|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków |
|
|
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
więcej -> |
|
Palestyńczycy w „Żelaznej Klatce”
|
|

Rashid Khalidi, Arab urodzony w USA w rodzinie palestyńskich prominentów, jest profesorem historji w Columbia University, w Nowym Yorku, oraz autorem książki pod tytułem: „Żelazna Klatka: Dzieje Walk Palestyńczyków o Własne Państwo.” Książka ta jest napisana według nowoczesnych wymogów naukowych i stara się odpowiedzić na pytanie „dlaczego nie udało się Palestyńczykom stworzyć własnego państwa?”
Odpowied? na to pytanie wymaga orientacji w zbrodniach Hitlera i Stalina dokonanych na Żydach europejski. Po ludobójstwie milionów Żydów przez aparat terroru Hitlera, Stalin postanowił, w ramach jego strategji Zimnej Wojny, wyzyskać ambicje sjonistów i stworzyć państwo żydowskie w Palestynie, jako „zażewie wojny” na Bliskim Wschodzie, bogatym w paliwo, gdzie Żydzi mieli swoją ojczyznę przed dwoma tysiącami lat. Łatwo można sobie wyobrazić konflikty, które by zaistniały, gdyby rozmaite grupy na świecie, zaczęły walczyć o ziemie, gdzie mieszkali ich przodkowie, dwa tysiące lat temu.
Ponad milion dwieście tysięcy Żydów zamieszkałych w Europie i w krajach arabskich było wypędzonych terrorem z ich domów, w celu stworzenia państwa żydowskiego w Palestynie. Tak więc Andrej Grmyko złożył w imieniu Sovietów, pierwszy wniosek w ONZ, żądający stworzenia państwa żydowskiego w Palestynie. Satlin nakazał inscenizowanie przez NKWD kilkunastu pogromów w państwach satelickich, w samym Budapeszcie było ich cztery.
Faktycznym celem tych pogromów, było dostarczenie ludzi do walki o nowe państwo żydowskie w Palestynie. W rezultacie 711,000 uciekinierów-Żydów było przepuszczonych na zachód przez sowiecką Żelazną Kurtynę. Spośród nich wielu wolał zostać we Francji lub pojecgać do USA, tak żę tylko 232,000 uciekinierów żydowskich przybyło do Palestyny. Byli wśród nich weterani swieccy, którzy dzięki Sowietom, trzymali dostawy broni z Czech, którą to bronią wypędzili setki tysięcy Arabów z ich domów i wygrali bitwy z wojskami sąsiednich państw arabskich.
Pogromy, organizowane już przez samych sjonistów, spowodowały drugą, przeszło półmilionową, falę uciekinierów żydowskich, tym razem z państw arabskich, do Palestyny. Teraz konflikt palestyński Żydów przeciwko Arabom i Iranowi zagraża światu, nie tylko nową Zimną Wojną, ale nawet rozpętaniem wojny nuklearnej.
Autor „Żelaznej Klatki” pyta „dlaczego społeczeństwo palestyńskie załamało się tak szybko w 1948 roku, dlaczego nie było więcej zorganizownego oporu przeciwko zaborowi kraju, oraz dlaczego 750,000 Arabów uciekło ze swoich domów, na przestrzeni kilku miesięcy?” Stało się to w obliczu okrucieństwa Żydów, możliwego dzięki pomocy danej Żydom nie tylko przez Sowiety, ale również przez Brytyjczyków i Amerykanów.
Już wcześniej Lord Balfour oficjalnie, z ramienia rządu brytyjskiego, dał sjonistom „ojczyznę w Palestynie” („Jewish Homeland in Palestine”) w zamian za pomoc sjonistów we wciągnięciu USA do Pierwszej Wojny Światowej. Ponieważ USA dawało poparcie Żydom kosztem Arabów, w rezultacie Żydzi wepchnęli Palestyńczyków do „żelaznej klatki,” w której nie ma możliwości stworzenia państwa palestyńskiego, według profesora Khalidi’ego.
W piekle stworzonym dla Palestyńczyków przez Żydów europejskich, który organizowali nowoczesne państwo żydowskie w Palestynie, kosztem ludności arabskiej, sami Arabowie byli skłóceni. Istniała stara rywalizacja rodzin arabskich, które do niedawna służyły władzom konialnym. Nieudane powstanie Arabów palestyńskich przeciwko pro-żydowskiej polityce brytyjskiej, w latach 1936-39, zdezorganizowało Palestyńczyków, którzy sami nie mogli wiele zdziałać, w obliczu gry wielkich mocarstw, ich kosztem. Podobnie stało się z ruchem oswobodzenia Palestyny Yasir’a Arafat’a.
