|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
więcej -> |
|
Do pseudopatriotów - idiotów
|
|
Generał Władysław Anders - swojej książce opisującej II wojnę światową na wschodzie stwierdził, że Hitler popełnił tam największy błąd taktyczny.
Gdyby bowiem - po pierwszych zwycięstwach i wzięciu do niewoli blisko półtora miliona żołnierzy - uzbroił ich i wysłał przeciwko komunistom to oni sami wykonaliby całą robotę, za armię niemiecką.
Anders uważał bowiem, że mimo wrażenia monolitu ideologicznego - istniała w sowietach ogromna przepaść miedzy znienawidzonymi rządzącymi a społeczeństwem.
Jak pamiętamy Hitler wszczął terror wobec pojmanych żołnierzy i ludności cywilnej, co skutkowało szczególnie zaciętym oporem i w efekcie końcowym klęską jego armii.
Dla tych mitomanów, którzy wierzą (podobnie jak naziści), w historyczną rolę "przedmurza chrześcijaństwa", w imię czego gotowi są mordować inne narody, Rosjanie nie mogą być partnerem. Ja - świadomy ich historycznej przeszłości - życzę im rozwoju cywilizacyjnego i godnego życia, które zrodzi szansę na współpracę i pokojowe współżycie.
Ostatnio polskojęzyczni politycy - zaniepokojeni rozwojem internetu usiłowali narzucić nań ograniczenia, między innymi przez opodatkowanie korzystania z skrzynek pocztowych.
Doskonale wiedzą, że swobodna wymiana myśli jest najsilniejszą bronią społeczeństw i dlatego jątrzą - przy każdej nadającej się okazji - jak miało to miejsce w Gruzji, na Ukrainie, czy Białorusi. Ludzie zorientowani doskonale zdają sobie sprawę, że to żydomasoneria ukryta w Platformie Obywatelskiej.
Czy po sorosowskim przewrocie w Gruzji i na Ukrainie lepiej żyje się tym ludziom?
A jak skończy się globalna rewolucja dla Białorusinów?
Widząc zagrożenie dla Świata - ze strony żydowskich psychopatów i gangsterów, a jednocześnie znając historię żydów w Polsce - historię pełną fanatyzmu - cynicznego wykorzystywania żydowskiej biedoty przez podłych i bezwzględnych przewodników stada - uznałem, że uświadomienie Żydom i osobom żydowskiego pochodzenia prawdy o przeszłości ich przodków jest najlepszym narzędziem do budowy bezpieczeństwa Polski.
W przeciwnym wypadku medialni oszuści będą grali na ludzkim strachu - i wzywali do poparcia zdegenerowanych polityków.
Jeżeli komukolwiek nie podoba się taka idea, jeżeli nie potrafi prowadzić cywilizowanej dyskusji, to istnieją inne miejsca - w których może wyrażać swe fanatyczne idee.
Naszym hasłem przewodnim jest dyskusja z wszystkimi - dla których wspólne zamieszkanie - koegzystencja na polskiej ziemi jest aksjomatem wartości etycznych.
Mamy narzędzia wolnej wymiany myśli. Nie dajmy się zakrzyczeć współczesnym pseudo-katolickim faryzeuszom - głosicielom jedynej, niepodwarzalnej prawdy o wątpliwej wartości etycznej.
Tak się składa, że kilka dyskutujących tu osób poznałem za pośrednictwem Israela Shamira, którego publicystyka jest wielce pożyteczna dla obrony demokracji - przed działaniami fanatycznych syjonistów i neokomunistów - konserwatystów.
Tylko głupcy nie potrafią z tego wyciągać właściwych wniosków...
|
|
3 październik 2005
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Polska na dnie
październik 28, 2005
przeslala Elzbieta
|
Delegacje

styczeń 25, 2005
redakcja zaprasza.net
|
Profesor kłamstwa
wrzesień 28, 2004
|
Dlaczego Rosja chce być znowu superpotęgą?
październik 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wiek katastrofalnego kapitalizmu
październik 23, 2007
Naomi Klein
|
Jawności ułaskawień!
styczeń 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Belka wiedział o mafii
lipiec 9, 2005
|
.Pl.Jokes..O protestach lekarzy ciut dluzej ..i z ciut dalszej perspektywy...
lipiec 15, 2007
fF>Dz
|
Cwaniacy w sieci
październik 30, 2005
Marek Olżyński
|
Kto z miasta uczynił zadupie?
luty 6, 2006
|
Przegrana Leppera
wrzesień 22, 2006
Władysław Chmiel
|
16 grudnia 1981 - 16 grudnia 2002
grudzień 16, 2002
Andrzej Trzaska
|
A teraz rząd światowy
grudzień 10, 2008
Gideon Rachman
|
Ocena wyborów ( Według Macieja Giertycha )
styczeń 1, 2008
przesłał .
|
Centrum kultury w fabryce Schindlera
czerwiec 3, 2004
|
Parlament Europejski przeciwny "jednostronnej akcji militarnej" w Iraku
styczeń 31, 2003
PAP
|
Kompromitacja
wrzesień 15, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Żyd ujawnia całą prawdę - wideo
luty 7, 2007
Dorota
|
Czyja wojna?
marzec 23, 2003
Kumor
|
Cierpliwość, praca, opanowanie - przyniosły rezultaty
Adam Małysz mistrzem świata!
luty 23, 2003
PM
|
więcej -> |
|