|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
więcej -> |
|
Polemika z załączoną dodatkowo adnotacją. (1)
|
|
Proszę Szanownej Redakcji każda krytyka jest wskazana i pouczająca, szanuję również Państwa zdanie.
Czy amerykańska demokracja uchroni świat przed terroryzmem i wojnami?
Prezentujemy również informacje niezgodne z prawdą i niezgodne z naszymi poglądami ale ponieważ nie prowadzimy cenzury politycznej, dopuszczamy każdy głos.
Polemika z załączoną dodatkowo adnotacją.
Proszę Szanownej Redakcji każda krytyka jest wskazana i pouczająca, szanuję również Państwa zdanie.
Czy mamy jakieś alternatywne uniwersalne rozwiązania współczesnych problemów?
Jednak zastanawiam się, jaką rolę odgrywa dzisiejsza religia w kształtowaniu świadomości ludzi i ich ukierunkowaniu np. w kościele katolickim. Musimy cofnąć się do długiego historycznego procesu. Jeżeli zapytałbyś przeciętnego katolika w wieku średnim, aby wskazał swojego bohatera, idola, odpowiedziałby wymieniając imię jakiegoś świętego. W epoce Renesansu ludzie zamiast wskazywać na świętych, myśleli o geniuszach jako o osobach do naśladowania, a z nadejściem wieku przemysłowego odpowiadali nazwiskiem jakiegoś wielkiego naukowca. Dzisiaj wskazaliby na jakiegoś sportowca czy gwiazdę filmową. Co spowodowało odwrócenie hierarchii wartości? Ludzie dzisiaj idą na łatwiznę, następuje utrata sensu potrzeby wyrzeczeń. Ta utrata potrzeby ofiary spowodowała przyciemnienie odkupienia misji Kościoła. Słyszymy od wielu lat od księży i biskupów o potrzebie dostosowania się Kościoła do świata.
W obecnych czasach religie, które zawsze decydowały o moralności wiernych, nie spełniają właściwie swojej roli w kształtowaniu moralności i świadomości ludzi a raczej starają się wojować o nowych wyznawców (najlepszy przykład Afryka). Na przykładzie mojej katolickiej wiary i kultury, w jakiej zostałem wychowany obserwuję, że kościół dzisiejszy to tylko wielki spektakl „szoł”, a większość księży bez powołania a tylko dla prestiżu to urzędnicy Pana Boga (za mało ewangelizacji). Księży czy hierarchii kościelnej nie możemy szufladkować zaliczając do normalnych ludzi z wadami i zaletami, dobre to jest do tuszowania różnego rodzaju nadużyć. Samo ich posłannictwo decyduje o tym, że wybrali inną drogę i ich misja względem głoszonego słowa to jest dawać dobry przykład do naśladowania. Myślę, że coraz mniej pokory, a więcej doczesnych uciech, co również udziela się ludziom. Jak jesteśmy tacy wierzący i praktykujący to, dlaczego dookoła tyle zawiści, zła i grzechu? Wszystkie religie w swojej doktrynie mają na celu dobro człowieka, jeżeli większość ludzi na świecie, to ludzie wierzący to, dlaczego jeszcze mamy do czynienia z wojnami. Wojna dla współczesnego człowieka powinna być moralnym przeżytkiem. Jakie jest zadanie w wojsku księży kapelanów, błogosławieństwo krucjaty?. Przecież do armii zaciągamy się świadomie i dobrowolnie. W wojsku uczą zabijać ..... szybko i skutecznie. Ludzie świadomie godząc się na taki wybór za pieniądze, przyczyniają się do zagłady i cierpień innych.
Na świecie istnieje wiele problemów i trzeba o tym głośno mówić i wyciągać wnioski z krytyki i pochwał. Ludzie za bardzo zagonili się za robieniem dużych pieniędzy i coraz bardziej zamykają się w sobie. Nie mają ochoty słuchać o problemach i krzywdzie innych, a przecież za chwilę i oni mogą doświadczyć takich samych losów. Zło jest realne wszędzie i Ameryka tego doświadczyła. Zalążki problemów zwala się na rozwiązanie dla innych.
