|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
więcej -> |
|
Droga do WOLNOSCI?? WOLNOSCI ???WOLNOSCI ?????????????
|
|
No i wybralo mi sie niedawno tu w enjorku.na foto-wystawe poswiecona Solidarnosci... sprawie wielkiej i pieknej,drogiej sercu kazdego z nas,...Przez dlugie lata jak w milionach polskich domow tak i u mnie na honorowym miejscu cholubilem portret Walesy...Co to gadac , ja maluch ... majac doosc ciaglego szamotania sie ze wszystkim, wzialem walizke w garsc i wyjechalem...
A on,wielki on, charyzmatyczny on,On czlowiek ze spizu, pozostal.On jeden mial odwage i rezymowi powiedzial nieee..Ryzykowal zycie swoje i rodziny. on tworzyl Historie...nieustraszony, on jeden... .To pomnikowa postac ,tlumaczylem wszystkim, kapelusze z glow panie i panowie, mysmy wyjechali... a on pozostal by walczyc..
Podziwialem i wpatrywalem sie w/w charyzmata jak w tecze latami....Pozniej kiedy razem z kamratami, paru tysiacami zlodziejskiej smietanki rozkradli mulitimiliardowy dorobek kilku pokolen Polakow...Kiedy zlodziejska smietanka stala sie klasa panujaca...multimilionerami ..a zycie multimilionow Polakow utopili w oceanie lez, kiedy dostarczyl multimilionom Polakow multimiliony ton bezrobocia, upokorzenia ,nedzy i glodu....Kiedy okazalo sie za zaden on lech. i zaden on stoczniowcow przywodca nieustraszony... ze nieustraszonyum to on moze i byl ale Bolkiem ubowskim agentem i kapusiem,,, Poczulem sie b. byle jak i b. podle ,jak i wszyscy zreszta..
Nienaruszony pozostal we mmnie szacunek dla wielkosci i heroizmu zwyklych ludzi.mezczyzn i kobiet stoczni tamtych dni .To o nich lata wczesniej czytal nam w sztubie polonista wiersz.... I klaniaj sie synku ludziom. zwyklym ludziom,ludziom codziennego trudu. ludziom pracy...bo to sa ludzie wielcy...to bylo o nich o solidarnosciowcach....
Tak jakos sie dzieje ze z uplywem lat na obczyznie, wyrazniej dociera do mozgow i serc. swiadomosc, wielkosci naszego narodowego dziedzictwa
wyjatkowosc urastania w czlowieczenstwo Polskoscia,wyjatkowosc polskiej kulury uksztaltowanej w trudnej i moze zbyt czesto meczenskiej i krzyzowej drodze naszego narodu przez wieki.
I wierze, ze to ona czyni naszych ludzi bardziej jeszcze ludzmi..Najlepsze wartosci,idealy, sprawy i najlepsi ludzie w moim zyciu w Polsce z Polski i przez Polske uksztaltowani...
Im dluzej poza krajem tym bardziej rozkochany jestem w Polskosci jak narcyz bezwstydnie....Wiec jak wystawa o Solidarnosci, polska sprawa i isc trzeba, trzeba jeszcze raz przezyc piekne chwile robotniczego zrywu, jeszcze raz sprobowac odnalezc okruch, wspomnienie, cien atmosfery tamtych dni..Zapomnialo mi sie troche o bolku i pojechalem napatrzyc sie. Rozczarowalem sie okrutnie...
Zamiast naczerpac sie dumy,zawod i niesmak
zamiast naczerpac s.dumy poczulem sie oszukiwany i nabierany na klamstwa...
Zdjecia byly w 90 proc.bardzoczarno- bialoszare...,przeczernione, i nie ot tak odrobine dla podkreslenia dramatycznosci wydarzen, ale zasmarowane czernia po chamsku,za duzo , zasmarowane czernia na ponurosc, na koszmar..Jakby mialy CEL PRZESTRASZYC PRZESZLOSCIA. Jakby mialy cel O PRZESZLOSCI NAKLAMAC...
I KLAMALY .I zdawaly sie krzyczec ..wyszliscie z NORY
wyszliscie Z niewyobrazalnego nieludzko STRASZLIWEGO KOSZMARU.. I krzyczaly ze WYJSIE Z PRL-U BYLO CZYMS WIELKOKROTNIE WIEKSZYM NIZ OSWOBODZENIE Z WSZYSTKICH HITLEROWSKICH OBOZOW SMIERCI RAZEM WZIETYCH...
