ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
więcej ->

 
 

Brak danych kto był patriotą.

„Szanowny Pan Jarosław Kaczyński Premier Rządu Rzeczypospolitej Polskiej. Zwracamy się do Pana z prośbą o skorzystanie ze swoich uprawnień przyznawania rent i emerytur specjalnych oraz jednorazowych odszkodowań w celu uhonorowania osób szczególnie zasłużonych dla odzyskania przez Polskę niepodległości.”
Tymi słowami rozpoczyna się publikowany też w internecie , noszący datę 18 listopada 2006 roku apel do Premiera RP. Pomijając to że kiedyś niejaki „Bolek” gdy zgarnął już parę milionów dolarów w imieniu wszystkich powiedział że” on to robił dla kraju nie dla pieniędzy” to formalnie ze względu na kwestię racji stanu jaką apel ten porusza winien być kierowany do Prezydenta RP. Marszałek Sejmu, który w kolejności winien zająć się tą kwestią też może poczuć się niedoinformowany .Dlaczego zaraz racja stanu padnie pytanie , z prostej przyczyny relatywizmu myślowego: państwo polskie nie zajmuje się ustawowo opieką nad mogiłami patriotów ofiar nacjonalistów ukraińskich w Polsce i nawet nie próbuje wydać w tej sprawie zwykłego okólnika, nie mówiąc już o ustawie bo tego wymaga polska racja stanu w kontaktach z rządami Ukrainy. Ta sama racja nakazuje opiekę nad grobami członków UPA vide Pawłokoma nawet gdy ilość tych członków pochowanych w tamecznej mogile jest zwykłą konfabulacją. A przez analogię ludzie działający w opozycji o których apel pisze jako o „z tych, co walczyli o niepodległość Polski,” występowali przeciwko ówczesnej „racji stanu” jak mówiły władze PRL i zwalczali też politykę związku radzieckiego/celowo małą literą/, którego prostym kontynuatorem jest obecna Rosja Prezydenta Putina. Zatem temat wskazuje na to że obecna racja stanu nakazuje problem tychże opozycjonistów przemilczeć by nie psuć stosunków międzynarodowych bo i UE też na tym bardzo zależy nie mówiąc o wyra?nych wskazówkach ekipy rządu USA w tej kwestii. Zapewne tutaj niektórzy czytelnicy uznają, że zdziwiam w tak poważnej sprawie . Konia z rzędem dam zatem temu kto w Polsce znajdzie jedno miasto czy jakiekolwiek władze samorządowe, którym podlega opieka nad miejscowymi cmentarzami , które przestrzegając obowiązującą we współczesnej niemal IV RP Ustawę z dnia 28 marca 1933 r. o grobach i cmentarzach wojennych (Dz. U. Nr 39, poz. 311, z pó?n. zm., ostatnie dnia 23 czerwca 2006 r., przydzielą za darmo i obejmą należytą opieką ,co ta ustawa przewiduje, grób jakiegokolwiek zmarłego człowieka za to że był internowany w czasach PRL i jej stanu wojennego. W 1933r Rzeczpospolita Polska nie była państwem zbyt bogatym, a jednak zdecydowano się na przyjęcie Ustawy o grobach i cmentarzach wojennych zapewniającej opiekę państwa nad grobami patriotów i bohaterów poległych w minionych wojnach . Były to bowiem lata gdy dostrzeżono jak wymiera pokolenie powstańców styczniowych, ludzi którzy w wielkim patriotycznym czynie oddali polskiej państwowości zarówno zdrowie jak i nie raz swoje majątki. Obecnie nie wydaje się, bo nie wolno, nawet okólnika przypominającego lokalnym władzom o tym współczesnym obowiązku. Czuwa zapewne nad sprawą sam minister szef ROPWiM Pan A Przewo?nik znany z wydawania nakazów które mogiły zasługują na opiekę a od których wara. Wracając znowu do ofiar nacjonalizmu: swoją chęcią bycia Polakiem i przebywania na terenach ziemi ojczystej najlepiej walczyli o niepodległość Polski za co byli mordowani i osobiście nie wiem jak może Państwo Polskie uchylać się od moralnej odpowiedzialności w tej sprawie, a ROPW i M jak widać doradza by taki stan rzeczy nadal utrzymywać czyt. - nie dotyczy pomników UPA w Polsce. Potwierdza ten stan rzeczy wymieniona wyżej ustawa, której ostatnia nowelizacja dokonana w roku 2006 opiniowana przez wymienianą wielokrotnie „Radę” dopuściła jedynie w swojej istocie” groby osób, które straciły życie wskutek walki z narzuconym systemem i represji totalitarnych w okresie od 1944 r. do 1956 r.". Wiadomo do 56r były to ofiary poststalinowskie i związek radziecki to potępił , pó?niejsze rzesze zastrzelonych na ulicach, zakatowanych w więzieniach i na komendach milicji PRL w świetle prawa nie istnieją, bo tak chce obecna racja stanu. Słowo „Internowani” po prostu ludzie ministra P zapomnieli obecnie wykreślić z napisanej jeszcze przed wojną ustawy.
Twórców apelu może spotkać ze strony: Prezydenta RP ,Marszałka Sejmu czy Premiera do którego apel skierowano jeszcze inna niespodzianka. Prawo jest prawem i nikt nie skodyfikował dotąd tego kto to jest opozycja ,wszak Gierek i towarzysze też byli w PRL internowani , Gomułka siedział w więzieniach, iluś tam towarzyszy jak choćby Mołojcowie zamordowano w PRL strzałem w tył czaszki, towarzysze Michnika i Kuronia chcieli nowelizować ustrój PRL i internowani w PRL byli w pewnej liczbie funkcjonariusze SB i ich TW by w ten sposób wewnątrz obozów zbierać dane do pracy operacyjnej. Wymienieni zatem wyżej, najwyżsi przedstawiciele IV RP mają prawo zapytać o kogo chodzi. W świetle obecnych działań stworzonych w tym celu i opłacanych z budżetu organizacji takich jak choćby IPN i to zarówno ten Kieresa jak i Kurtyki, wymieniana „Rada” czy jeszcze kilka innych nie prowadzi i nie prowadziło się żadnych badań i ustaleń ilu w PRL było zamordowanych , internowanych czy więzionych z racji działań opozycyjnych. Jedyne listy i dane na ten temat jakie istnieją powstały w ramach działania osób prywatnych, są niepełne i przez to nie mogą być obiektywne dla polskiego prawa. Nie prowadzono badań bo nie było to w zamiarze zarówno racji stanu dotychczasowej lewicowej ekipy rządowej jak i nadanych przez nią urzędników masowo zaludniających wszystkie urzędy. Nieoficjalnie można się w IPN dowiedzieć, że internowanych było prawdopodobnie około 9670, tyle wiedzą w tamecznym dziale edukacji narodowej ale bez podania imiennych szczegółów. Po co przyznawać się do ofiar, których ilość może pogorszyć tylko statystyki wyborcze i zmienić napisaną już w Magdalence historię powstania RP. Odczucia nie tylko moje ale wielu innych osób zmuszonych do kontaktu z wymienionymi organizacjami wskazują raczej na to jak mówi popularne piłkarskie powiedzenie że one „nasze majtki noszą ale grają w innej drużynie”. A więc nie tylko apelujmy o uznanie finansowe dla patriotów ale też o ustalenie najpierw ilu ich i gdzie oni są. Bo o wielu przymusowych emigrantach z PRL też jeszcze należy pamiętać. W sprawie patriotów zwróciłem się osobiście do poprzedniego Pana Premiera by choćby miejsce ich ka?ni i pochówku objąć szczególnym szacunkiem przysługującym im w świetle polskiego prawa. Sprawa znana jest z badań ,dokumentów w tym licznych zdjęć, potwierdzona była przez Komisję Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu/dawnej Komisji Badania Zbrodni Niemieckich w Polsce/. Na miejscu miał bowiem stanąć park rozrywki. Otrzymana w imieniu Premiera odpowied? miejscowego wojewody brzmiała, że nie ma na to pieniędzy , a w dodatku takich miejsc jest wiele i nie można się wszystkimi zajmować. Wspomniana „Rada” w rozmowie telefonicznej udzieliła mi jedynie słusznych wskazówek bym prywatnie udowodnił, że tam są polscy patrioci. No i na polskim cmentarzu postawiono cyrk. Skoro jednak urzędnicy nie mają pieniędzy na szacunek tylko na pobory to może warto by rozpędzić trochę tych zapracowanych i to bez względu na to czy „ kapral SB Kosiba zaprzeczy lub nie”, że są oni byłymi współpracownikami.

