ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy 
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
więcej ->

 
 

Brak danych kto był patriotą.

„Szanowny Pan Jarosław Kaczyński Premier Rządu Rzeczypospolitej Polskiej. Zwracamy się do Pana z prośbą o skorzystanie ze swoich uprawnień przyznawania rent i emerytur specjalnych oraz jednorazowych odszkodowań w celu uhonorowania osób szczególnie zasłużonych dla odzyskania przez Polskę niepodległości.”
Tymi słowami rozpoczyna się publikowany też w internecie , noszący datę 18 listopada 2006 roku apel do Premiera RP. Pomijając to że kiedyś niejaki „Bolek” gdy zgarnął już parę milionów dolarów w imieniu wszystkich powiedział że” on to robił dla kraju nie dla pieniędzy” to formalnie ze względu na kwestię racji stanu jaką apel ten porusza winien być kierowany do Prezydenta RP. Marszałek Sejmu, który w kolejności winien zająć się tą kwestią też może poczuć się niedoinformowany .Dlaczego zaraz racja stanu padnie pytanie , z prostej przyczyny relatywizmu myślowego: państwo polskie nie zajmuje się ustawowo opieką nad mogiłami patriotów ofiar nacjonalistów ukraińskich w Polsce i nawet nie próbuje wydać w tej sprawie zwykłego okólnika, nie mówiąc już o ustawie bo tego wymaga polska racja stanu w kontaktach z rządami Ukrainy. Ta sama racja nakazuje opiekę nad grobami członków UPA vide Pawłokoma nawet gdy ilość tych członków pochowanych w tamecznej mogile jest zwykłą konfabulacją. A przez analogię ludzie działający w opozycji o których apel pisze jako o „z tych, co walczyli o niepodległość Polski,” występowali przeciwko ówczesnej „racji stanu” jak mówiły władze PRL i zwalczali też politykę związku radzieckiego/celowo małą literą/, którego prostym kontynuatorem jest obecna Rosja Prezydenta Putina. Zatem temat wskazuje na to że obecna racja stanu nakazuje problem tychże opozycjonistów przemilczeć by nie psuć stosunków międzynarodowych bo i UE też na tym bardzo zależy nie mówiąc o wyra?nych wskazówkach ekipy rządu USA w tej kwestii. Zapewne tutaj niektórzy czytelnicy uznają, że zdziwiam w tak poważnej sprawie . Konia z rzędem dam zatem temu kto w Polsce znajdzie jedno miasto czy jakiekolwiek władze samorządowe, którym podlega opieka nad miejscowymi cmentarzami , które przestrzegając obowiązującą we współczesnej niemal IV RP Ustawę z dnia 28 marca 1933 r. o grobach i cmentarzach wojennych (Dz. U. Nr 39, poz. 311, z pó?n. zm., ostatnie dnia 23 czerwca 2006 r., przydzielą za darmo i obejmą należytą opieką ,co ta ustawa przewiduje, grób jakiegokolwiek zmarłego człowieka za to że był internowany w czasach PRL i jej stanu wojennego. W 1933r Rzeczpospolita Polska nie była państwem zbyt bogatym, a jednak zdecydowano się na przyjęcie Ustawy o grobach i cmentarzach wojennych zapewniającej opiekę państwa nad grobami patriotów i bohaterów poległych w minionych wojnach . Były to bowiem lata gdy dostrzeżono jak wymiera pokolenie powstańców styczniowych, ludzi którzy w wielkim patriotycznym czynie oddali polskiej państwowości zarówno zdrowie jak i nie raz swoje majątki. Obecnie nie wydaje się, bo nie wolno, nawet okólnika przypominającego lokalnym władzom o tym współczesnym obowiązku. Czuwa zapewne nad sprawą sam minister szef ROPWiM Pan A Przewo?nik znany z wydawania nakazów które mogiły zasługują na opiekę a od których wara. Wracając znowu do ofiar nacjonalizmu: swoją chęcią bycia Polakiem i przebywania na terenach ziemi ojczystej najlepiej walczyli o niepodległość Polski za co byli mordowani i osobiście nie wiem jak może Państwo Polskie uchylać się od moralnej odpowiedzialności w tej sprawie, a ROPW i M jak widać doradza by taki stan rzeczy nadal utrzymywać czyt. - nie dotyczy pomników UPA w Polsce. Potwierdza ten stan rzeczy wymieniona wyżej ustawa, której ostatnia nowelizacja dokonana w roku 2006 opiniowana przez wymienianą wielokrotnie „Radę” dopuściła jedynie w swojej istocie” groby osób, które straciły życie wskutek walki z narzuconym systemem i represji totalitarnych w okresie od 1944 r. do 1956 r.". Wiadomo do 56r były to ofiary poststalinowskie i związek radziecki to potępił , pó?niejsze rzesze zastrzelonych na ulicach, zakatowanych w więzieniach i na komendach milicji PRL w świetle prawa nie istnieją, bo tak chce obecna racja stanu. Słowo „Internowani” po prostu ludzie ministra P zapomnieli obecnie wykreślić z napisanej jeszcze przed wojną ustawy.
Twórców apelu może spotkać ze strony: Prezydenta RP ,Marszałka Sejmu czy Premiera do którego apel skierowano jeszcze inna niespodzianka. Prawo jest prawem i nikt nie skodyfikował dotąd tego kto to jest opozycja ,wszak Gierek i towarzysze też byli w PRL internowani , Gomułka siedział w więzieniach, iluś tam towarzyszy jak choćby Mołojcowie zamordowano w PRL strzałem w tył czaszki, towarzysze Michnika i Kuronia chcieli nowelizować ustrój PRL i internowani w PRL byli w pewnej liczbie funkcjonariusze SB i ich TW by w ten sposób wewnątrz obozów zbierać dane do pracy operacyjnej. Wymienieni zatem wyżej, najwyżsi przedstawiciele IV RP mają prawo zapytać o kogo chodzi. W świetle obecnych działań stworzonych w tym celu i opłacanych z budżetu organizacji takich jak choćby IPN i to zarówno ten Kieresa jak i Kurtyki, wymieniana „Rada” czy jeszcze kilka innych nie prowadzi i nie prowadziło się żadnych badań i ustaleń ilu w PRL było zamordowanych , internowanych czy więzionych z racji działań opozycyjnych. Jedyne listy i dane na ten temat jakie istnieją powstały w ramach działania osób prywatnych, są niepełne i przez to nie mogą być obiektywne dla polskiego prawa. Nie prowadzono badań bo nie było to w zamiarze zarówno racji stanu dotychczasowej lewicowej ekipy rządowej jak i nadanych przez nią urzędników masowo zaludniających wszystkie urzędy. Nieoficjalnie można się w IPN dowiedzieć, że internowanych było prawdopodobnie około 9670, tyle wiedzą w tamecznym dziale edukacji narodowej ale bez podania imiennych szczegółów. Po co przyznawać się do ofiar, których ilość może pogorszyć tylko statystyki wyborcze i zmienić napisaną już w Magdalence historię powstania RP. Odczucia nie tylko moje ale wielu innych osób zmuszonych do kontaktu z wymienionymi organizacjami wskazują raczej na to jak mówi popularne piłkarskie powiedzenie że one „nasze majtki noszą ale grają w innej drużynie”. A więc nie tylko apelujmy o uznanie finansowe dla patriotów ale też o ustalenie najpierw ilu ich i gdzie oni są. Bo o wielu przymusowych emigrantach z PRL też jeszcze należy pamiętać. W sprawie patriotów zwróciłem się osobiście do poprzedniego Pana Premiera by choćby miejsce ich ka?ni i pochówku objąć szczególnym szacunkiem przysługującym im w świetle polskiego prawa. Sprawa znana jest z badań ,dokumentów w tym licznych zdjęć, potwierdzona była przez Komisję Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu/dawnej Komisji Badania Zbrodni Niemieckich w Polsce/. Na miejscu miał bowiem stanąć park rozrywki. Otrzymana w imieniu Premiera odpowied? miejscowego wojewody brzmiała, że nie ma na to pieniędzy , a w dodatku takich miejsc jest wiele i nie można się wszystkimi zajmować. Wspomniana „Rada” w rozmowie telefonicznej udzieliła mi jedynie słusznych wskazówek bym prywatnie udowodnił, że tam są polscy patrioci. No i na polskim cmentarzu postawiono cyrk. Skoro jednak urzędnicy nie mają pieniędzy na szacunek tylko na pobory to może warto by rozpędzić trochę tych zapracowanych i to bez względu na to czy „ kapral SB Kosiba zaprzeczy lub nie”, że są oni byłymi współpracownikami.

