|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
więcej -> |
|
Znaczenie obrony przeciwlotniczej Iranu
|
|

Samoloty amerykańskie bombardowały Jugosławię z wysokości ponad zasięgiem obrony przeciwlotniczej i przyczyniły się do desintegracji tego panstwa. W podobny sposób samoloty Izraela bezkarnie bombardowały sąsiednie kraje, włącznie z elektrownią nuklearną w Iraku. Ostatnio Izrael nawet naznaczył generała lotnictwa „dowócą frontu przeciwko Iranowi” a Bush zagroził Teheranowi, przed kamerami telewizyjnymi, użyciem taktycznej broni nuklearnej, żeby zniszczyć instalacje nuklearne w Iranie.
Według „Perspetywy Glabalnej” w „The Wall Street Journal” z 28go listopada 2006, w artykule Bret’a Stephens’a pod tytułem „Rosja: Nasz Wróg” („Russia: The Enemy”) Iranowi udało się kupić od Rosji za 700 milionów dolarów, bardzo zaawansowany system obrony przeciwlotniczej SA-15. Rosyjski minister obrony, Igor Iwanow powiedział, że rakiety tego systemu niby nie mają znaczenia „w równowadze sił w regionie Bliskiego Wschodu.” Prawda jest inna. System obrony przeciwlotniczej SA-15 instalowany w Iranie ma podstawowe znaczenie strategiczne.
W rezultacie wzmocnienia obrony przeciwlotniczej Iranu, Izrael zaczyna wznawiać „proces rokowań pokojowych,” które dotąd służyły jako „zasłona dymna” dla ekspansji terytorialnej Izraela pod rządami radykalnych sjonjistów. Jest rzeczą zupełnie możliwą że większość Żydów w Izraelu, zgodziłaby się na jakieś dokładnie ustalone granice, ale nie jest w stanie tego dokonać z powodu gry politycznej ekstremistów, używających aparatu santażu antysemitzmem i kontrolujących rząd i wojsko Izraela, jak to opisywał profesor Izrael Shahak.
Megalomania Izraela wyraża się w planach ekspansji „od Nilu do Euratu.” Faktem jest, że rząd Izraela nie dopuszcza do przyjęcia konstytucji przez państwo Izrael. Mimo tego, że politycy w Waszyngtonie, manipulowani przez mniejszość żydowską, nazywają Izrael „najważniejszym sprzymierzeńcem USA” faktycznie niema żadnego traktatu ani paktu podpisanego między Izraelaem i USA.
Powód jest ten sam. Pakt taki wymagałby oficjalnego potwierdzenia granic Izraela, do czego ekspansjoniści żydowscy nie chcą dopuścić, żeby pozostawić sobie nieograniczone możliwości na przyszłość. Tak więc do dzisiaj Izrael jest unikalnym państwem na świecie, które nie chce mieć ani konstytucji, ani jasno zdefiniowanych granic, ani podpisanego oficjalnego paktu z USA, ponieważ wystarczają wpływy mniejszości żydowskiej w Ameryce.
Poglądy wygłaszane w gazecie „The Wall Street Journal,” w przeciwieństwie do faktów z ekonomii i finansów, są zawsze zgodne z neokonserwatywnym pro-sjonistycznym punktem widzenia. Irytacja Żydów, z powodu zbrojenia Iranu przez Rosję, znajduje wyraz w tytule „Rosja: Nasz Wróg,” w którym nie tylko jest omawiana sprawa podstawowa silnej obrony przeciwlotniczej Iranu, ale również są poruszone inne sprawy, które rzucają chwilowo złe światło na Moskwę w oczach Amerykanów.
Śmierć w Londynie zbuntowanego pułkownika KGB-FSB, Aleksandra Litwinenko, zatrutego radioatywnym polonium 210, według Stephens’a, jest dowodem na to, że rząd Putina wydał rozkaz do dokonania tej zbrodni. Na łożu śmierci Litwinenko tak powiedział. Naturalnie Putin zaprzeczył tej wersji przed kamerami telewizyjnymi, ale jest rzeczą jasną, że potencjalnie morderstwo za pomocą męczarni, człowieka zatrutego radioaktywnym polonium 210, mogło być zaplanowane jako kara dla zdrajcy i przestroga dla innych potencjalnych zdrajców.