ZE wyjscie z PRL-u i WEJSCIE w okres planowego z lista w reku, punkt po punkcie zorganizowanego niszczenia dorobku narodowego ,przedsiebiorstw ,fabryk stoczni , kopaln hut stanowilo wejscie w jakas JASNA PRZYSZLOSC.
ZE wejscie w okres chroniczniego bezrobocia, nedzy glodu... aids i pederasterii , prania mozgow ,wymozdzania narodu,.. topienia go w potopie medialnych glupot pmyj i klamstw stanowilo WEJSCIE DO RAJU..DO CZEGOS NA KSZTALT NIEBA...
ZE wejscie w okres upokarzajacego ubostwa i niedoli dla ogromnej wiekszosci 800zl/31 dni, co bardzo bardzo wyglada na urzadzanie Polakom obozu konc...
ZE wprowadzanie Narodu w wiecej NIEWOLI i nakladanie nam smycz zach. bankow..jakoby wszystko to stanowilo ZACHLYSNIECIE SIE WOLNOSCIA...
I jest to najwstretniejszym klamstwem.Klamstwem stulecia..1000x wstretniejszym od wszystkich klamstw ktorymi kiedykolwiek karmili nas komunisci...Jest wyrazem totalnej pogardy dla ludzi,dla narodu i dla prawdy, jest wizytowka sil ciemnosci..Wystawa wymownie potwierdz to o czym wszyscy b. dobrze wiemy ze ster polskiej Solidarnosci przechwycily sily kalmstwa i ciemnosci/antypolacy i przebierancy/
I w calej tej wystawie...czuje sie ich obecnosc,czuje sie wniej ich smierdzacy oddech i dotyk brudnych lapsk...
Wiekszosc publicznosci zna prawde o PRL-u lepiej niz ci pewnie smarkaci i pewnie z Judaszem spokrewnieni organizatorzy tej niby solidarnosciowej wystawy,ktorzy
zaborcuchowanymi zdjeciam swietej Solidarnosci,i ludzi stoczni chca oklamywac...
Chca oklamywac i popychac nas ,drogimi nam Polakom wspomnieniami, pamiatkami pieknych wznioslych i czystych wielkich chwil niedawnej historii nasz Narodu...
Chca nimi oklamywac i popychac Narod w dusicielskie objecia wezo-osmorniczych splotow i macek ssacych zach. banditenbankow../kto oni mlode balcerzatka?../ jawnie niszczacych nasz kraj najwyzszymi na swiecie procentami..bo wszedzie gdzie tylko bezrobocie i gospod.idzie zle.pierwsze co sie robi to obniza sie proc. dla spowodowania ozywienia gospodarczego.W Polsce zas od lat dziesiecioleci utrzymuja je dla nas bandycko wysokie ..Celowo? dorzynanie lezacego ??
Kto oni sa przebrani za wolnoscioDAWCOW ,nie ustajacy niszczyc nas a moze i urzadazc nam oboz koncentr.NADZORCY/ kapowie?/... podawacze pomocnej niby dloni ktora to dlonia wgniataja nas w ziemie, i upychaja nas wczesniej podprowadzonych do bankructwa. na DNO zach.burdelu..sto poziomow PONIZEJ Luksemburgha wyznaczaja nam miejsce z zach. pomocniki.
Pamietamy PRL.. tak jest bylo trudno.ale nie bylo koszamaru......byla idylla w porownaniu z glodem sierocincow.dnia dzisiejszego tym wszystkim co sprawili bolki i p.o.lki .tak jest bylo ciezko ale ludzkiej krzywdy i niesprawiedliwosci w niedobrym komunizmie bylo miliony razy mniej niz teraz..
I nie widzialo sie tyle udreczenia smutku , nie widzialo s. tylu przedwczesnie za spraw bolka i p.o.lka postarzalych twarzy ile dzis widzi sie na ulicach..I miliony ludzi mialo na twarzach sto razy wiecej pogody i usmiechu niz obecnie obie razem wziete populacje U.E. i U .A. Kina ,teatry, kawiarnie, restauracje byly pelne ludzi i pelne pierwszorzednej zdrowej prawdziwej polskiej zywnosci... nie zadnych poperfumowanych i w sryberka pookrecanych zach. smieci i odpadow produkcyjnych jak obecnie. No i prosze, kto to mowi? ano ja. ja antykomunistyczny syn antykomunistycznego taty, wroga klasy robotniczej nieroba i spekulanta w ocenie wladzy ludzowej naszego powiatu...
