ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
więcej ->

 
 

W obliczu zaostrzającego się konfliktu USA - Rosja...

http://www.pnlp.org.pl/aktualnosci.php

W obliczu zaostrzającego się konfliktu USA - Rosja w Polsce tworzy się pozorną walkę dwóch obozów. To, co realne - wojna potęg, która przekłada się na sytuację w Polsce, zostaje zasłonięte tym, co wirtualne. Co jest wirtualne? Wirtualny jest podział na Polskę Kwaśniewskiego o charakterze liberalno - lewicowym oraz Polskę "Nocnej zmiany" o charakterze katolicko -narodowym. Jakkolwiek nie można zaprzeczyć, że to pierwszy obóz sprzedał Polskę, a drugi nieco mniej, to debata pozbawiona jest istotnego odniesienia do kwestii zasadniczej - struktury ekonomicznej. Zgodnie z naczelną zasadą kapitalistycznej indoktrynacji o roli kapitału zagranicznego nie można nic mówić. A tymczasem to rząd Olszewskiego nie sprzeciwił się wprowadzeniu Układu Stowarzyszeniowego ze Wspólnotami Europejskimi w 1991 roku, który otworzył Polskę na ekspansję obcego kapitału i zniszczył rodzimą produkcję. Ten tak zwany obóz patriotyczno - katolicki pożądał NATO niczym napalona nastolatka. Przyjd? , wejd? i wy... I stało się: zniszczona armia polska (z 400 tys. zmniejszona do 150 tys.), udział w bandyckim napadzie na suwerenną Jugosławię w 1999 roku, militaryzacja społeczeństwa (zwiększające się wydatki na wojsko, a nie na edukację i służbę zdrowia) to zjawiska zgadzające się z wizją niepodległej katolickiej Polski. Tropiciel agentów Krzysztof Wyszkowski wyrażał wręcz oburzenie, że to komunistyczni agenci nie chcą dziś dobrodziejstwa amerykańskiej bazy antyrakietowej w Polsce. Zamroczony duchowo bohater Solidarności zapomniał widać, że to rząd SLD wysłał polskie wojsko do Iraku. O obozie wokół LiD nie ma nawet co mówić: prywatyzacja i Plan Balcerowicza to ich wystarczająca rekomendacja.

Oba obozy łączy niewymówione zasady światowej prawicy: kapitalizm jest święty, wolny rynek jest jedyną drogą dla świata, służba amerykańskiemu imperializmowi jest obowiązkiem.

Nie dajmy się oszukać. Waszyngton i Moskwa zadecydują o losach świata i Polski: bez globalnego kapitalizmu albo z nim jako jedyną, słuszną drogą dla ludzkości.
5 czerwiec 2007

aktualności pnlp 

  

Archiwum

Lista Wildsteina - Wywiad wojskowy jako policja polityczna Czym był "okrągły stół"?
luty 5, 2005
Adam Sandauer
Boję sie tylko Boga! (powrót)
zofia
The Sordid Past of Former Polish President Aleksander Kwasniewski
luty 23, 2007
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Towarzystwo ochrony ormowców
styczeń 7, 2003
Artur Łoboda
Zapytaj o Unie
maj 26, 2003
przesłała Elżbieta
Trudne pytania do entuzjastow UE
lipiec 22, 2008
Goska
Exit From Iraq Should Be Through Iran
maj 31, 2007
William E. Odom
Kenkarta naszych czasów
lipiec 29, 2003
Andrzej Kumor
Czym może pomóc Polak przebywający na emigracji ?
maj 9, 2005
Augustyn z USA
Millerjugend
maj 24, 2003
Artur Łoboda
Ataki na Meczety - Wojna Domowa w Iraku?
luty 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Głupi, bierny ale wierny"
listopad 29, 2006
za PAP
Swen czy Sven?
listopad 8, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Strażnicy dobra wspólnego"
maj 1, 2005
Witold Filipowicz
Kara dla amerykańskiego zwyrodnialca
listopad 20, 2006
LBC
ODEZWA DO LICZYDŁA
grudzień 17, 2006
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
Rząd PO-PiS czyli nieudacznicy wracają
październik 19, 2003
Adrian Dudkiewicz
To buntowniki
maj 21, 2003
Cyprian Kamil Norwid
Krętacze. Bratkowski z NBP o wypowiedzi Leppera
luty 5, 2003
Piotr Mączynski
Przed zatrzymaną rewolucją
listopad 11, 2007
Marek Olżyński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media