Począwszy od znikomej ilości Żydów w Palestynie w 1900 roku, w latach 1930tych Żydzi stanowili tylko 17,8% ludności Palestyny, poczem „po objęciu władzy przez Hitlera dziesiątki tysięcy Żydów przybyło do Palestyny” tak, że stanowili oni 30% zaludnienia. Z powodu pogromów organizowanych po wojnie przez NKWD, w 1948 roku było w Palestynie 600,000 Żydów wśród 1,400,000 Arabów, pod władzą brytyjską. Arabowie wówczas byli właścicielami 90% terenów Palestyny.
Następnie od marca do pa?dzienika 1948 roku, Żydzi wypędzili z Palestyny 750,000 Arabów i ogłosili nowe państwo Izrael na terenach po Mandacie Brytyjskim. W momencie zawieszenia broni w 1949 roku, Żydzi okupowali 78% terenów Palestyny, podczas gdy plan podziału tego kraju przez ONZ, dawał Żydom 55%. Natomiast podboje Izraela w 1967 roku, dały Żydom kontrolę zachodniego wybrzeża rzeki Jordan i nadmorski teren Gazy, co pogwałciło decyzję ONZtu.
Khalid twierdzi, że Palestyńczycy byli i są „najsłabszą grupą, wśród tych, którzy decydowali o losie Palestyny... Palestyńczycy pozostali najsłabszą stroną przeciwko siłom, które są przeciwne stworzeniu niepodległego państwa Palestyńczyków.” Stało się tak mimo tego, że tak zwany „peace process” czyli rokowania pokojowe, tak w Oslo jak i w Madrycie miały, z pomocą USA, umożliwić Palestyńczykom stworzenie ich państwa, a w rzeczywistości służyły tylko jako „zasłona dymna” dla ekspansji terytorialnej Izraela.
Tak więc, Palestyńczycy uzyskali poparcie ONZtu, ale Stany Zjednoczone, pod wpływem presji Żydów, a zwłaszcza „lobby Izraela,” pozostawiły Arabów palestyńskich na pastwę losu, zamkniętych w „żelaznej klatce” przez siły Izraela. Stało się to dzięki przyzwoleniu USA, które tym samym pogwałciło swoje wcześniejsze obietnice, kosztem honoru Ameryki i jej prestiżu na świecie.
www.pogonowski.com
|
|
18 listopad 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Aktualne " Przestrogi dla Polski"
maj 6, 2003
przesłała Elżbieta
|
Jerzy I. na celowniku prokuratury
marzec 9, 2006
przysłał Zygmunt Jan Prusiński
|
"Żyd Suss" po amerykańsku
listopad 30, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Piję kawę ze wszystkimi politykami
wrzesień 9, 2002
Luiza Zalewska http://www.rzeczpospolita.pl
|
Muzeum "Tysiąclecia" Żydów w Polsce
styczeń 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czwartego Lipca Dzień Prowokacji?
lipiec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
AMERYKANIZM
listopad 14, 2007
przesłała Gośka
|
Tajemnica spowiedzi samobojczego spiskowca
kwiecień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szmatława Strategia?
marzec 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Skutki prywatyzacji służb wojskowych i tajnych
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
7 pa?dziernika, sobota
wrzesień 25, 2006
Władysław Chmiel
|
Balcerowicz za szybkim wprowadzeniem w Polsce euro
czerwiec 9, 2004
PAP
|
Terror Żydów przeciwko Żydom – Część pierwsza: Pogrom Kielecki
czerwiec 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Komu bru?dzi ks. T. Isakowicz – Zalewski?
styczeń 31, 2009
Dariusz Kosiur
|
Wieko (niczym całun) opadające na Polskę
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
POBIEGLIŚMY W MGŁĘ BEZ TOASTÓW
czerwiec 17, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Metafora
maj 11, 2004
Artur Łoboda
|
Afera PiS. W obronie nie tyle Mirosława G. co demokracji i praworządności, a przeciw Relidze i zdegenerowanym karłom... Dwa
maj 8, 2007
tłumacz
|
Kiedy mówienie prawdy nazywa się podłością a zdrajców nazywa bohaterami
grudzień 5, 2008
PAP
|
Kabała Bush'a i Propaganda Na Nadchodzące Wybory
wrzesień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|