ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
więcej ->

 
 

Zmienna Rzeczywistość Potęgi USA






Niedawna wizyta prezydenta Iranu Ahmadinedżad’a wykazała, że USA nie dominuje całego Bliskiego Wschodu i jednoczesny kryzys finansowy widoczny na giełdzie nowojorskiej rośnie i zagraża całemu systemowi finansowemu Ameryki. Na przykład, przez jedną noc, akcje respektowanej finansowej instytucji Bear Syearns spadły z 30 dolarów, do dwu dolarów za akcję. Spadek wartości dolara i kryzys finansowy USA pogarsza się a tymczasem rosną astronomiczne koszty pacyfikacji Iraku i Afganistanu, dokąd teraz wyjeżdża dodatkowych 500 żołnierzy polskich.

Patrząc wstecz widać, że powodem napaści USA na Irak nie była w pierwszym rzędzie ropa naftowa, ale bezpieczeństwo Izraela, co do dziś powtarza prezydent Bush i senator John McClain, kandydat na prezydenta partii republikańskiej. Faktycznie nie ma dowodów na to, że tak zwana „Wielka nafta” („Big Oil”) przynaglała do ataku na Irak, co więcej przemysł naftowy był przeciwny destabilizacji najbogatszego w ropę naftową regionu świata, zwłaszcza Arabii Saudyjskiej i Emiratów.

Natomiast jest duża literatura neokonserwatystów i ideologia uformowana przez trockistów, Żydów nowojorskich, nawróconych na radykalny syjonizm, którzy marzyli o wojnie permanentnej, o niby demokrację, tak jak dawniej chcieli permanentnej wojny o komunizm. Nie tylko radykalni Żydzi chcieli budować imperium globalne, za pomocą amerykańskiej maszyny wojennej, ale znale?li oni sobie wielu szbas-gojów, żeby im pomagali i mobilizowali głosy wyborców z pośród licznych w USA fundamentalistów protestanckich, którzy wierzą, że powrót Chrystusa na ziemię wymaga uprzedniego zwycięstwa Żydów nad Arabami.

„Prawica Chrześcijańska” („Chrystian Right”) zbratała się z radykalnymi Żydami i powstały plany „nowego porządku na świecie” opartego o potęgę wojskową USA, które to państwo wydaje więcej na zbrojenia rocznie, niż cała reszta świata razem wzięta. Miał to być „jedno-biegunowy świat,” według planu obrony USA z 1992 roku, przygotowanego przez Dick’a Chenney’a wówczas szefa Pentagonu i Paula Wolfowitz’a oraz Iztak’a L. (Scooter’a) Libby wraz z poparciem „Prawicy Chrześcijańskiej.”

W 1997 roku stworzyli oni „Projekt Nowego Amerykańskiego Stulecia,” który nawoływał to zmiany reżymu w Iraku w 1998 roku. Już w 1996 roku były uformowane plany inwazji Iraku przez Douglas’a Feith’a (syna przedwojennego faszysty żydowskiego i jednego z przywódców Bejtaru w Polsce) oraz David’a Wurmser’a, również żydowskiego pochodzenia. Podbój Iraku i zmiana reżymu w Bagdadzie miały destabilizować arabskich wrogów Izraela, tak na ziemiach Palestyńczyków, jak i w Syrii, której wzgórza Golan, są pod izraelską okupacją.

Po prowokacyjnym ataku na wieżowce w Nowym Jorku 11 września, 2001 roku, (9/11) neokonserwatywny prezydent Bush ogłosił się naczelnym wodzem w „Światowej Wojnie Przeciwko Terroryzmowi,” począwszy od ataku na Irak, na drodze do stworzenia globalnego „Pax Americana,” sterowanego przez lobby Izraela.

Inwazja Iraku była zrobiona głównie dla bezpieczeństwa Izraela, według Zelikowa, szefa „Komisji 9/11.” Równocześnie inwazja Iraku miała osłabić OPEC (organizację petroleum eksportujących krajów), organizację, która była najsilniejszą bronią Arabów, przeciwko ekspansji Izraela. Jednocześnie inwazja na Irak miała obniżyć ceny paliwa do poziomu najniższego w historii.

Fiasko zbrodniczego podboju Iraku zrujnowało plany rządu Bush’a, chrześcijańskiego-syjonisty, tak, że obecnie w Waszyngtonie głównie mówi się „powstrzymywaniu” wrogów, takich jak Iran, który zyskał na sile, dzięki upadkowi Saddama Husseina i jakoby zagraża strategicznym i ekonomicznym interesom USA w Zatoce Perskiej, oraz jest przedstawiany przez rząd Izraela, jako ośrodek „islamo-faszyzmu,” jakoby zagrażającego istnieniu Izraela.

Obecnie taktyka „powstrzymywania” ma być stosowana w celu pokonania kryzysu finansowego USA. Tak, więc Waszyngton ma stosować taktykę „powstrzymywania” na dwu frontach: ekonomicznym oraz „islamo-faszystowskim” na Bliskim Wschodzie, gdzie liczba żołnierzy w armii okupacyjnej USA została podniesiona do 160,000. Liczba ta jest podobno mniejsza niż ilość agentów prywatnych firm ochraniarskich w Iraku, które to firmy wspaniale zarabiają na „prywatzaji” wojny. Jednocześnie USA manipuluje rządem Szyitów w Bagdadzie i dla równowagi popiera siły Sunnitów oraz „izoluje” Syrię i Hezbollah w Libanie.

