Chrześcijanie uciekają na północ Iraku, wielu już jest zagranicą. Steele pisze, jakie trudności mają reporterzy w Iraku od władz okupacyjnych i podkreśla fakt, że co dzień pod okupacją, bez porównania więcej ludzi dziś umiera w Iraku, niż za dyktatorskich rządów Saddama Husseina. Steel ocenia napad na Irak jako największy błąd strategiczny po wojnie światowej.
Agencja UPI ocenia, że 10% ewakuowanych żołnierzy amerykańskich do szpitali w Europie jest uszkodzona mentalnie. Ocenia się, że około 20,000 ciężkich wstrząsów mózgu żołnierzy amerykańskich nie dostało się do statystyk. Antiwar.com ocenia, że z powodu inwazji Iraku przez USA 1,191,216 Irakijczyków straciło życie do chwili obecnej.
WWW.pogonowski.com |
|
22 marzec 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
GENERAŁ WŁADYSŁAW SIKORSKI
listopad 27, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Gra Polskim Pionkiem Na Szachownicy Światowej
marzec 7, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Siła koszmarów – manipulowanie strachem
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dobre imię Ameryki w stanie zagrożenia
wrzesień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Trudna Droga do Dobrobytu i Pokoju w Azji
kwiecień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kiedy hołota dorwie się do władzy
luty 13, 2004
Jacek Konikowski
|
Dysproporcja Skutów Nuklearnej Megalomanii Izraela
kwiecień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pająk rosyjski rozciąga globalną pajęczynę energetyczną
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czas usunąć się w cień?
listopad 3, 2007
Marek Olżyński
|
Apel do POLONI I POLAKOW
luty 28, 2008
XXX
|
Dzisiaj zakupujemy sprzęt wojskowy od maleńkiej Finlandii
grudzień 20, 2002
zaprasza.net
|
Jaką cenę ma pokój?
luty 10, 2003
IAR
|
NATO backs Georgia but no firm invitation to join
wrzesień 15, 2008
tłumacz
|
Wyjść z pułapki zadłużeniowej
luty 21, 2003
Dariusz Zalega
|
Obywatelski brak zgody na strach
czerwiec 1, 2008
Marek Jastrząb
|
Urodziny generała Hallera
sierpień 11, 2003
Marcin Austyn
|
Zmieniać aby nie zmienić
kwiecień 18, 2005
Kazimierz Murasiewicz
|
Małopolskę czeka boom inwestycyjny
czerwiec 26, 2007
|
Poparcie dla protestujących pacjentów w Radomiu.
Wedle PiS prawa pacjenta są wystarczająco dobrze chronione
sierpień 21, 2007
dr Adam Sandauer, przewodniczący stowarzyszenia
|
Prawda o powstaniu w Getcie Warszawskim. Czy Edelman kłamie?
kwiecień 22, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|