|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
więcej -> |
|
.Pl.Jokes..O protestach lekarzy ciut dluzej ..i z ciut dalszej perspektywy...
|
|

No i coz to sie tam wyrabia w tym lekarskim w Polsce swiatku? Czyzby ..oszalale chciwoscia lekarskie hieny instalowac nam chcialy w Ojczyznie..fspanialy zach.model zgangrenowanego lecznictwa ?
Czy ,za malo juz im na srebrze?,i na zlotych teraz obzerac zachciewa sie im talerzach?? Dobiegaja sluchy...ze teraz kiedy miliony bez pracy albo na obrazajacych godnosc osoby ludzkiej stawkach... ze lekarze strajkuja...
o wiecej ..?? Niesmak.. i dezaprobaty slowa ..same cisna
i prosza sie na papier... to i pisze, stad z nowojorkkowa,
z samego centrum zdegenerowanego systemu zach.pseudo pomocy lekarskiej.
Pisze... bo moze i warto tam komu w Polsce znac prawde
o fspanialym zach.lecznictwie z zycia.. zanim karmieni papka medialnych RTV- zyjnych,G.W.-ych,i P.O.-kich KLAMSTW..tak jak miliony nas tu emigrantow obudzicie sie tez z reka zanurzona w nocniku..
Ano mielismy tu lata ciut lepsze ,krotkie jak ulotna chwilka i te...teraz..lata zdewaluowane...w ktorych wartosc realna zaplaty za prace kurczy sie,,,az do utraty usmiechu.. I kiedy tak jak i 50 proc ludnosci tu.. znalezlismy sie w sytuacji ze,
ani mnie ani mojego pracodawce nie jest juz stac na oplacenie astronm.wysoko wywyindowanych kosztow tzw.ubezp.medycznych .. w sytuacji
kiedy nie starcza juz na zaspokojenie nienasyconych apetytow tutejszych konowałow..lekarzy...pijawek
w sytuacji
ze choc po latach emigracyjnych prac roznych wielu trzebaby nam do lekarza... to zwyczajnie..nie ma na to...
I o pojsciu do lekarza ,nawet pomarzyc nie mozna..
Z jakze ogromnym wiec rozczuleniem i najcieplejsz.uczuciami wspominam socjalistyczna sluzbe zdrowia..kiedy,kiedys zdarzylo mi sie na miescie doznac jakiegos niewytlumaczonego ataku bolu nie do zniesienia od ktorego padlem ...na twarz na srodku miasta i na srodku ulicy..to i zaraz w moment ktos tam zadzwonil ,i w 2-gi moment byla juz karetka..i w 3-ci moment bylem na pogotowiu
i w 4-ty moment dyzurny lekarz strzelal mi zastrzyk w partie tylne.. i w 5-tym momencie cudownie uleczony wesol i szczesliwy maszerowalem dalej srodkiem ulicy,po srodku miasta...
Bo i swiat byl normalny wtedy, ,
bo i dyzurny lekarz byl normalny,
bo jak mogl mi pomoc to i pomogl w pare chwil
..zrobil swoja robote i nie chcial widziec mnie wiecej .
..Jakiz to piekny,wspanialy jaki cudowny to jest system ta panstwowo-socjalistyczna sluzba zdrowia..
Tyle ze zobaczyc to mozna dopiero STAD Z ENJORRKU..,bo tu jest absolutnie wykluczone zeby lekarz zechcial wyleczyc mnie w 1,2,3,czy 10 wizyt..bo..lekarz tu ma
3 ex-zony na utrzymaniu ktorym musi placic wysokie lekarskie alimenty... ma... nowe b. duze i elegancko wyposaz.biuro. i bardzo elegancka sekretarko-lalo-recepcjonistke i...ma tez i dwie b.eleganckie przyjaciolki aktualne... a/i przed biurem lsni mu nowiutenki suv mercedes za...za ponad 70 tys.usd ...i na twarzy tez lsni mu nigdy nie gasnacy grymas..uszczesliwienia...z nikomu niewiadomych powodow...a moze... bo musi..bo on i wszystko to wokol niego stanowi b.wazne skladowe tzw.image-u tzn.tworzenia
i rozsiewania wrazenia ze jest czlowiekiem ESTREMALNEGO SUKCESU MEDYCZNEGO... ze tak dobrze jak on leczy to nie leczy nikt inny i ze dlatego od luxusu,dobrobytu i obfitosci to az mu sie przewala...
Image ten ...jak przyneta zapewnic ma mu naplyw ciagle nowych ofiar-interesantow..i zapewniac ma tychze interesantow te ofiary..ze sa w rekach absolutnie najlepszego zawodowca...
