|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
więcej -> |
|
Jest szansa dla Polski. Nawet użyteczni durnie zaczynają myśleć
|
|
Wreszcie wyjaśniło się, co właściwie stało się w Osetii Południowej.
Ludzie bowiem zachodzili w głowę: dlaczego JE Michał Saakashvili, młody inteligentny polityk, popełnił samobójstwo? Przecież szanse na to, że Moskwa nie odpowie na atak na Osetię były minimalne: wojska Federacji były tam z mandatu OBWE, 90 proc. mieszkańców Tskhinvali było obywatelami Federacji - więc byłoby dziwne, gdyby Moskwa pozwoliła Gruzinom na złamanie rozejmu i zagarnięcie Osetii Południowej. Ponadto trzeba pamiętać, że Osetia Północna jest republiką Federacji - i obywatele Osetii Północnej byliby wściekli na Rosjan, gdyby ci nie ratowali ich krewnych zza Kaukazu.
Ale jest jeszcze jeden ważny element.
Gdyby Tbilisi naprawdę chciało zająć Osetię Południową, to szybkim zagonem (to raptem 30 kilometrów!) z pomocą helikopterów powinni zająć tunel Roki (na wysokości 3400 metrów n.p.m.!) - jedyną drogę, którą mogłyby na Południe wjechać czołgi Armii Czerwonej (czy jak się tam teraz nazywają wojska Federacji...). Można go zresztą było wysadzić w powietrze.
Tymczasem wojska gruzińskie ostrzelały Tskhinvali, powodując straty wśród ludności cywilnej - i pozwoliły, by wojska Federacji wlały się do Osetii Południowej, zajmując w końcu całą Kartlię Wewnętrzną (słynna "Republika Osetii Południowej" to raptem połowa jednej gruzińskiej prowincji...).
Zakładając, że p. Saakashvili nie upadł na głowę, rozwiązanie jest jedno - i rosyjscy analitycy wskazywali na nie od początku.
Otóż co to jest Gruzja? Mały górzysty kraik gdzieś na granicy Azji i Europy. Natomiast w świecie dzieją się rzeczy ważne. Trwa walka o władzę w Największym Mocarstwie Świata - mającym siły zbrojne równe siłom 38 (trzydziestu ośmiu) kolejnych największych sił zbrojnych innych państw!
Jeśli Rosyjskie wojska dadzą się sprowokować, wejdą do Osetii i - daj Boże - zajmą jeszcze kilka gruzińskich miast - to Rosję da się oskarżyć o pogwałcenie praw człowieka, niespotykane barbarzyństwo i co tam jeszcze trzeba - a wtedy w Ameryce wezmą górę nastroje obywateli podrażnionego Imperium - i w wyborach pójdą w górę szanse p. Jana McCaina.
I poszły. Trzy tygodnie temu Czerwony Złotousty Demagog miał nad p. McCainem przewagę prawie 10 proc. - dziś p. McCain już lekko prowadzi.
Obecna ekipa w Waszyngtonie to nie "konserwatyści" - lecz "neo-konserwatyści"; Niemal bez wyjątku są to Żydzi - i w dodatku w większości byli lewicowcy, którzy po latach przekonali się, że lewicowe hasło to jedna wielka bzdura...
...ale używanie typowych dla Lewicy metod pozostało ich przyzwyczajeniem! Poświęcili więc Gruzję na rzecz Wielkiego Celu, jakim jest utrzymanie Władzy w USA.
Poświęcili zapewne z ciężkim sercem - bo teraz opozycja gruzińska zapewne obali p. Michała Saakashvili i zastąpi Go kimś, kto nie jest pachołkiem Stanów Zjednoczonych. Bo Gruzinom, nawet prawicowym (a czytam strony gruzińskiej Prawicy!) wcale nie uśmiecha się być ofiarą składaną na ołtarzu Sprawy Prawicy.
Tym bardziej że ta prawicowość p. McCaina jest dość podejrzana - i np. p. Anna Coulter (taki Korwin-Mikke w spódnicy) pisała, że gdyby startowała p. Hilaria Clintonowa, to Ona głosowałaby na Nią - bo p. Clintonowa skompromituje Lewicę, a p. McCain skompromituje prawicę.
