ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
więcej ->

 
 

Manifestacja w Warszawie - przeciw wojnie w Iraku


W Warszawie protestowało około 150 osób /
150 osób demonstrowało dziś w Warszawie przed pałacem prezydenckim pod hasłem "Globalny protest antywojenny". Domagali się wycofania polskich wojsk z Iraku.

Demonstranci obrzucili stojący przed pałacem pomnik ks. Józefa Poniatowskiego woreczkami z różową farbą. Policja siłą usunęła część protestujących, którzy usiedli na jezdni przed pałacem prezydenckim blokując ruch. "Sprawd?cie naboje" - krzyczeli do policjantów manifestanci.

Woreczki z farbą rozdawali zgromadzonym organizatorzy protestu. Według nich farba symbolizuje krew, "którą prezydent ma na rękach". Manifestujący palili również pomarańczowe świece dymne.

Uczestnicy manifestacji trzymali transparenty z hasłami: "Precz z globalnym terroryzmem USA", "Stop! okupacji Iraku!", "Żadnej krwi za ropę", "Miller, Kwaśniewski dwa Busha pieski", "Allawi marionetką Busha". Wznosili okrzyki: "Kwach ma krew na rękach", "Kwach ty bydlaku, wycofaj wojska z Iraku" oraz "Wolny Irak".

Odegrano też scenkę przedstawiającą "obalenie prezydenta". Z plastikowych rurek budowano maszt na szczycie którego znajdowała się tablica z napisem "Aleksander Kwaśniewski - naczelny oszust RP". W czasie gdy Elżbieta Zembrzuska z Inicjatywy Stop Wojnie odczytywała polityczny apel, stopniowo dokładano kolejne elementy masztu, który runął po osiągnięciu wysokości kilku metrów.

Zdaniem Piotra Ikonowicza z Nowej Lewicy polskie wojska są w Iraku, mimo wyra?nego sprzeciwu społecznego. - Państwo, w którym władza postępuje wbrew woli społecznej to państwo policyjne - mówił Ikonowicz do zebranych.

- Kraj, który przez tyle lat walczył o wolność, dzisiaj sam tę wolność ogranicza - przekonywał Szymon Niemiec z Międzynarodowego Stowarzyszenia Gejów i Lesbijek na rzecz Kultury w Polsce.

Ruch samochodowy na ul. Krakowskie Przedmieście przez ponad godzinę utrudniała ciężarówka z nagłośnieniem, zajmująca pas jezdni prowadzący w stronę Placu Zamkowego.

Policja zatrzymała pięć osób, które po przesłuchaniu zostaną najprawdopodobniej zwolnione do domu.

Inicjatywa STOP Wojnie jest przeciwna, jak mówią jej członkowie, okupacji Iraku. Gromadzi ludzi o różnych poglądach, wywodzących się m.in. z Amnesty International, Federacji Zielonych, Pracowniczej Demokracji, Federacji Młodych Unii Pracy oraz Stowarzyszenia Irakijczyków w Polsce.

(PAP)

Z przykrością przypominamy, że ...
Jeszcze kilka lat temu - tak zwana "lewica" z dumą stwierdzała, iż utorowała Kwaśniewskiemu drogę do prezydentury.

Dzisiaj pasowałoby zdać relację ze swej niewyobrażalnej naiwności.
Kwaśniewski - bowiem - nigdy nie był "lewicowcem" ale całe swoje życie kombinatorem i oszustem.
(Adam Zieliński)
30 czerwiec 2004

 

  

Archiwum

Wielka Loża Anglii
grudzień 12, 2003
S.B.
Dwulicowy Napoleon, Pierwszy Pułk Szwoleżerów etc.
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Bezrobotni korzystają z Unii
maj 1, 2005
cc
Co nas czeka w 2006 roku
styczeń 5, 2006
Artur Łoboda
Najlepszy żydowski geszeft
luty 7, 2008
Artur Łoboda
Koniec Napolenow IV RP?
kwiecień 15, 2007
wasylzly
Co Wy, k... wiecie o Polsce?!
kwiecień 13, 2006
Artur Łoboda
Czy atak na Iran spowoduje wybuch antysemityzmu na świecie?
grudzień 29, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Cyrk sejmowy z górnictwem w tle
grudzień 7, 2002
zaprasza.net
Podstawowa rola Hitlera I Stalina w istnieniu Izraela
czerwiec 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Dyktatura czyni przygotowania
maj 8, 2003
Twórczość filmowa Krzysztofa Zanussiego uhonorowana w Izraelu
lipiec 17, 2002
PAP
Co wypisują kretyni
luty 29, 2008
Jan (wielu imion)
Ladies, Gentlemen & Others
wrzesień 8, 2007
Kolas Bregnon
Schyłek Amerykańskiego Imperium?
luty 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kaczynski ostrzega przed przejeciem euro w glebokim kryzysie gospodarczym
styczeń 1, 2009
Narod Polski dziekuje Kaczynskiemu
Protest przeciwko Europejskiemu Forum Ekonomicznemu
kwiecień 24, 2004
http://www.la.most.org.pl/protest/
Nic nowego
grudzień 15, 2008
Artur Łoboda
Wykupili całe Drezno...
grudzień 10, 2006
pi'eS
POLSKA - UNIA 13
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media