|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
więcej -> |
|
Czy nad USA unosi się widmo zbankrutowanej demokracji?
|
|

Prezydent Dwight D. Eisenhower powiedział 45 lat temu: „Mie możemy być pewni niczego, tylko trzeżwi i świadomi obywatele mogą wymusić właściwe współistnienie kolosalnego przemysłu zbrojeniowego i maszyny wojennej, z pokojowym postępowaniem, w taki sposób żeby zachować jednocześnie bezpieczeństwo i wolność...Chcemy żeby demokracja przetrwała na następne pokolenia, żeby nie wisiało nad nią widmo bankrucji.”
Świadomość kłamstw rządu Bush’a w celu stworzenia pretekstu do inwazji Iraku, niby winnego ataku na wierzowce w Nowym Jorku i na Pentagon w 2001 roku, oraz bajki na temat broni masowego zniszczenia w rękach Saddama Husseina, spowodowały zadawanie pytań przez wielu Amerykanów jak na przylad: Dlaczego nadal trwa okupacja i pacyfikacja Iraku?
Niektórym wydaje się, że chodziło o grabierz drugich z rzędu największych na świecie rezerw paliwa znajdujactch się w Iraku. W rzeczywistości jednak najważniejszym powodem obecnej katastrofy USA w Iraku, są machinacje kompleksu wojskow-przemysłowo-sjonistycznego, które to kmacjinacje korzystają z istnienia kolosalnego przymysłu zbrojeniowego.
Zimna Wojna uzasadniała stworzenie zmilitaryzowanej gospodarki, po raz pierwszy w czasie pokoju, co dało okazję wyzyskiwania tego stanu rzeczy, przez przemysł zbrojeniowy jak i przez ekstremistów sjonistycznych tak jak przed tym ostrzegał prezydent Isenhower.
Obecnie wcieleniem tego niebezpieczeństwa jest wiceprezydent Dich Chenney, który do niedawna był dyrektorem Halliburton Co. Firma ta w czasie katastrofalnej okupacji Iraku zajmuje się paskarstwem i udowodniono jej, że na samych dostawach paliwa oszukała ona rząd USA na 60 milionów dolarów, a filia tej firmy, Kellogg Brown and Root, otrzymuje setki milionów w formie lukratywnych kontraktów.
Po terrorystycznym ataku w 2001 roku, wydatki wojskowe USA wrócoły do poziomu czasów Zimnej Wojny, według raportu Center for Defense Information, ośrodka stworzonego przez emerytowanuch admirałów i generałów, w którym wykazane jest, że budżet wojskowy USA przekracza rocznie 550 miliardów dolarów i stanowi znacznie więcej, niż wydają na ten cel przez wszystkie inne państwa na świecie. Globalny budżet ONZ wynosi tylko około 20 miliardów rocznie.
Stało się tak dzięki sprowokowaniu „wojny przeciwko terrorowi,” która to wojna daje okazję miliardowych zysków kompleksowi wojskowo-przemysłowo-sjonistycznemu i zagraża pokojowi światowemu nie tylko na Bliskim Wschodzie.
Radykalny sjonista Paul Wolfowitz, wiceminister obrony USA, kiedyś twierdził, że nafta Iraku pokryje koszty inwazji tego kraju, teraz jest on prezesem Banku Światowego. Natomiast laureat nagrody Nobla Joseph E. Stiglitz i Linda Bilmes z Harvard University wykazali zupełnyie nonsensowy i absurdalny charakter wypowiedzi Wolfowitz’a. Ocenili oni koszt okupacji i pacyfikacji Iraku dla skarbu USA, na około dwa tysiące siedemset miliardów dolarów, nie wliczająć w to zniszczeń Iraku i faktu że zginęło tam pod okupacją USA ponad 600,000 cywilów.
Tak więc, jak dotąd rząd Bush’a, jak dotąd nie zdobył wielkich zasobów paliwa, ale natomiast umożliwił kolosalne zyski paskarzom wojennym, których nazywa się „handlarzami śmierci” („the merchands of death”). Popierają tych ludzi obie partie polityczne w USA jak i media amerykańskie, według artykułu Roberta Scheer’a z 27go grudnia 2007, opublikownego w San Francisco Chronicle.
Tak więc zasoby skarbu amerykańskiego są trwonione na pacyfilację Iraku a jednocześnie Afganistan, nie mający zasobów paliwa, jest pozostawiony wojskom NATO do spacyfikowania. Jest to beznadziejne zadanie, w którym niestety biorą udział też oddziały polskie.
Szkoda, że nie ma dziś przywódców polityki USA, którzy by przestrzegali przeciwko paskarstwu wojennemu, jak to uczynił 45 lat temu prezydent „Ike” Isenhower, ktory wraz z prezydentem John’em Kennedy, byli wyjątkowymi przezydentami w powojennej historii Stanów Zjnednoczonych, ponieważ stawiali oni opór paskarzom wojennym i całemu kompleksowi wojskow-przemysłowo-sjonistycznemu.
www.pogonowski.com |
|
2 styczeń 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Niech nas zobaczą
maj 8, 2003
|
Ślepi, czy tylko takich zgrywają?
luty 24, 2003
PAP
|
MF chce emisji zagranicą w 2003 roku w wysokości 11,6 mld zł
wrzesień 20, 2002
MF
|
Kiedy traci się wpływy, zostaje się kozłem ofiarnym
maj 27, 2003
PAP
|
Białoruś przyjmie wyrzuconych studentów
kwiecień 1, 2006
thot
|
LPR: w Unii Polska więcej straci niż zyska
grudzień 13, 2002
PAP
|
USA: bezrobocie nie rośnie, ale nie jest dobrze
sierpień 3, 2002
IAR
|
Bezdomni przeciwko integracji
maj 6, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
Cyprian Kamil Norwid - Polska i Rzym
maj 26, 2005
Stanisław Bulza
|
Brakująca narodowość... Przykładowa tresura AOTE
lipiec 20, 2008
tłumacz
|
Do umundurowania wystąp
lipiec 20, 2007
Marek Olżyński
|
Premier rozważa pomysł powiązania złotego z euro
lipiec 26, 2002
PAP
|
Niezbyt dziewiczy Paul Potts
lipiec 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy Libanowi Grozi Nowa Krucjata?
marzec 12, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Łatwy łup
grudzień 4, 2003
Artur Łoboda
|
Amerykański ruch anty-wojenny
wrzesień 4, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odezwa do nikogo
grudzień 3, 2007
|
Nikczemny atak na Zofię Kossak - dr Aliny Całej
luty 17, 2007
tatar-Zenon Jaszczuk
|
Stworzmy wspolnie partie!
grudzień 15, 2006
Marzyciel
|
Infantylizmy językowe a tekst Konstytucji 1997
listopad 21, 2004
Mirosław Naleziński
|
więcej -> |
|