I tak musi..bo tu bez tego image-u..sprawdzone jest nie przyjdzie ich tylu i nie bedzie tyle kasy... i co wtedy... on przeciez ma tak duzo do placenia wszystkim dookola..ma tak duzo do placenia ze
wyleczyc mnie szybko i tanio nijak sie mu nie oplaca..
I kaze mi przychodzic ..sto razy..i za kazdym razem przynosci po 100 usd ..i za kazdym razem zeby zedrzec jeszcze wiecej.. bedzie sprzedawal mi dodatkowo po pol garsci pastylek....ze swojej podrecznej apteki..
Bo 100 usd za 20 minut juz im tu hienom za malo
...musi wiec kazdy z nich... miec tez u siebie ze
2,3 albo i 4 szafy podrecznej apteki i sprzedawac mi te wysoce naukowo obdrukowane pastylki..
Musi bo jak on inaczej to wszystko poplaci te wszystkie jego ex-baby i baby obecne i biura i wakacje i..auta i ubrania drogie i restauracje..kosztowne jak poplaci cala te oprawe. cale to image-owanie..
jak nie bedzie oszukiwal chorych miesiacami ...ze ich leczy...
Jak nie bedzie oszukiwal to zle skonczy... bo za uczciwosc tutaj obowiazuje najwyzszy wymiar kary
BANKRUCTWO..
wiec lekarzowi tu bardzo ale to bardzo nie oplaca sie wyleczyc mnie szybko...jak ten w Polsce
z pogotowia...wspanialy i socjalistyczny...i nie moze
ten tu nijak sprzedac mi np.dziurawca ..bo zdrow bylbym jak ryba w dni kilka... tutaj lekarz pilnuje zeby z niedomagania ktore np.zalatwiloby pare szklanek w/w/ naparu z dziurawca...zrobic dlugi kosztowny proces w ktory dla mydlenia oczu wlaczone beda... usmiechy..uklony,.
,i kiwanie gowka, i szurania nozka... i lansady i wykresy,fotografie, przeswietlenia i miny tegie.. uczone. recepty telefony i pigulki i pastylki i drazetki i strzykawki i wszystko bedzie cyckaniem cyckaniem,cyckaniem i drenowaniem,drenowaniem,drenowaniem i cyckaniem i czyszczeniem kieszeni klientom az do samego plotna...
I PRZEPOMPOWYWANE BEDA STRUZKI,STRUMYCZKI STRUMYKI STRUMIENIE I RZEKI PIENIADZA Z KIESZENI KLIENTOW W KONTA PRZEPOTEZNYCH FARACEUT.KONCERNOW...
Bo na fspanialym zach. tu wcale nie wazna uczciwosc.. i nie wazni sa ludzi bo tu najwazn.jest pieniadz i tu sie ma gromadzic KAPITAL..i tu s liczy tylko MAMONA i najwazniejsze tu jest ogolacac chorych z pieniedzy... leczenie jest sprawa dalece drugorzedna.. i mniej wazna...
TZW.lekarz ma tu rozpoznawac stan zdrowia ..zeby wiedzial ile i jakich pastylek da sie mu wcisnac w organizm klienta bezkarnie.. i SPRZEDAWAC SPRZEDAWAC PASTYLKI SPRZEDAWAC i utrzymywac jak najwiecej ludzi...w stanie miedzy choroba a zdrowiem ...tak dlugo jak sie tylko da... ogolacac ich z oszczednosci....zwlaszcza tych po 40 co juz zaczynaja pokwekiwac a co dopracowali sie odrobine lepszcych pozcycji..bo tu w kapitalizme niczemu nie wolno pozwolic s.zmarnowac... kapitalizm ,kanibalizm exploatacjonicm..hienizm dopilnowuje ogolacania swoich niewolnikow dokladnie,,,maja oni zejsc ze sceny zycia nie inaczej tylko tak jak sie urodzili urodzili s.bez koszuli i bez koszuli maja zejsc...
tu idzie o to zeby wycyckac ze wszystkich wszystko
I W KAPITAL TO.. W TYM WYP. W KAPITAL FARAKOLOGICZN.KONCERNOW ktore zeby im zeru nie ubylo z pobozna mina przeznaczaja miliardowe fundusze na programy studiow na akadem.medycznych dla pewnosci ze przyszli lekarze ksztalceni beda tak ze wszystko co beda umieli to SPRZEDAWAC SPREDAWAC SPRZEDAWAC PASTYLKI I PIGULKI ICHNE
KONCERNOWE TYLKO..
