ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
więcej ->

 
 

Mydlenie Oczu na Temat Iraku



Najwy?si rangą generałowie amerykańscy, w służbie czynnej boją sie publicznie zabierać głos, żeby nie ryzykować swojej kariery i emerytury. „Rząd Bush’a tak zastraszył generałów, że boją sie publicznie mówić na temat okupacji i pacyfikacji Iraku. Jeden z niewielu ludzi, który miał dostęp do komendy głównej, kongresman z Pensylwanii, John Murtha, członek komitetu przydzielającego fundusze dla wojska, powiedział prawdę o fatalnym stanie operacji w Iraku i ściągnął na siebie gniew neokonserwatystów-sjonistów, włącznie z Bush’em. Konflikt interesów między budowniczymi „wielkiego” Izraela i ludnością USA, polega na tym, że sjoniści chcą, dla dobra Izraela, jaknajbardziej przedłużać pacyfikacje Iraku, podczas gdy większość Amerykanów, chce powrotu wojsk z Iraku.

„Jak Irakijczycy podniosą się, USA ustąpi. Jak dowódcy w Iraku zameldują, że Irakijczycy są w stanie bronić swojej wolności, amerykańskie wojska powrócą z honorem na jaki sobie zasłużyły,”powiedział Bush, 19go listopada, 2005. „Tymczasem USA nie ma planu ewakuacji Iraku, a jedynie plan zakończenia pacyfikacji.” Wypowiedzi te pomijają fakt, że na miejsce amerykańskich wojsk okupacyjnych, będzie działać lotnictwo USA i będzie wspomagać, wierną Waszyngtonowi, a nie popularną wśród Sunnitów, armię Iraku. Napewno w ten sposób zmniejszy się liczbę poległych w Iraku Amerykanów. Natomiast ofiary w Irakijczykach wzrosną, jeżeli nie będzie dokładnej kontroli nad bombardowaniem, według Seymour’a Hersh’a autora artykułu „W Zawieszeniu; Jaka Będzie Dalej Wojna w Iraku?” w The New Yorker, ogłoszonego 28go listopada, 2005 w grudniowym numerze tego mięsięcznika.

Seymour Hersh, Żyd z pochodzenia, jest wyjątkowo uczciwym analitykiem, zanym od czasów wojny w Wietnamie z bardzo odważnych sprawozdań. Zwraca on uwagę na fakt, że używanie lotnictwa według sygnałow, od wojsk lądowych złożonych z Iralijczyków naraża na powtórzenie błędów popełnionych w Wietnamie, kiedy konflikty między tybylcami były powodem do ich wyboru, kogo Amerykanie mają bombardować. Wtedy skończyło się na kolosalnych ofiarach wśród ludności cywilnej i na klęsce USA. Wówczas, prezydent Johnon wiedział, że był zdominowany przez żydowską kabałę i nie miał swobody prowadzenia polityki zagranicznej z Diałego Domu.

Dziś Bush nie zdaje sobie z tego sprawy, ponieważ jako fundamentalista protestancki opiera się na przekonaniu, że żyjemy w okresie Apokalipsy i że zwycięstwo Izraela nad Arabami jest konieczne dla powrotu Chrystusa na ziemię. O ile w czasie pierwszej kadencji Bush często powoływał się na swoją misję opartą o religję, o tyle dziś mówi, że wygrał drugą kadencję właśnie dzięki programowi prowadzenia wojny w Iraku. Nie zgadzają się z nim analitycy, którzy twierdzą że Bush wygrał wybory przeciwko Kerry’emu ponieważ, neokonserwatyści-sjoniści, kierownicy jego sztabu wyborczego podniośli sprawę ślubów homoseksualistów. Wtedy Bush miał okazję oponować przeciwko ślubom homoseksualistów, które to śluby Kerry jako liberał popierał i tym samym stracił głosy tych, którzy takie śluby uważają za nienormalne. Ponieważ kierownictwo obydwu partii w USA jest zdominowane przez Żydów, więc ich programy nie różnią się w sprawach Bliskiego Wschodu i pacyfikacji Iraku.

