|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
więcej -> |
|
Iracki ambasador apeluje do Polaków : świat stał się dżunglą, w której nie rządzi sprawiedliwość, ale wola silniejszego.
|
|
Ambasador Iraku w Polsce Fajsal Bandar Hussein al-Tikriti wezwał Polaków do przeciwstawienia się amerykańskim planom ataku na Bagdad. Według ambasadora, polskie społeczeństwo znajduje się pod silnym wpływem Stanów Zjednoczonych i zatraca własne zdanie na temat sytuacji na świecie.
Zdaniem irackiego ambasadora, większość Polaków sprzeciwia się operacji zbrojnej przeciwko Irakowi, jednak międzynarodowy nacisk Stanów Zjednoczonych na mniejsze kraje jak Polska jest ogromny.
Apeluję do Polaków o wyjście poza krąg stereotypowego spojrzenia na Irak, wzywam do odrzucenia łatwej propagandy serwowanej przez amerykańskie media - powiedział iracki ambasador.
Pytam się Polaków, po co atakować Irak? Jaka byłaby z tego korzyść? Językiem przemocy nie dojdziemy nigdy do rozwiązania naszych rozbieżności - dodał ambasador.
Polska nie powinna włączać się w amerykańską nagonkę na Bagdad. Polsce powinno zależeć na podtrzymaniu dobrych relacji z Irakiem z przeszłości.
Polska utrzymywała przez lata doskonałe stosunki z Irakiem zarówno na płaszczy?nie politycznej, jak i gospodarczej i kulturalnej. W Iraku pracowało na kontraktach 20 tys. Polaków, cztery razy w tygodniu między Bagdadem a Warszawą kursowały samoloty. Bandar al-Tikriti zaznaczył, że okres ten przyniósł obydwu stronom wiele korzyści.
Ambasador Iraku wyraził jednocześnie przekonanie, że gdyby doszło do ataku na Irak, stworzyłoby to bardzo niebezpieczną sytuację nie mającą precedensu na świecie. Dodał, że atak na Irak oznaczałby, że świat stał się dżunglą, w której nie rządzi sprawiedliwość, ale wola silniejszego. |
|
13 wrzesień 2002
|
|
zaprasza.net
|
|
|
|
KLIMAT MIASTA
grudzień 14, 2002
Kazimierz Z. Poznanski
|
Śmierdzący Radzio czyli Krucjata za Papieża
wrzesień 22, 2006
Dorota
|
Zanim wódz zgromi talibów
wrzesień 25, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Elegia na Bronka Wildsteina
maj 14, 2006
tadeusz
|
Lepper: papież już nie jest entuzjastą UE
(znawca 3)
sierpień 18, 2002
PAP
|
Wysoki koszt uległości USA wobec Izraela
czerwiec 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Europejczycy" ? Kolejne oszustwo
sierpień 13, 2003
Dariusz Hybel
|
Wybory: ocena zwycięzców i przegranych
październik 26, 2007
Adam Śmiech
|
Kolejny wiedzący lepiej od społeczeństwa. Kaczyński przeciw referendum aborcyjnemu
styczeń 18, 2003
Piotr Mączyński
|
Najwieksi milosnicy przyrody i natury w waszyngtonie!
marzec 3, 2007
gajowy
|
Protest PNLP
styczeń 30, 2006
MARDUK
|
Gdzie są profesorowie z dawnych lat ?
listopad 14, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Polska wypuszcza obligacje skarbowe na rynek USA
czerwiec 25, 2002
PAP
|
APEL
głosujmy na Lecha Kaczyńskiego
październik 7, 2005
prof. Zbigniew Dmochowski
|
PiS nie wepchnal Polski do jewRopejskiego kolchozu, nie uchwalil budzetu na rok 2006, ani nie podpisal porozumienia wyslania
czerwiec 17, 2006
jasiek z toronto
|
Zmarł Kazimierz Dejmek
styczeń 1, 2003
Artur Łoboda / PAP
|
Imperium na kredyt
luty 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kto wygrał.
październik 2, 2007
bez podpisu (.)
|
Wojowniczy Milosnik Pokoju
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ponowne Zagrożenie Polski Bombardowaniem Nuklearnym
luty 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|