I na takie gangrenowanie normalnego swiata na utrzymanie tego stanu zgangrenowania i na prawne jego umocnienie ida ogromne pieniadze...Ogromne PIENIADZE IDA NA PRZEKUPYWANIE PRAWODAWCOW W STOLICY NA MONTOWANIE GRUPY SWOICH INTERESOW.... NA WIELKIE LOBBY FARMACEUT.. CO JEST TOATLNA ZALEGALIZOANA KORUPCJA.. I NAZYWAJA TO LOBBYSTYKA..
I nie trudno juz zauwazyc wyniszczanie przepisami sporego jak dotad rynku wzmacniajacych preparatow z ziol
i suplementow mineralnych..z półek znika wiele b.dobrych srodkow wzmacniajacych pomagajacych czuc sie lepiej ,zdrowiej niedrogich a sprzedawanych dotad bez lekarskich recept.
..tak wiec zeby cyckac wiecej i wiecej ludzi rozpoczynaja nagonke przeciw.. dziurawcom ,mniszkom miecie ..przeciw ziololecznictwu i medycynie naturalnej... I kiedy s.na to patrzy to ciagle przypomina sie mi moj socjalist.lekarz
z pogotowia. co taki normalny i co tak normalnie robil co nalezalo...pomagal,.szybko uzdrowil i zdrowego wyrzucal
z pogotowia albo szpitala..CO POMOCA LUDZIOM BYL..
i wcale nie mial interesu widziec i cyckac mnie sto x jak ten tu.. co mi nawet myslec i mowic o nim kaza ze.to lekarz ..?? i ze rodzinny?? i ze MOJ ????
BO BALWOCHWALSTWO MAMONY= KAPITALIZM ..SPRAWIA ZE WSZYSTKO JEST NIE TAK ...i degeneruje wszystkie objawy zycia.. DEGENERUJE MEDYCYNE BO LEKARZE ZAMIAST LECZYC GONIC MAJA ZA ZYSKIEM I ZAJMOWAC SIE UPYCHANIEM PASTYLEK
I NAGANIANIEM PROFITOW KONCERNOM FARMAC.
DEGENERUJE OSWIATE BO szkoly nie ucza a staja sie przechowalniami przerosnietych wulgarnych cielakow oglupionych zawartoscia swojego rozporka ..co po maturze ni czytaty ni pisaty...bo tu obowiazuje zasada obnizania standartow... docelowe zciemnianie spoleczenstwa ??? wie kto??czy moze po to zeby zabierac im pieniadze pozniej na roznych kursach i szkoleniach ..
DEGENERUJE I POLITYKE bo przywodcy nie przywodza
w zamian za ciekie miliony otrzymane na kampanie wyborcze...na pranie...po mozgach.. na wykolowywanie wyborcow...zaraz po wygranych wyborach w zamian za te elekcyjne funusze... nowi przywodcy zajmuja s.naganianiem pieniedzy..przemyslom-funduszodawcom..np.przemyslowi zbrojeniowemu...calkiem jak zwrot pozyczki z sowitym nadmiarem... uprzejmosc czy niepisany obowiazek??wie kto??
KAPITALIZM TWORZY CHORY SWIAT W KTORYM
LEKARZE NIE LECZA
NAUCZYCIELE NIE NAUCZAJA
PRZYWODCY NIE PRZYWODZA. I GDZIE WSZYSTKO JEST OSZUSTWEM
A PRAWDZIWA JEST TYLKO OBRZYDLIWOSC NIEWOLNICZEJ PODLEGLOSCI TYRANI BANKOW NAD ZYCIEM KAZDEGO OBYWATELA-NIEWOLNIKA.I FINANSOWY KAZDEGO WYCYCK.
I takiego chorego swiata urzadzanie... przyspieszaja nam te strajkujace,zerujace na ludzkim niszczesciu slabosci i chorobie medyczne hieny
Nie chcesz wierzyc nie musisz...Moze dzis masz tylko 20 lat ... i za malo wyobrazni zeby to pojac...zaczekaj moment.. lata migaja z kosmiczna szybkoscia. i juz za pare chwil zrobi sie wam po 40 48 lat ..i po latach pracy kiedy poczujesz sie chorawo ,starszawo i bez szans na prawdz.pomoc lekars,moze juz byc za pozno..
Trzeba wiec teraz.. TERAZ ICH W KAMASZE...TA LEKARSKA HOLOTE ... I NA KUBE ..NIECHBY POBYLI JESZCZE TROCHE LUDZMI ZANIM BARDZIEJ ODCZLOWIECZY I W LUDZKIE HIENY OBROCI ICH GANGRENA KAPITALIZMU....TERAZ ZANIM ZDEGENERUJA JESZCZE BARDZIEJ ZYCIE WSZYSTKIM W POLSCE..
