ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
więcej ->

 
 

Gówniarz, nie prezydent

Psychoza przed synagogami

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego ujawniając, że celem terrorystycznych ataków na przełomie roku miały być synagogi w Krakowie oraz kościoły katolickie, spowodowała iż przyjeżdżające do Krakowa liczne grupy żydowskich turystów proszą o dokładne zabezpieczenie tych wizyt - pisze "Dziennik Polski".

Zawsze na wiosnę liczba takich wycieczek wzrasta. W kwietniu w czasie Marszu Żywych do Krakowa przyjeżdża zwykle kilka tysięcy osób. Najczęściej gromadzą się w synagogach, a największa z nich - synagoga Tempel może pomieścić około tysiąc osób, Izaaka - ok. 700, Kupa - ok. 300, a Remuh - ok. 150, więc policja przez cały czas musi pilnować tych miejsc.

- Na szczęście na razie nie mieliśmy żadnych sygnałów o próbach organizacji zamachów na osoby pochodzenia żydowskiego - mówi Tadeusz Jakubowicz, prezes Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Krakowie. Dodaje, że aczkolwiek Żydzi przyjeżdżający do stolicy Małopolski nie mają wielkich obaw o swoje bezpieczeństwo, jednak zgodnie z przepisami zawsze musi im towarzyszyć obstawa.

- Zazwyczaj są to osoby w cywilu, bo turyści wolą taką formę ochrony, nie zwracając na siebie uwagi. Czasami jednak gościom z Izraela czy USA towarzyszą umundurowani funkcjonariusze - przyznaje kom. Krzysztof Dymura. - Z reguły grupy te przyjeżdżają także ze swymi ochroniarzami czy agentami Mossadu. Nasza eskorta jest dodatkowa - informuje jeden z policjantów z Miejskiego Sztabu Policji.

Jednak prezes Tadeusz Jakubowicz sygnalizuje, że największym problemem w czasie takich wizyt są nadal samochody zaparkowane przed synagogami. - Na ich widok wśród uczestników wycieczek nierzadko tworzy się swoista psychoza - tłumaczy. - Obawiają się, że w poje?dzie może być bomba, tak jak w Izraelu. A niestety auta stoją tam mimo znaków zakazu parkowania. Będę chciał zwrócić się do komendanta straży miejskiej, by zwiększyć w tym rejonie kontrole.
1 kwiecień 2004

PAP 

  

Archiwum

Prawo do życia, prawo do śmierci
maj 23, 2006
PAP
Uczciwy demokrata doszedł do tych samych wniosków co ks.Jankowski
maj 13, 2005
czytelnik
ŻYCIE W NIEBYCIE
kwiecień 17, 2008
Marek Jastrząb
Prawda czy fałsz? fakty sprawdzić każdy może..
wrzesień 20, 2005
Zefir
Apel Organizacji Vox Populi S.O.S.
sierpień 11, 2007
Mordercy Olewnika
styczeń 23, 2009
...
Sprawy płk. Chwastka ciąg dalszy.
listopad 24, 2002
PAP
Tarnowska tragifarsa z pomnikiem Chrystusa Króla
styczeń 15, 2005
Artur Łoboda
Różne światy - czyli - co Wy tu robicie?!
październik 25, 2007
Artur Łoboda
Dlaczego media podtrzymują zawiść?
styczeń 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Pakiet antykryzysowy Kołodki
lipiec 17, 2002
PAP
Serwis o UE
sierpień 2, 2003
przesłała Elżbieta
Granica
listopad 24, 2007
Artur Łoboda
Kapitalizm
kwiecień 25, 2004
Artur Łoboda
Pokonać bestię i zająć jej miejsce
sierpień 7, 2004
PAP
Przyszedł Michnik do Sejmu
luty 10, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Gwia?dzie z koniami
styczeń 11, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Koniec marzeń o suwerenności
Konwent Europejski ujawnił kolejną część projektu unijnej konstytucji

maj 30, 2003
Piotr Wesolowski, Bruksela
Park kulturowy na Starym Mieście?
maj 30, 2005
Gazeta Wyborcza, 30 maja 2005r.
Bez tromtadracji
luty 26, 2005
Andrzej Kumor Mississauga
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media