ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
więcej ->

 
 

"Nie pokój wam przynoszę ale miecz". Egzemlipikacja 1


Nowy przetarg o kontrakt na dostawy dla armii irackiej, przegrany początkowo przez polski Bumar, ale potem unieważniony, rozstrzygnięty zostanie dopiero za 2-3 miesiące - poinformował Polską Agencję Prasową wyższy przedstawiciel wojsk USA.

Jak powiedział zastrzegający sobie anonimowość wyższy przedstawiciel decydujących o przyznaniu kontraktu wojsk lądowych USA, nowy przetarg zostanie rozstrzygnięty "najwcześniej za 60 do 90 dni, a może nawet jeszcze pó?niej". Poprzednio informowano, że ostateczna decyzja w sprawie kontraktu zapadnie "szybko".

W przetargu uczestniczyć będzie wszystkich 17 firm, które złożyły swoje oferty, w tym Bumar. Zapytany jakie szanse ma polskie konsorcjum, rzecznik wojsk lądowych odpowiedział: "Takie same jak wszyscy inni, równe". Podkreślił, że unieważnienie poprzedniego przetargu "nie oznacza takiej czy innej oceny możliwości czy propozycji Nour USA".

Oświadczył też, że początkowa decyzja przydzielenia kontraktu amerykańsko-jordańskiej korporacji Nour USA została cofnięta "z powodu dwuznaczności w sformułowaniu wymagań", jakie powinna spełniać właściwa oferta. "Wskutek tego nie było sprawiedliwych dla każdego możliwości konkurowania" - dodał.

"To nasza wina, popsuliśmy sprawę" - przyznał przedstawiciel wojsk lądowych. Poinformował też, że organizacja nowego przetargu zostaje przeniesiona z biura kontraktów wojsk lądowych w Bagdadzie do dowództwa tej formacji w Alexandrii (przedmieście Waszyngtonu). "Są tu odpowiedni eksperci ds.systemów zaopatrzenia wojsk" - powiedział.

Komentarz

Społeczeństwu irackiemu, które potrzebuje wszystkiego, poza bronią, wciska się nowe uzbrojenie.
To tłumaczy prawdziwy sens ataku na Irak.
5 marzec 2004

Ala 

  

Archiwum

Jozef Mackiewicz "Prawda w oczy nie kole"
marzec 18, 2008
...
Kto wygrał.
październik 2, 2007
bez podpisu (.)
Polacy muszą być mądrzejsi od innych
lipiec 15, 2008
Artur Łoboda
Fiasko Podbojów Pól Ropy Naftowej
czerwiec 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Stary Wiarus odpowiada
marzec 1, 2006
Stary Wiarus
Prezydent Olsztyna
luty 15, 2008
Wikipedia
Niemiecki dziennik o Centrum przeciwko Wypędzeniom
sierpień 16, 2002
PAP
Imperializm Fundamentalistów Protestanckich
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Pożegnanie ze skarbem
styczeń 16, 2003
PAWEŁ RESZKA http://rzeczpospolita.pl/
Może ktoś z Państwa doradzi
wrzesień 27, 2006
zaprasza.net
PiS wysyła młodych na zmywak
luty 17, 2006
IAR
Polska ma, więc płaci
październik 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Smierc czy zycie dla Polski
styczeń 20, 2003
Elzbieta Gawlas
Dzisiaj mam urlop
maj 12, 2008
Marek Jastrząb
Perfidia Gross’a w „Upiornej Dekadzie,” „Sąsiadach” i „Strachu”
lipiec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
HAŃBA!!! Gdy w nędzy umierał gen. Skalski...
listopad 13, 2004
miki
Adam Michnik - miedzy lwem a lisem
wrzesień 17, 2002
GAZETA POLSKA
Święty Mikołaj w skandalomanii
grudzień 17, 2006
Jacek Zychowicz
Czy Polska jest normalnym państwem?
grudzień 19, 2004
Mirosław Naleziński
Dwa oblicza Ministerstwa Finansów
maj 18, 2006
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media