ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
więcej ->

 
 

Czy to nowy rodzaj cenzury?


Zwracam się do wszystkich mających niezleżne informacje, o publikowanie po polsku doniesień o sytuacji na Węgrzech.

Język polski i język węgierski są słabo znane na świecie. Utrudnia to przepływ i docieranie do opinii publicznej, informacji o przyczynach wydarzeń. Czasem informacje w języku angielskim, bywają rzetelne, lecz najczęściej publikowane są i najszerzej rozchodzą się te które rozpowszechniają wysokonakładowe, liberalne media.
Przez długi czas, media wmawiały międzynarodowej opinii publicznej, iż przyczyną wielotysięcznych demonstracji na Węgrzech, były nieprawdziwe informacje podawane przez premiera. Z takiej przyczyny nie demonstrują tysiące ludzi.
Z czasem ujawniły się rzeczywiste przyczyny. Nie znam węgierskiego, ale z tego co po paru tygodniach da się wywnioskować z publikowanych doniesień, przyczynami są : bieda, bezprbocie, dopłaty do leczenia i plany prywatyzacji systemu ochrony zdrowia.
Węgry są państwem, które podlegało silnym wpływom liberalnych koncepcji G.Sorosa, państwem które jeszcze niedawno, wedle liberalnej propagandy miało odnosić w związku z tym największe sukcesy.
29 październik 2006

Adam Sandauer 

  

Archiwum

Kontynuatorzy z SLD (1)
czerwiec 19, 2003
Pawel Siergiejczyk
Ośle uszy.
czerwiec 6, 2008
Bogusław
To tylko kwestia ceny
listopad 29, 2008
PAP
Papież do Polaków o wspólnym domu europejskim
kwiecień 21, 2004
PAP
Bez tromtadracji
luty 26, 2005
Andrzej Kumor Mississauga
Elewator w teczce
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Recenzja książki W.Bojarskiego pt „ O PRZYSZŁOŚĆ POLSKI” Problemy i wyzwania XXI wieku - część druga
kwiecień 11, 2006
prof. Zbigniew Dmochowski
Bogaci obrońcy chłopów
wrzesień 6, 2002
BERNADETA WASZKIELEWICZ http://rzeczpospolita.pl
Szachowanie PRL-em
styczeń 13, 2006
Marek Olżyński
O. Rydzyk: Smutna rzecz się stała
kwiecień 14, 2007
Reakcja Europy to skandal !
lipiec 14, 2006
J.S.
Opowiadanie bez tytułu
maj 29, 2008
Marek Jastrząb
Kołodko zapowiada narodową krucjatę walki z bezrobociem
lipiec 27, 2002
PAP
Papież zakwestionował wymiar społeczny liberalizmu (znawca 5)
sierpień 18, 2002
PAP
Bicz na nieuczciwych szefów korporacji w USA
sierpień 14, 2002
PAP
Rekordowy Picasso
grudzień 1, 2004
Mirosław Naleziński
LIBERAL = PHILOCRIMINAL
grudzień 6, 2008
Marek Glogoczowski
Przed wyborami
wrzesień 6, 2005
Goska
Oferta dostaw do Afganistanu przez Rosję nie wygodna dla USA?
marzec 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Brzydki tekst
maj 19, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media