|
Kto wygrał, kto przegrał
|
|

Po raz kolejny przegraliśmy swoją przyszłość
Wyniki wyborów pokazują bardzo nikłą świadomość polityczną Polaków i pełną kontrolę wrogich mediów nad Polską.
Pamiętając, że w przeszłości media niszczyły polityków, zastanawia dlaczego w wypadku PiS zachowały powściągliwość?
Ano - może dlatego, że PiS to partia z tego samego układu...?
A teraz pytanie z jakiego układu:...?
Tylko wyjątkowi naiwniacy - dzielą scenę polityczną na "naszych" i "onych".
A tymczasem na scenie politycznej funkcjonują dziesiątki większych układów zbiegających się trzech ważniejszych - wzajemnie przenikających się nurtach : finansowo - bankowy, ideologiczny (masoni, syjoniści), pospolici bandyci.
Wielkim przegranym obecnych wyborów jest O. Rydzyk, którego "zawsze dziewica" nie przekonała Polaków do głosowania na Ruch Patriotyczny.
Mając w ręku jedyne ogólnopolskie, niezależne media i dopuścić do takiego wyniku wyborczego....
Może pora na poważne reformy w Toruniu i zaprzestania używania infantylnego języka, który dla większości wyborców działa jak płachta na byka.
Może, może...
Zauważyć należy również negatywne skutki działalności Romana Giertycha, który swoimi ambicjami politycznymi podzielił ruch narodowy.
Kandydaci LPR na bilbordach Małopolski wyglądali jakby co dopiero uciekli z Cyrku Monty Pythona.
Przez najbliższe cztery lata będziemy mieli POPIS blagierów.
Tak się składa, że pięć lat temu pisałem bardzo dramatyczne teksty o skandalicznym stanie wymiaru prawa i potrzebie odrodzenia praworządności zainspirowanej przez niezdemoralizowanych prawników.
Rok pó?niej pojawił się na scenie politycznej PiS
Ale w międzyczasie PiS wplątał się w różne układy, które uzależniły go na przyszłość od różnych grup nacisku.
Znów więc powtórzę słowa : ":wolał bym się mylić".... ale nie będzie w Polsce żadnych znaczących zmian na lepsze.
Tym bardziej, że do PiS dokleili się w ostatnim czasie karierowicze o bogatej partyjnej przeszłości.
I na koniec uwaga.
Media z uporem maniaka określają postkomunę mianem "lewicy", podczas gdy PRL był w rzeczywistości systemem neofeudalnym.
Prawdziwą lewicę reprezentował na przykład zmarły Daniel Podrzycki, lider Polskiej Partii Pracy i inni młodzi ludzie, którzy w solidarności społecznej widzą przyszłość dla swojego Narodu.
|
|
26 wrzesień 2005
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Czy Irak jest większą klęską dla USA niż Wietnam?
listopad 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Jednoczenie Germanii"
styczeń 13, 2007
Bogdan Wilczewski Trzy Radła AK
|
Żydowska studentka sama malowała swastyki na swoich drzwiach - wideo NBC
luty 28, 2008
NBC
|
Sierpień Miesiącem Gro?nej Władzy Busha
sierpień 10, 2007
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
APEL
głosujmy na Lecha Kaczyńskiego
październik 7, 2005
prof. Zbigniew Dmochowski
|
Are Gullible Americans really “blessed by God”?
wrzesień 10, 2006
Marek Glogoczowski
|
Kraj bez perspektyw
lipiec 10, 2004
Adam Wielomski
|
NATO backs Georgia but no firm invitation to join
wrzesień 15, 2008
tłumacz
|
Lichwiarski kapitalizm w kryzysie
wrzesień 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Opala opala?
lipiec 16, 2006
MirNal, Gdynia
|
2008.07.19. godzina 1200 serwis wiadomości
lipiec 19, 2008
tłumacz
|
Krwawa Pascha
październik 6, 2007
Izrael Szamir
|
Wybraliśmy do sejmu kanalie
marzec 20, 2003
zaprasza.net
|
Przemilczana prawda o Stanie wojennym
grudzień 12, 2005
dr Leszek Skonka
|
Śmiać się, czy płakać?
listopad 25, 2003
|
Kolejne naciąganie frajerów, czy pranie brudnych pieniędzy?
listopad 7, 2003
|
Przepraszacze
czerwiec 11, 2005
przesłała Elzbieta
|
Tegoroczna Nagroda im. Jana Karskiego za Męstwo i Odwagę
lipiec 26, 2003
|
Ghandi i Churchill
maj 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Panstwa Europy Wschodniej
wrzesień 27, 2006
Bogdan
|
więcej -> |
|