Teraz przedłużanie wojny oznacza, że do końca kadencji Bush’a niektóre oddziały byłyby zmuszone powracać do pacyfikacji Iraku czwarty lub piąty raz jeżeli nie ustali się na nowo poboru do wojska USA. Takie przedłużanie służby wojskowej psuje nastrój wojska i jego sprawność. Tymczasem Bush jest opanowany religijnym idealizmem fundamentalistów protestanckich, co mu bardziej odpowiada, niż świadomość faktycznego zdominowania go przez „kabałę” neokonserwatystów-sjonistów.

Hersh cytuje Andrew Brookes’a, byłego dyrektora badań stosowania bojowego samolotów, w akademii sztabu lotnictwa brytyjskiego, a teraz pracownika Międzynarodowego Instytutyu Badań Startegicznych w Londynie: „Nie można stłumić ruchu oporu za pomocą lotnictwa. Bombardowanie w jednym miejscu nie zapobiega akcji powstańców w innych miejscach. Nie wierzę żeby można spacyfikować Irak za pomocą lotnictwa. Najlepszym przykładem jest Wietnam, gdzie próby stosowania lotnictwa zamiast sił lądowych nie powiodły się.”

Tymczasem CIA, Departament Stanu i Tony Blair, chcą naznaczyć po wyborach 15go grudnia, Iyad’a Allawi na premiera Iraku w rządzie, w którym szarą eminencją ma być Ahmed Chalabi. Kłopot jest w tym, że ci dwaj ludzie wzajemnie się nie znoszą. Dyplomata z ONZ powiedział Hersh’owi, że to się nie powiedzie, ponieważ Allawi ma dużo wrogów i że konstytucja Iraku zaprobowana pod okupacją, będzie interpretowana jako podstawa autonomii Kurdów i Shyitów kosztem Sunnitów.

Sunnici natomiast mają nadzieję, że mogą wygrać politycznie, jeżeli przyczynią się to pozbycia się wojsk USA z Iraku. Jednocześnie pacyfikacja Iraku za pomocą tajnych służb specjalnych, szerzy się z Iraku na teren Syrii, w ramach działalności SMU („special-mission units”) czyli jednostek do zadań specjalnych. Taktyka ta przypomina proces tworzenia „banana republics” w Ameryce Centralnej, podczas gdy oficjalne wypowiedzi stosują technikę mydlenia oczu publiczności, na temat sytuacji w Iraku.
.
www.pogonowski.com
30 listopad 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Agent Boni nowym ministrem w rządzie Tuska
styczeń 15, 2009
PAP
Pożegnanie ze skarbem
styczeń 16, 2003
PAWEŁ RESZKA http://rzeczpospolita.pl/
„Prawa człowieka” nie dla wię?niów haskiego trybunału
marzec 16, 2006
Mariusz Affek
Drogi Chin ku rozwojowi
sierpień 9, 2006
darek
Łódzkie pogotowie nie zabijało
sierpień 13, 2002
Dziennik Łódzki
Tak w Polsce umiera bohater
listopad 13, 2004
Andrzej Walentek
Coś dla ducha - Boże Narodzenie 2005
grudzień 27, 2005
zaprasza.net
Sytuacja Polski i Polaków po podpisaniu umowy międzynarodowej w sprawie tarczy antyrakietowej przez polskiego ministra spraw
sierpień 20, 2008
Paweł Ziemiński
Wywiad z Gabrielem Janowskim
styczeń 23, 2003
http://www.glos.com.pl/
Zróbmy wszystko. SOBCZAK i SZPAK
styczeń 7, 2003
http://www.angora.pl/
Żal kumpla z Magdalenki
maj 1, 2008
Bogusław
Rok 1612
grudzień 24, 2007
.
Wideo z zabójstwa Saddama
grudzień 31, 2006
Dorota
"Skup kradzionego"
lipiec 28, 2004
Oś Teheran-Bagdad-Damaszek?
listopad 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Nie jesteśmy ani antyarabscy, ani tym bardziej antymuzułmańscy"
grudzień 17, 2002
PAP
Wolność słowa, czyli minister Sikorski, żandarmeria i pobicie lewaków
styczeń 27, 2007
Michał Nowicki
Szeptucha z Podlasia
czerwiec 8, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Milczenie niektórych owiec i głos pasterzy
kwiecień 15, 2008
przesłala Elżbieta Gawlas
Madagaskar, Hiszpania, „Ost Juden” i Holokaust
październik 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media