A poza tym neo-koniom chodzi o to, by po dojściu do władzy Demokratów nie wyszły na jaw ich finansowe machlojki - związane zwłaszcza z p. Rysiem Cheneyem, v-prezydentem. Czy Gruzini mają umierać za p. Cheneya i neo-koni?
A przy okazji wyszło na jaw, że minister ON Gruzji, p. Dawid Kezerashvili, podpisał porozumienie mające umożliwić Izraelowi skorzystanie z gruzińskich lotnisk do ataku na Iran!
Chyba wiemy już prawie wszystko...
Angora.pl
Janusz Korwin-Mikke
Komentarz
Kiedy - około 1999 roku - po raz pierwszy zobaczyłem zdjęcie Busha juniora, stwierdziłem że o osoba o cechach debila i psychopaty - jednocześnie.
Pó?niej dowiedziałem się, że to człowiek zdegenerowany przez alkoholizm i prawdopodobnie narkotyki.
Moje ówczesne wyjaśnienie - spotkały się z "jedynie słusznym komentarzem" - żem "lewak".
No bo tylko lewacy mogą krytykować zbrodnię zinstytucjonalizowaną.
Osobnikiem - który uwielbiał określenie "lewak" był nie kto inny - jak Korwin Mikke.
Wszystko - co przerastało jego móżdżek brydżysty - było "lewackie".
Jeszcze w 2001 roku występował z wiernopoddańczymi petycjami do Busha - o przyjęcie Polski do NAFTA (?)
A dziś taki odwrót?
Ewolucja trwa na ziemi miliardy lat.
Niektóre jednostki dostosowują się szybko - inne pozostają tylko budulcem pod przyszłe życie.
Zastanawiam się - czy dożyję czasu - gdy ten klaun przyzna, że należy dokładnie poznać historię komunizmu i na jej bazie wyciągnąć wnioski.
Dla mnie jest rzeczą oczywistą, że ruchy antyglobalistyczne są taką samą konsekwencją działań wielkiego kapitału - jaką 150 lat temu były prądy komunistyczne.
Tylko - czy zapó?nieni w rozwoju potrafią to zrozumieć - zanim zamienią się w pył.
Powyższa wypowied? Mikkego, niesie z sobą bardzo prawdopodobne wnioski.
Skoro zabłysnęła iskra rozumu - w tym człowieku - to może nie jest z Polską aż tak ?le.....
Artur Łoboda |
|
9 wrzesień 2008
|
|
|
|
|
|
Będziemy mogli postawić Kwaśniewskiego przed międzynarodowym trybunałem
wrzesień 16, 2004
|
KONTROWERSJE: Dialog z Żydami
maj 22, 2007
W CH
|
Gdy indoktrynacja zastępuje edukację
maj 5, 2008
Dariusz Kosiur
|
Dziwne dla Polaków Daty
listopad 27, 2007
Dariusz Kosiur
|
Zmiany w Kodeksie Pracy po 01.01.2003
marzec 3, 2003
|
Błędy RJP - *Sprawozdanie o stanie ochrony języka polskiego
za lata 2003-2004*
lipiec 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Prawda czasu... SOBCZAK i SZPAK
kwiecień 8, 2003
Sobczak i Szpak
|
Unikam
marzec 7, 2006
Julian Tuwim
|
Igrzyska lustracyjne - Polska 2007
styczeń 26, 2007
przeslala Elzbieta
|
LIST OTWARTY - Wojciecha Sumlińskiego
sierpień 1, 2008
Wojciech Sumliński
|
13 GRUDNIA 2008 ROK
grudzień 13, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
LIST OTWARTY
lipiec 22, 2003
mars
|
Trochę za pó?no na romantyzm
wrzesień 3, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Felieton kąśliwy
styczeń 9, 2006
Marek Olżyński
|
Współczesna żydokomuna czyli "Klub lewicy i prawicy"
marzec 8, 2005
|
Credo Zygmunta Jana Prusińskiego
luty 9, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Asesor to nie sędzia
wrzesień 11, 2007
Z. Raczkowski
|
Blefowanie i pogróżki Waszyngtonu przeciwko Iranowi
maj 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Apel do Prezydenta RP RP Lecha Kaczyńskiego
styczeń 30, 2008
przeslal przyjaciel
|
Prywatyzacja pacyfikacji Iraku i nadużycia
wrzesień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|