Ja ktory z nienawisci do komunizmu i zsssru na zach do tzw. raju po tzw. wolnosci wybylem..
I ja wrog klasowy w PRL-u mialem pomoc lekarska za darmo... prace mialem zawsze i wszedzie.... studiowac moglem se ile mi sie chcialo az do obrzydzenia... ulice , pociagi , autobusy byly bezpieczne... o kazdej porze dnia i nocy.. i nie bylo glodnych dzieci i nie bylo Polski Be.. i nie bylo patologicznego ukradzionego Narodowi nowobogactwa dla zdrajcow zlodzieji i kryminalistow...
I tak jakos wspominajac i rozmyslajac se o tym i o owym,stajac i popatrujac po zdjeciach doszlo mi sie a pewnie do polowy wystawy,. a w polowie wystawy LU_BU_DU
patrze na zdjeciu Bolek ..rozesmiany.. rozesmiany... szeroko... szeroko.. no i sieklo mnie..Na widok naszego gieroja..Bolka ? kapusia? kreaturki ? ktory byl mi herosem przez tak dlugo. .. sieklo mna nadspodziewanie silne uczucie obrzydzenia... odczulem silny odruch wymiotny
No i zagadalem do przygodniego wspolzwiedzajacego.. Ech wie Pan ,on mi kiedys byl idealem, bozyszczem.. on mi byl. a teraz patrze i silnie rzygac mi sie chce... na jego widok.. Nasluchalem sie ze on to Bolek, nie wie Pan jak to z nim jest ? I, w ulamku sekundy wyskoczyl skadsis jaki byczkowaty taki i to jeszcze w copce po matolsku do tylu i do mnie. Pan tak nie mowi tutaj... pan zamkne buzie... zaszczekal... Pan to trzyma dla siebie... coooo ?Mowic nie wolno to co tu jest? Nowyjrk czy peerelowo ? Gdzie my jestesmy panie ?
Tu nie wolno tak mowic. Na tej wystawie w milczeniu sie chodzi , nie gadamy co sie czuje... zaszczekal znowu.. przebieraniec? Przebrane ORMO czuwa.?Czy mi sie sni to ? jest 2006.Gdzie jestem w PRL-U czy w kraju wielkich wolnosci?...Okazuje sie ze westchnienia i tu tez, moga byc nieprawomyslne ..bardzo.Co stalo sie z tym swiatem? To sa oni i tu tez, za oceanem w samym srodku Nowjrku ??Znowu... oni ..Jak to jest? Czuwa i nadzoruje tu tez.to ORMO niby polonijne zycie. infiltruje ?przebierancami srodowiska Pl.??? gdzie ja jestem??Jeszcze jedno klamstwo rozwiewa sie.... ze wolny, ze wolny gdzies jest jeszcze swiata kawalek???tez klamstwo ???Westchnac nie wolno ,no i mowic nie wolno..i pomyslec inaczej niz medialni klamcy do wynajecia do wierzenia wciskaja tez nie wolno ... zniewolenie umyslu wiele x wieksze niz Miloszowe..???. I poczulem sie znow jak kiedys jak w szkole ,jak na Akademii ku czci Wielkiej Rewolucji Pazdz. kiedy nasz czerwony kapo nauczyciel j. rosyjskiego,przeszywajacym wzrokiem przeczesywal sale w poszukiwaniu tych co nie dosc rowno mu klaskali i nie dosc skwapliwie potakiwali glowkami..
Jak to jest z tym naszym swiatem ????czy naprawdze nasz?? czy naprawde cos sie zmienilo ?Do przodu czy do tylu idziemy ?czy w ogole idziemy ?wie kto? czy tylko, czy tylko popuszczaja nam smycz pare milimetrow, poluzowuja nam lancuch pol ogniwka i pozwalaja nam wspanialomyslni,,, miec przywidzenia.. snic .. o.. zmianach ,o wolnosciach jakichs ?Niech sie nam pozdaje choc przez chwilek kilka. Ale tak naprawde to nas trzymaja w lancuchach jak poprzednio...