Rokowania pokojowe z Arabami palestyńskimi nadal służą jako przykrywka ekspansji Izraela a żądania izraelskie „zmiany reżymu” w Teheranie są zaspakajane sankcjami ekonomicznymi i dyplomatycznymi ONZ przeciwko Iranowi. Na razie ta „wielka strategia” na Bliskim Wschodzie powoduje dalsze konflikty między Szyitami i Sunnitami, podjudzanymi do walki przez USA w Iraku.

Naciski z Syrii i z Hezbollah nie dopuszczają do wyboru nowego „pro-amerykańskiego” prezydenta w Libanie. Izraelczycy nadal mordują niemiłosiernie Palestyńczyków i grożą im Holokaustem. Giełda bez-dolarowa podobno już działa w Teheranie, a prezydent Iranu jest witany z honorami w Bagdadzie, podczas gdy Arabia Saudyjska i Egipt zacieśniają swoje stosunki z Iranem i Syrią.

Na foncie ekonomicznym, bank centralny USA obniża znowu stopę procentową i pomaga w „ożywianiu” gospodarki w kryzysie i ma pomagać ludziom spłacać długi oraz drukuje coraz więcej banknotów stu dolarowych, co jednak jak dotąd nie spełnia dobrze taktyki „powstrzymywania” inflacji i spadku wartości dolara i ucieczki kapitału z USA z powodu niskiego oprocentowania. Tymczasem banki wyra?nie boją się udzielać pożyczek, a ceny paliwa utrzymują się na wysokim poziomie.

Agresywna polityka „powstrzymywania” i skreślania traktatów rozbrojeniowych przez USA doprowadziła do wyścigu zbrojeń nuklearnych i produkowania bomb nuklearnych głębokiej penetracji, jak też projektu „Tarczy,” której wyrzutnie w Polsce są oddalone o cztery minuty pocisku od Moskwy. Należy się spodziewać budowy rosyjskich wyrzutni automatycznych w celu obronnych salw głowicami nuklearnymi nad Polską, na wypadek wystrzelenia rakiety z wyrzutni „Tarczy,” zagrażającej rosyjskim ośrodkom kontroli i dowodzenia.

Miejmy nadzieję, że następny prezydent USA będzie świadomy zmiennej rzeczywistości potęgi Stanów Zjednoczonych i zlikwiduje projekt Tarczy w Polsce i zagrożenie Polski zatruciem radioaktywnym, co w obecności wyrzutni Tarczy w Polsce, może zdarzyć się przez omyłkę z powodu braku czasu, na rozeznanie sytuacji przez Rosjan.

Może nastąpi odprężenie takie, jakie już ma miejsce między Chinami i Tajwanem dotąd popieranym przez USA. Według The Wall Street Journal z 20go marca 2008 wybory na Tajwanie wykazały, że dwie główne partie polityczne zabiegają o zbliżenie się do Chin gospodarcze i polityczne. Zobaczymy, jakie będą dalsze skutki „zmiennej rzeczywistości” potęgi USA.

WWW.pogonowski.com
20 marzec 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Kwaśniewski pontifexem Kuronia?
wrzesień 6, 2006
Stanisław Michalkiewicz
"Rywin nie może odmówić zeznań przed komisją"
styczeń 15, 2003
IAR
Critique of Buchanan’s false image of Hitler in to the "Unnecessary War."
wrzesień 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Ksieza Polacy!
styczeń 11, 2007
nie kleryk ale z wiara
Niebawem decyzja Polski w sprawie prośby USA dotyczącej MTK
sierpień 27, 2002
PAP
Oskarżeni i oskarżeni
maj 10, 2005
Adam Zieliński
Jajko czy kura? - Kapitalizm (3)
lipiec 28, 2004
Artur Łoboda
Punkt widzenia a miejsce siedzenia
czyli "poczucie przyzwoitości wedle Millera"

czerwiec 5, 2003
red. Krzysztof
Jedno państwo - jeden głos lub unijny geszeft
czerwiec 22, 2007
Dariusz Kosiur
Kłopoty USA w Iraku
czerwiec 30, 2003
przesłała Elżbieta
Rosja nadal silna na Morzu Czarnym
wrzesień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Śmierć Saddama Husseina
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Rocznica śmierci Jana Pawła II
kwiecień 2, 2006
zaprasza.net
Chytry traci podwójnie
lipiec 27, 2005
Artur Łoboda
A może nie warto zaglądać na ten Portal?
marzec 1, 2007
Artur Łoboda
"Poziomowanie wydziałów" - czyli zmiany w Urzędzie Miasta Krakowa
kwiecień 9, 2003
Artur Łoboda
Chutzpah Czyli Bezczelność Ekstremistów żydowskich
marzec 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Nieustający festiwal sitcomu
luty 20, 2006
Marek Olżyński
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
Sukcesy rządu łajdaka półTuska
czerwiec 3, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media