ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
więcej ->

 
 

Bezsensowna śmierć

*14-letnia Asia opalała się nad brzegiem zalewu ze swoją koleżanką. Nagle podeszło do nich dwóch chłopców. Jeden z nich miał 14 lat i ponad promil alkoholu we krwi. Dziewczynka kurczowo trzymała się barierki krzycząc, że nie umie pływać. Pomimo tego została wrzucona do głębokiej wody. Oprawcy natychmiast uciekli.* - Uwaga, TVN (17 czerwca 2005; tytuł od redakcji).

Gdyby podczas okupacji dwóch niemieckich chłopaków wrzuciło do rzeki młodą Żydówkę, to ów czyn byłby oceniony jako jeszcze jeden z wielu przykładów eksterminacji. Gdyby podczas ostatniej wojny na Bałkanach dwóch młodych Słowian postąpiło identycznie z młodą Słowianką (ale o innej narodowości), to uznano by to jako kolejny przejaw "czystek etnicznych" (nazwa tyleż bezsensowna, co skandaliczna). A gdyby obie sceny przypadkiem zarejestrowano na nośnikach właściwych technicznemu poziomowi czasów popełnienia zbrodni, to obecnie cały świat mógłby obejrzeć je oraz skomentować, zaś odpowiednie trybunały mogłyby rozpatrywać owe incydenty w przewidzianym trybie (kilkanaście dni temu świat zapoznał się z zabójstwem niewinnych ludzi dokonanym przez sąsiadów na Bałkanach, którzy nigdy nie byliby ukarani, gdyby sami nie nagrali tej sceny). Ale polska Asia została zamordowana przez dwóch głupich napitych młodych Polaków i nijak nie pasuje to do narodowościowych animozji.Zatem nie będzie jej młode życie (oraz bezsensowne zakończenie) rozpatrywane w górnolotnym aspekcie nienawiści bli?niego do sąsiada. Nie będzie wielkich protestów na międzynarodowym szczeblu, nie będzie not protestacyjnych - wszak nikt nie kierował się rasistowskimi poglądami. A złapani chuligani nie otrzymają wyroku za zabójstwo na rasistowskim tle. Są kraje (choćby USA), w których podobny mord dokonany przez młodych białych (lub czarnych) na czarnej (lub białej) dziewczynie odbiłby się szerokim echem i mógłby wywołać zamieszki porównywalne z innymi (a było właśnie tak po ujawnieniu nagrania pobicia czarnego obywatela przez białych policjantów).

Zatem - owi młodociani przestępcy będą podlegać procedurom przewidzianym dla młodzieżowych wygłupów, a ich czyn będzie oceniony jako wypadek. Wysoko opłacani i kształceni adwokaci staną na wysokości zadania i uwypuklą niewykształcone a porywcze sylwetki dzisiejszej sfrustrowanej młodzieży,doprowadzając do wydania symbolicznego wyroku - żadna poważniejsza kara im nie grozi w naszym wyrozumiałym aparacie sprawiedliwości. Można powiedzieć, że się nie stało.
*Sąsiad rodziny zauważył - wśród młodych postępuje zdziczenie obyczajów, brak opieki rodziców, dzieci piją alkohol i wychowuje ich ulica.*
To przecież nie jest właściwy temat dla polityków, niezależnie od opcji, bowiem oni wszyscy wiedzą, że żadna z partii sobie z tym nie poradzi. O, gdyby to była nie jakaś chuligańska sprawa, ale polityczna, to co innego - zaraz wykorzystano by ją do machania odpowiednimi sztandarami.
Istotnie, gdyby stopniować sens czyjejś śmierci, to ta nie miała najmniejszego sensu. Może ktoś zorganizuje kolejny "czarny marsz", który utwierdzi nasze społeczeństwo w wieloletnim przeświadczeniu, że młodocianym przestępcom nadal nic nie grozi - nasi milusińscy znowu nie wytrzymali ciśnienia w nowej rzeczywistości...
27 czerwiec 2005

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

Politycy już znają wyniki referendum
Znali je od dawna

czerwiec 9, 2003
Po wyborach
listopad 29, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Czas mizerykordii
grudzień 14, 2006
Prof. Mirosław Dakowski
Teozofia Filona z Aleksandrii jako podstawa poznawcza nauki i cywilizacji Zachodu
listopad 10, 2004
Marek Głogoczowski
Seks dobry na wszystko
sierpień 21, 2007
Krystyna Boińska
Izrael Adam Szamir o "solidarności" Polskich Magnatów z Żydami
luty 6, 2006
Izrael Adam Szamir
Sakaszwili morderca?
wrzesień 28, 2007
marduk
Dwie wiadomości na Nowy Rok
styczeń 2, 2007
Artur Łoboda
Syndrom autobusu
grudzień 13, 2004
Mirosław Naleziński
Tylko Polska ma Balcerowicza i fundację Sorosa, dlatego ...
sierpień 11, 2004
Jędrzej Bielecki
Długi Cień Konszachtów Rosyjsko Niemieckich
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ślepcy od Bibuły
marzec 19, 2007
kruzoe
Pasze skażone GMO już w Polsce!
styczeń 29, 2008
Sir Julian Rose i Jadwiga Łopata
Prawa i wolności w naszej spółdzielczości
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Równość wobec prawa
listopad 3, 2006
Margot III
"Płaska Ziemia" wiedzących wszystko najlepiej
lipiec 19, 2003
Balcerowicz jednak powraca
marzec 2, 2007
INTERIA.PL/PAP
Obozowisko bezrobotnych przed URM
sierpień 28, 2003
Mirosław Żeberek
Radosław Sikorski zdymisionowany minister obrony
luty 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Dyplom dla idioty (3) - Przegląd licencji zawodowych wydawanych w Polsce
grudzień 24, 2008
tłumacz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media