A i lancuchami oszukuja tez, bo wydaja sie one na oko duzo ciensze, dekoracyjne omalze. ale tak naprawde to czy te najnowsze technologie stalowniczo-internetowe nie sprawiaja ze lancuszek cieniutki niby taki a on 100 x silniejszy niz ten z wczoraj...
Czy sa moze wsrod Panstwa dzisiaj autorytety stalownicze jak,..mik4 tatar. p.Artur..Teodozja, Dorota. ... jak to jest Panie i Panowie. z ta ORMOwska organizacja, czy ciagle sie trudzi?
Ciagle jest posrod nas ?czy ciagle czuwa czy nie czuwa..?/
czy wiecznie zywe jak idee Lenina zmienia tylko kolory jak kameleon i wszechobecne...ciagle czuwa i za morde trzymac nie ustaje, jak to jest ?? I co dalej...?Czy znow konspiracja ?? Oto jest pytanie... Czy naprawde kolem sie toczy historyja cala. Wie kto ?Czy nie wie kto?Szczerze Zagubiony Emigriusz.
ps. ps. ps. Prawda jest tez ze ostatnich pare lat prlu moglo byc b. trudne kiedy to PRegan urzadzil sobie fikcyjny wyscig zbrojen w kosmosie. /lokowali nieoperacyjne atrapy/
blok wsch. nie mogac dotrzymac finansowo kroku wyscigowi,sypnal sie ekonomicznie ,braklo na makarony w sklepach i narodzila sie solidarnosc...Tak to zach. oszusci wykolowali tow. moskali .I odtad zdaje sie ,ze im sie zdaje.ze to do nich naleza ludzkie stada demoludow i owoce ich pracy i ich ziemi za coraz bardziej kurczaca sie miske strawy...Gry tocza s.dalej. Medialnie ani na moment nie przestaja mamic nas migotaniem przed oczyma majakimi zach.dobrobytow ale proteiny coraz nam mniej racjonuja a i obroza wiecej zaniedlugo uwierac zacznie..
..wykolowywacze jedne. te zachody..
a dobra literatura ostrzegala po owocach ich po proteinowych poznacie je... pomyslnosci .Emigriusz.Z |
|
17 listopad 2006
|
|
emigriusz.z
|
|
|
|
Kwaśniewski jednym z najbliższych sojuszników Busha
wrzesień 15, 2002
PAP
|
Moje post scriptum
kwiecień 3, 2006
Romuald Szeremietiew
|
Prokurator chce uchylenia wyroku uniewinniającego J.Lewandowskiego
styczeń 10, 2006
PAP
|
Usługi internetowe bez VAT-u?
październik 23, 2003
Piotr Mączyński
|
Odpolitycznianie prokuratury
luty 22, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Cenzorzy z Mysiej
sierpień 28, 2007
Marek Olżyński
|
Na lewo od PRL-owskiego aparatu PZPR
grudzień 4, 2008
tłumacz
|
Kolejny rekord Nocy Muzeów
maj 23, 2007
|
Przejrzystość niezupełna
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
|
Jak łatwo poniektórymi manipulować czyli o minach Giertycha
październik 31, 2007
Artur Łoboda
|
Zarząd Mesko zwolnił całą 220-osobową kadrę kierowniczą
sierpień 28, 2002
PAP
|
Myśląc Ojczyzna
sierpień 16, 2003
prof. dr hab. Piotr Jaroszyński
|
sejm
czerwiec 8, 2005
aaa
|
Wpływ paradygmatu neo-darwinowskiego na upowszechnianie się osobowości komercyjno-konsumpcyjnej
październik 31, 2003
Marek Głogoczowski
|
Waćpan wstydu oszczęd?
lipiec 31, 2007
Bogusław
|
"Nie ma wątpliwości, terrorystów Al-Kaidy przetrzymywano i torturowano w Polsce"
czerwiec 22, 2008
PAP
|
Kołodko zapowiada narodową krucjatę walki z bezrobociem
lipiec 27, 2002
PAP
|
Chiny wygrały z USA w... kasynie
luty 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Afganistan i kara śmierci za odejście od Islamu
marzec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Izrael miał zaatakować Iran z terytorium Gruzji
wrzesień 4, 2008
PAP
|
więcej -> |
|