Nie bąd?my skłonni do padania ofiarą złudzeń, że problemy same się rozwiążą lub rozwiążą je skorumpowane rządy bąd? religie bez pomocy Stanów Zjednoczonych. Ameryka dużo już zrobiła dla pokoju i wolności ludzi na całym świecie i dużo też robi. Religie rozpowszechniając swoją wiarę też dużo przelały krwi, myślę, że dużo więcej niż amerykańska demokracja.
W Polsce dzisiejszej, demokrację - taka, jaka jest zawdzięczamy tej złej i krwiożerczej Ameryce, czy lepsza była „demokracja socjalistyczna”. Naród sam decydował o charakterze tej demokracji. Komuniści, przedstawiciele kościoła, ateiści i robotnicy wspólnie decydowali o losach naszej przyszłej ojczyzny przy okrągłym stole. Demokracji i wolności w Polsce nie przywie?li Amerykanie czołgami tak jak w Iraku, ale czy Polacy między sobą się właściwie dogadali. Polska raczkująca demokracja okupiona aferami, korupcją, nienawiścią ludzi jednych do drugich, donosicielstwem, układami czy jest tą właściwą zawartą miedzy komunistami i kościołem, jeżeli 97% Polaków uważa się za katolików. Zastanówmy się, kto dał się sprzedać, kto na tym najwięcej zarobił i do kogo przeszły zwycięskie łupy, a co otrzymał lud. Czy wolni dzisiaj Polacy sami budując demokrację są najszczęśliwszym narodem świata?
Dzisiaj jesteśmy w Zjednoczonej Europie nie czujemy się przywiązani do własnej ojczyzny, szukamy szczęścia na wszystkich kontynentach nie patrząc na granice, jesteśmy kosmopolitami pragnącymi czerpać garściami z najróżniejszych doświadczeń (taka jest cena naszej wolności)...
Urodziłem się po II wojnie światowej. Należę do tego pokolenia, które jest wepchnięte w przeżywanie tego, co boli tych, którzy doświadczyli koszmarów wojny. Ja nie wiem, co to wojna, bo jej nie doświadczyłem, bo nie walczyłem, bo nie opłakiwałem i nie chowałem najbliższych i nie chcę jej nigdy doświadczyć. Nie podejmowałem działań, które z góry były skazane na porażkę, za które ginęli ludzie w imię honoru, ojczyzny i wolności. Czy taka determinacja jest cenniejsza niż ludzkie życie?
Myślę, że prawo do życia jest nienaruszalne. Skłania to do dokonania wyboru pozytywnego, wyboru życia. Życia nigdy nie wolno zdegradować do poziomu przedmiotu jak to robili niemieccy naziści. Według mnie są rzeczy ważniejsze niż życie, ale wszystkie one zamykają się w pojęciu życia.
Świat wkroczył w XXI wiek i rozpoczął od zbrojnych konfliktów, przyzwyczailiśmy się już do słowa terroryzm szybko spowszedniało. Czy islamskich terrorystów finansowanych przez radykałów islamskich, ofiarą jest tylko życie ludzkie żeby dać znać o sobie? Czy według nich, to życie ziemskie jest raczej środkiem do celu a nie celem?.. Czy ludzie ci mają jakąkolwiek godność, a robione to jest w imię Allacha i walki z niewiernymi?
W Mediolanie w dniach od 5 do 7 września 2004 roku odbyło się spotkanie osobistości reprezentujących różne religie świata, które wypowiadały się na temat terroryzmu międzynarodowego strasznej realności naszego świata i epoki.
"Niestety, terroryzm nasilił swe zagrożenia niszczycielskie" - napisał Papież Jan Paweł II nawiązując do trzeciej rocznicy zamachów z 11 września 2001 r.
"Nie ma wątpliwości, że stanowczość i determinacja są konieczne w walce z agentami śmierci" - dodał.
Jan Paweł II zachęca, by "nie dać się osłabić lękowi, który prowadzi do zamykania się w sobie i do nasilenia egoizmu jednostek i grup. Należy rozpowszechnić na całym świecie solidarność i pokój" - dodał.