24 listopad 2006

Jan Lucjan Wyciślak 

  

Archiwum

Wspomnienie z dzieciństwa
listopad 26, 2007
Artur Łoboda
Iracki rozgardiasz
wrzesień 23, 2003
Andrzej Kumor
Amerykański horror szoł - ciąg dalszy. Zdjęcia noworodków zdeformowanych w wyniku używania broni ze zubożonym uranem - Afgani
luty 25, 2008
Dorota Szczepańska
Globalne zniewolenie rozlozone na etapy
wrzesień 20, 2007
Wojciech Wła?linski
A jednak się niecierpliwimy
lipiec 11, 2006
ks. prof. Czesław S. Bartnik
Elegancja Francja
kwiecień 29, 2007
Olaf Swolkień
Może za 40 lat
październik 20, 2007
Artur Łoboda
Możecie sobie protestować - Cimoszewicze i tak zrobią swoje i naród się nie ruszy
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Bojkot
maj 30, 2004
przeslala Elzbieta
Plac Świętego Piotra
marzec 31, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Truman
lipiec 31, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Krojenie śledztwa
luty 4, 2003
PAP
Euro
sierpień 27, 2003
Maciej Winnicki
Może to sygnał...
grudzień 28, 2005
Niepodległość Polski Katolickiej
Marnowanie szansy
październik 17, 2003
Artur Łoboda
US Steel i LNM złożyły ostateczne oferty na zakup PHS
kwiecień 23, 2003
PAP
11 Listopada – spotkanie patriotyczne przed Pomnikiem Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu
listopad 10, 2004
Za kulisami wielkiej mistyfikacji. Działalność Leona Taxila (1885-1897)
lipiec 30, 2008
Waldemar Wojnar
Gra Polskim Pionkiem Na Szachownicy Światowej
marzec 7, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Lewe interesy ex radnych Krakowa a mieszkańcy bulą podatki
listopad 18, 2003
www.dziennik.krakow.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media