A W OGOLE TO KTO? No kto za tym wszystkim w Polsce sie chowa? Kto demoralizuje i kto napuszcza sluzby zdrowia...Czy to ci sami nieznani sprawcy co wczesniej rozmontowali nam polski przemysl farmakolog...ZIELONE PAJAKI...reprezentanci zach, koncernow zaczynaja teraz omotywac NAROD i podwiazywac nas miliony ,dziesiatki milionow Polakow i setki milionow w Europie Sr-Wsch.do swojej sieci pijcow ludzkiej krwi... i podwiazuja nasze kraje do swoich zniewolonych terytoriow globalnego neokolonialnego zgangrenowanego anglosaxxkiego imperium
I wciskajs sie tu juz w kazda u nas dziure w kazdy przysiolek... I juz obracaja nasz NAROD w swoje zerowisko... te wytruwajace ludzi chemikaliami zach farmac.koncerny... jeszcze jedno globalne narzedzie kontroli liczby ludnosci w ich lapskach..
A co jak im sie zachce /bo beda mogli/ farmaceutykami pol ludnosci krajow Europy Srodk-Wsch sprowadzic z tego swiata...ci z zach.falszywce..swoich ofiar kaci ,udawajacy obroncow ,kiedy z taka biegloscia oszalamiaja swoje ofiary pustodzwiekami slow... wolnosc i demokracja a najbardziej kiedy ...finansowe zaciskaj obroze i zniewalaja narody instalowaniem bankow i rakiettarcz..Czy ta gra ktora sie toczy na med.u nas poletku...to dla dobra NARODU,POLSKI czy obcych profitow..bo jesli zmierza to do zaciskana nam stryczka przez przebranych za dobroczynne koncerny farmakol.instalatorow bankow i tarcz..
TO CHWALA KACZYNSKIM ZA LEKARZOM NIE...
KACZYNKIM I PIS-OWI CHWALA. CHWALA IM.
Z powazaniem
Cierszynki F.Fidel
P.S.1.Tak ze jesli nie jest Ci obojetny Twoj wlasny los ...przeciwko lekarzom w protescie pisac pora.
Pora zasypac listami protestacyjnymi poslow i senatorow . co niedowidziec moga...bo najciemniej pod latarnia jest zawsze. w Europie Sr-Wsch.
PANIE I PANOWIE ....PORA LISTY PISAC.. CZAS...
ZEBY LEKARZOM -NIE
..zeby NIE dla lekarskich niby to fanaberii..
ZEBY
MILIONY...zeby NAROD CALY I NARODY SASIEDNIE NIE OBUDZILY SIE Z USPIENIA Z REKAMI W NOCNIKACH TEZ...
P.S.2. ...PANIE RED.SZANOWNY CZY BYLBY PAN UPRZEJMY DOLACZYC TU LISTE ADRESOW POCZTOWYCH LUB E-MAILOWYCH... POSLOW I SENATOROW R.P..? ..ZEBY POLSKA..DZIEKUJE.F.DZ. |
|
15 lipiec 2007
|
|
fF>Dz
|
|
|
|
Budowa "Wielkiego Izraela" w Geopolitycznej Panoramie Świata
marzec 2, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przygotowanie do polowania na prokuraturę, CBA, służby i paru chłopców z PiS...
kwiecień 1, 2008
tłumacz
|
POLSKA - UNIA 21
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Zagrożone Wartości USA
grudzień 31, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sąd nakazł Primum Non Nocere zapłacić 5 tyś zł
lipiec 6, 2003
Adam Sandauer
|
Próby Judaizacji Oświęcimia i Sprawa Jedwabnego
kwiecień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gdzie jest raport o stanie państwa
lipiec 27, 2003
Karolina Go?dziewska
|
Do niedowiarków
wrzesień 8, 2006
Artur Łoboda
|
sejm
czerwiec 8, 2005
aaa
|
Bez tromtadracji
luty 26, 2005
Andrzej Kumor Mississauga
|
Prezydent Kwaśniewski podpisał kontrowersyjną nowelizację
sierpień 16, 2002
PAP
|
Jan Paweł II - omylny
kwiecień 12, 2005
Artur Łoboda
|
Walka w sieci
luty 2, 2004
szkodnik
|
Tymiński: Bojkot Wyborczy
wrzesień 28, 2007
Stan Tymiński
|
Pierwsze rozsądne posunięcie
listopad 6, 2005
wp.pl
|
Analny śpiewak
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
Rozmowa z rabinem ISRAELEM SINGEREM
luty 26, 2007
jan
|
Genialność strategii
październik 4, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Włodzimierz Bukowski
Przesłanie do Polaków cz.2
maj 14, 2003
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Radosław Judasz Sikorski powiesił naród Polski
luty 2, 2008
Dorota Szczepańska
|
więcej -> |
|