ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
więcej ->

 
 

"Wirtualna Polska" twierdzi, że : Przedsiębiorcy i ekonomiści chcą planu Hausnera w całości

Dobre wyniki osiągane w polskiej gospodarce stwarzają dogodną sytuację dla przeprowadzenia programu oszczędnościowego wicepremiera Jerzego Hausnera w jego pierwotnej wersji, uważają przedsiębiorcy.

Zadeklarowane przez premiera Marka Belkę wycofanie się z kluczowych projektów z autorskiego programu Hausnera, jakimi są weryfikacja rent oraz zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn nie jest najlepszym pomysłem - wtórują eksperci ekonomii. Według profesora Leszka Zienkowskiego z Niezależnego Ośrodka Badań Ekonomicznych odstępstwa od planu Hausnera mogą zaszkodzić polskiej gospodarce w przyszłości. To nie dotyczy tego roku, gdyż w tym roku mamy zagwarantowane wysokie tempo wzrostu, natomiast to może mieć bardzo negatywne efekty w perspektywie kilkuletniej - podkreślił profesor Zienkowski. Dodał, że teraz mamy dobry moment dla reformy finansów publicznych, a nie dla natychmiastowego zwiększania świadczeń socjalnych czy dochodów ludności.

Także Stanisław Kubielas z Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych podkreślił, że nie należy się spieszyć z korzystaniem z efektów wzrostu gospodarczego.

Tymczasem sam Jerzy Hausner, który od początku podkreślał, że realizacja możliwie pełnego planu to dla niego sprawa zasadnicza, powiedział, że liczy, iż zaplanowane na wtorek spotkanie z premierem Markiem Belką wyjaśni wątpliwości związane z proponowanymi zmianami w jego programie oszczędnościowym.

Proszę nam nazwać z imienia i nazwiska tych "przedsiębiorców" i "ekonomistów" którzy chcą realizacji "planuy Hausnera".

(zaprasza.net)
28 czerwiec 2004

 

  

Archiwum

Mniej ważne wybory.
listopad 6, 2006
przesłał b.p.
Rzeczpospolita Polska pańtwo policyjne
kwiecień 27, 2008
szukacz
Pisuje tez na witrynie PiSu
luty 7, 2008
przyjaciel
Szwecja ostrożna wobec nowych krajów UE
sierpień 19, 2002
IAR
Monarchia czy "demokracja" ?
styczeń 22, 2008
Tezlav von Roya
Złodziejskie rekomendacje
kwiecień 24, 2003
Artur Łoboda
Jak to się robi przewałki w Krakowie
luty 28, 2008
Ilość reklam leków bez recept przebiła proszki do prania i piwo...
listopad 28, 2005
Adam Sandauer
Żądza władzy
czerwiec 2, 2003
przesłała Elżbieta
Nasza Polska: Obrońmy Polskę!
luty 4, 2003
Kłopoty w Izraelu, Iraku i Okolicy
styczeń 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Buchanan’s false image of Hitler in to the “Unnecessary War.”
lipiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Papież o pokoju w orędziu na Boże Narodzenie
grudzień 26, 2002
PAP / AFP
Co dla jednych jest złe ....... dyskusja o więzieniach CIA w Polsce
styczeń 22, 2009
Artur Łoboda
Do Polonii na Swiecie i Polakow w Ojczyznie
kwiecień 23, 2005
przesłała Elżbieta
Międzynarodowy Fundusz Walutowy znów ma dużo do powiedzenia na tematy wewnętrzne Polski
czerwiec 26, 2002
PAP
SIERPNIOWE WSPOMNIENIA
kwiecień 30, 2008
Marek Jastrząb
Spadkobiercy "Solidarności"
styczeń 16, 2005
ks. Czesław S. Bartnik
Are Gullible Americans really “blessed by God”?
wrzesień 10, 2006
Marek Glogoczowski
L.Kaczyński przed życiową szansą
luty 9, 2009
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media