24 listopad 2006

Jan Lucjan Wyciślak 

  

Archiwum

Tym razem Stan Tymiński wygra...
maj 27, 2005
kopista
Przed zatrzymaną rewolucją
listopad 11, 2007
Marek Olżyński
Bankier-czytaj złodziej
styczeń 12, 2003
zaprasza.net
Post-Amerykański Świat, Czyli Zmierzch USA
maj 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Syndrom zajączka i nied?wiedzia
maj 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Syn Świętej Jadwigi Śląskiej
maj 26, 2005
Adam Maksymowicz
KREDYT SPOŁECZNY - ROZWIˇZANIEM EKONOMICZNYM
sierpień 15, 2002
"Michael"
ROLA NEOFITÓW W DZIEJACH POLSKI
grudzień 30, 2005
przesłał Krzysztof Cierpisz
Po raz pierwszy sami sobie wybierzemy wójtów
sierpień 21, 2002
PAP
Obłęd KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
maj 25, 2002
SOBCZAK & SZPAK - http://www.angora.pl
O "bohaterach" .....
maj 15, 2007
przeslala Elzbieta
W Trzeciej RP opłaca się być bandytą
styczeń 22, 2004
IAR
Przydzielają bonusy
grudzień 17, 2005
PAP
Obywatelski brak zgody na strach
czerwiec 1, 2008
Marek Jastrząb
Belka pokazuje komu służy
czerwiec 22, 2004
PAP
Apel o unikanie emocjonalnych wypowiedzi i osądów, a podawanie do wiadomości ogółu ?ródeł, nazw, liczb...
styczeń 26, 2007
antycenzor
Ukraina: Witrenko wzywa do jedności przeciwników NATO
luty 22, 2008
Szymon Martys
Cytat dnia. Administracja w Polsce w porównaniu z administracją w Unii
kwiecień 28, 2003
Piotr Mączyński
"Uniwersalny" Wróg USA i Izraela
luty 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska w stanie totalnej histerii
czerwiec 25, 2007
wasylzly
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media