ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
więcej ->

 
 

Zróbmy sondę

Przyjemnie jest kogoś skrytykować, dorzucić swój komentarz i nie zastanawiać się czy coś z tego wyniknie.
Czytamy krytyczne uwagi pod adresem PIS - u, Platformy, w duchu pomstujemy i tak naprawdę czujemy gorzko swoją niemoc.
Nie wiemy komu wierzyć, na kogo liczyć, jakimi jeszcze łudzić się nadziejami.
Czy zatem nie należy zorganizować sondażu, na kształt tych oficjalnych, przygotowywanych z reguły na zlecenie TVN, lub Gazety Wyborczej.
Sondaż niezależny od nikogo z wyjątkiem, tych którzy czasem coś napiszą, skomentują lub poczytają to co piszą inni. Byśmy dowiedzieli się jakie jest rzeczywiste poparcie partii politycznych i niektórych czołowych polityków.
To do administratora forum i być może jeszcze do kogoś, kto zna się na projektowaniu stron www, aby podpowiedział, gdyby zaszła taka potrzeba.
Ja od siebie proponuję by oceniać w skali do stu, jak w procentach, partie zasiadające w sejmie, rząd i poszczególnych koalicjantów.
Inna przydatna sprawa to umieszczenie licznika pod każdym tematem, by było wiadomo ile osób je odwiedza. Byśmy wiedzieli, że czyta nas przykładowo 8, lub 12 osób. Tak jest na wielu innych stronach www. Tego, że jest nas mało nie ma co się wstydzić. A jeśli jest nas dużo, to tym lepiej.
Pozdrawiam
3 listopad 2006

b.p 

  

Archiwum

Co się Kołodce marzy w roku bieżącym
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda / IAR
LESZEK BALCEROWICZ
grudzień 18, 2002
anToni, "GAZETA", Toronto
“Wyznania ekonomicznego hitmana”
październik 8, 2006
"Dziś"
Apel o wiernosc Polsce
marzec 7, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
Czy potrafią?
lipiec 15, 2007
PAP
Lekcje chińskiej ekonomii
marzec 28, 2007
Anna Kaczor
Prokurator na żądanie
listopad 15, 2002
IGOR T. MIECIK
Rosjanie pokazują swoją broń Paryżu
czerwiec 29, 2007
. bez podpisu
Transkontynentalny akwedukt
sierpień 3, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Demokracja Suwerenna" w Rosji, Wobec USA, Izraela i NATO
lipiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Tabu polityczne
sierpień 8, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Niezależne Obchody 25 -tej Rocznicy Strajków na Dolnym Śląsku
sierpień 8, 2005
Dr Leszek Skonka
Polsko !
lipiec 20, 2003
przesłała Elżbieta
Prawdziwy powod ataku na Iran
lipiec 14, 2008
...
Koszty aneksji do UE (5). Wpłaty do budżetu Unii Europejskiej i inne
marzec 26, 2003
Włodzimierz Bojarski
Demokraci wygrali wybory w USA
listopad 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
UE z humorem
lipiec 1, 2003
przesłała Elżbieta
Portret szmaty
lipiec 22, 2004
PAP
Iran Celem Głównym Wojny na Bliskim Wschodzie?
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Polowanie Na Zyski Z Nieruchomosci
luty 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media