Przecież religia wyraża najgłębsze aspiracje człowieka, określa jego światopogląd, kształtuje jego relacje z innymi. Religia dostarcza odpowiedzi na pytanie o prawdziwy sens istnienia na płaszczy?nie indywidualnej i społecznej. Wolność religijna stanowi, zatem samo serce praw człowieka. W dzisiejszych czasach obserwujemy, że między społecznościami o różnych przekonaniach i religiach powstają napięcia, które pod wpływem silnych emocji przeradzają się w gwałtowne konflikty. Stosowanie przemocy w imię wyznawanej wiary jest wypaczeniem zasad głoszonych przez największe religie świata. Przemoc nigdy nie znajduje rzeczywistego uzasadnienia w religii ani nie pobudza autentycznych uczuć religijnych.
Czasem stajemy przed faktem wyboru przez ludzi pogodzenia się z tym, że lepiej umrzeć z godnością, niż żyć z poczuciem winy, bo są rzeczy ważniejsze niż życie (np. wiara, ojczyzna).
Tylko, integralne przestrzeganie praw człowieka jest najpewniejszą drogą do zbudowania trwałych relacji między państwami i gwarancją zapewnienia pokoju na całym świecie. Kultura praw człowieka musi być kulturą pokoju i oto zabiegają Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. Przestrzeganie praw człowieka mogą zapewnić tylko kraje wolne od reżimów i totalitarnych rządów.
Dzisiaj nie ma na świecie innego państwa poza Stanami Zjednoczonymi, które mogłoby światu zapewnić pokój i bezpieczeństwo, dlatego relacje między Stanami Zjednoczonymi są niezmiernie ważne dla Polski i środowisk polonijnych w USA. W oparciu o to Polska buduje własne bezpieczeństwo, a ja Amerykanin polskiego pochodzenia szanuję i umacniam przyja?ń, a najbardziej czuję Polskę w sobie na obczy?nie.
Dla większości Polaków żyjących w Ameryce niezwykle ważne są dobre, wręcz szczególnie dobre stosunki ze Stanami Zjednoczonymi. W narodzie polskim od lat Ameryka i Amerykanie mieli wielką sympatię.
Ameryka jest taka, jaka jest, dlatego, że jest właśnie taka czasem nawet kontrowersyjna a nie inna... Jest wciąż na swój sposób tajemnicza, niedostępna… i dlatego tak nas wszystkich pociąga...
Z poważaniem
Gregory Akko
|
|
31 styczeń 2005
|
|
Gregory Akko
|
|
|
|
mafijne zwyczaje
lipiec 12, 2003
® © Mirosław Krupiński
|
Przykład przyszedł z góry
sierpień 13, 2004
|
Idea Przystanku Woodstock?
sierpień 9, 2008
jobstalker
|
Nie oglądajcie się
marzec 13, 2003
zaprasza.net
|
Cenzura Internetu przez rząd USA przegrywa z sądami i z Kongresem
lipiec 22, 2007
tłumacz
|
Jasność widzenia
grudzień 30, 2007
Artur Łoboda
|
Polska skazana na porażkę
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
|
Kontynuatorzy z SLD (7)
czerwiec 26, 2003
Paweł Siergiejczyk
|
Petelicki na czacie WP
marzec 21, 2003
zaprasza.net
|
Polonia Pięciu Kontynentów
maj 8, 2005
zaprasza.net
|
"Faszyści" - do gazu!
czerwiec 21, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Prawda o Judeo-Polonii
lipiec 16, 2004
|
Pracowity jak mrówka, haruję niczym wół
marzec 31, 2008
Marek Olżyński
|
Media pod żydowską okupacją
grudzień 11, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Radiowozy dla strażników
październik 27, 2004
|
Nowa fala czy stare bagno? czyli co z tym PiSem?
lipiec 15, 2006
Jan Duranowski
|
Co było do rozkradzenia - rozkradziono
maj 15, 2008
"Rzeczpospolita"
|
Czas polityki realnej
grudzień 20, 2006
darek
|
Wyciąć drzewa na zewnętrznych łukach!
czerwiec 9, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Książę "polskiego" dziennikarstwa
czerwiec 7, 2007
Dariusz Kosiur
|
więcej -> |
|