Ogólnie biorąc Rosja jest postrzegana jako geopolityczny partner USA. Wiele mamy na to przykładów w historji. Polacy powinni pamiętać jak to blisko na rok przed Powstaniem Warszawskim, w Teheranie, USA zdradziło Polskę i wcieliło ją w „sowiecką strefę wpływów.” Ostatnio Amerykanie przebaczyli Putinowi zbrodnie drugiej wojny w Czeczenji, włącznie ze zniszczeniem miasta Gro?ny.
Prezydent Bush popatrzył w oczy Putina i zobaczył „złoto w jego duszy.” Natomiast wobec braku poparcia dla napadu USA na Irak, sekretarz stany Condoleezza Rice powiedziała, że Waszyngton powinien „ukarać Francję, zignorować Niemcy i przebaczyć Rosji.”
W ubiegłym tygodniu, wobec wzrostu siły Rosji, teraz sprzymierzonej z Chinami, nie mogąc dać sobie rady z pacyfikacją Iraku, ani spełnić życzenia Izraela i zaatakować Iran, Waszyngton zgodził się na przyjęcie Rosji do World Trade Organization, co daje Moskwie duże uprzywilejowania w handlu międzynarodowym.
Najwyra?niej porażka w Iraku i wzmocnienie obrony przeciwlotniczej w Iranie czynią Waszyngton bardziej pojednawczym wobec Rosji, bogatej w paliwo i nadal posiadającej jedny na świecie arsenał nuklearny, który może zniszczyć USA w pół godziny. Natomiast Litwinenko przed śmiercią powiedział że „Putin jest niegodny zaufania wszystkich cywilizowanych ludzi.”
Niestety zaufanie polega na nadzieji etycznego zachowania się ludzi i często nadzieja jest jedyną gwarancją słabych. Może z tego powodu istnieje polskie przysłowie że „nadzieja jest matką głupich.” Potwierdza tę mądrość ludową fakt, jak duże znaczenie ma samo wzmocnienie obrony przeciwlotniczej Iranu przez Rosją, tak na polityką USA jak i na politykę Izraela.
www.pogonowski.com |
|
29 listopad 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Perspektywa wojny w lecie 1941
czerwiec 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pieniądze – Banki – Nędza - Niewola!
marzec 7, 2009
?ródło: http://www.propolonia.pl/
|
Stan upadłości
wrzesień 7, 2003
przesłala Elżbieta
|
Jasna Mowa D?więku
sierpień 29, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Iran pod naporem subwersji USA i Izraela
czerwiec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Krótka recenzja
maj 16, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Wielka iluzja
sierpień 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Świat bez kretynów
październik 21, 2008
Marek Olżyński
|
Odwrócone role
czerwiec 11, 2008
Artur Łoboda
|
Polonia w "Prima Aprilis" 2005
kwiecień 2, 2005
km
|
Licytacja hasła WOŚP
styczeń 10, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Dziennikarska rzetelność"
sierpień 20, 2002
PAP
|
Były kongresmen skazany na 8 lat za korupcję
lipiec 30, 2002
PAP
|
Świat stoi na głowie
kwiecień 22, 2005
|
W Polsce oficjalnie pracuje niewiele ponad połowa ludności
lipiec 15, 2003
PAP
|
Nie znośne błędy...
grudzień 19, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia www.mirnal.neostrada.
|
Unia Europejska - dinozaur czekający na dobicie?
sierpień 25, 2004
Carl Beddermann
|
"NATO na Balkanach"
luty 20, 2008
Piotr Bein
|
Poland "Publically Attacked and Humiliated"
styczeń 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Staż dyskutanta
lipiec 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|