ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
więcej ->

 
 

Mędrzec ze styropianu

Otwieram oczy ze zdumienia kiedy codziennie rano od pewnego czasu wszędzie pełno Lecha Wałęsy. Jednego dnia jest mędrcem Europy , drugiego innym specem co to sam jeden socjalizm obalił i wyprowadził w pole ubecję. A już za chwilę czytam wywiad dla.. nieważne, kto chce wiedzieć ten wie, że żałuje iż nie należy do narodu wybranego - "ach gdybym był młodszy to bym ten błąd przodków naprawił..."

Tak, to jest niewątpliwie tuskowy cud, cudeńko prawdziwe. