|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
więcej -> |
|
Korupcja przyczyną kryzysu
|
|

Korupcja na wielką skalę, nepotyzm i nadużywanie władzy przez poprzednie rządy stały się przyczyną głębokiego kryzysu gospodarczego - stwierdzili członkowie parlamentu tureckiego.
Liczący około 1 100 stron raport opracowany przez przedstawicieli partii rządzącej i opozycji - który był podstawą dyskusji - stawia zarzuty byłym premierom Bulentovi Ecevitowi i Mesutowi Yilmazowi oraz dwudziestu trzem byłym ministrom.
"Korupcja osiągnęła rozmiary zagrażające przyszłości naszego kraju" - powiedział przewodniczący komisji parlamentarnej zajmującej się korupcją Azmi Ates.
Raport wylicza przypadki korupcji w takich sferach jak przetargi publiczne, prywatyzacja, reforma bankowa i realizacja projektów energetycznych, które w sumie kosztowały kraj miliardy dolarów. Wzywa do wszczęcia śledztwa w sprawie dwóch wymienionych byłych premierów oraz dwudziestu trzech ministrów.
Ates oświadczył, że skarb państwa, który borykał się z brakiem gotówki, "wypracował" dziurę budżetową wynoszącą około 60 miliardów dolarów w wyniku kolosalnych strat poniesionych przez banki publiczne w związku z decyzją władz o ratowaniu banków prywatnych zagrożonych upadłością. Decyzja ta miała podłoże korupcyjne.
Za skandaliczną uznano transakcję z Rosją w sprawie budowy gazociągu. Były minister energetyki Cumhur Ersumer podpisał w 1998 roku dokumenty, w których cena gazu sprzedawanego Turcji była zawyżona. Kosztowało to Turcję około 15 miliardów dolarów. Obecnie strona turecka usiłuje doprowadzić do obniżki ceny gazu.
|
|
5 listopad 2003
|
|
PAP
|
|
|
|
UE - Lokomotywa
czerwiec 2, 2003
UE - Lokomotywa
|
Kalisz zawiadomi prokuraturę o przecieku ws. ordynatora
luty 24, 2007
|
Czy Nadal Pogoda Dla Żydów?
marzec 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Igrzyska lustracyjne - Polska 2007
styczeń 26, 2007
przeslala Elzbieta
|
Zgromadzenie Religijne krytykuje "Mapę drogową"
maj 24, 2003
przesłała Anetka
|
150. rocznica śmierci Adama Mickiewicza
listopad 26, 2005
Artur Łoboda
|
Petycja
luty 6, 2003
Elzbieta
|
Pozwolilem sobie skopiowac ten wiersz
sierpień 1, 2004
jasiek z toronto
|
ZOMO-owskie tradycje SDPL
czerwiec 15, 2004
Piotr Lisiewicz - Gazeta Polska
|
FLOWERS OF GALILEE
kwiecień 6, 2004
|
Wałęsa szanujący prokuratorów
marzec 10, 2005
Lech Wałęsa
|
Pryskają prounijne mity
czerwiec 17, 2003
Jerzy Robert Nowak
|
Krajobraz z radarem
wrzesień 21, 2006
Michał Sobczyk, Jarosław Szczepanowski
|
Syndrom autobusu
grudzień 13, 2004
Mirosław Naleziński
|
Ostrzeżenie
wrzesień 19, 2004
zaprasza.net
|
Trują i niszczą
lipiec 23, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
|
To już historia - "Apel Wawelski"
lipiec 3, 2005
zn
|
Czyżby nowe metody manipulacji?
grudzień 16, 2002
Artur Łoboda
|
Zagrożenie Gospodarki Globalnej i Kłopoty USA?
maj 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Burmistrz chce zarabiać mniej
luty 8, 2004
PAP
|
więcej -> |
|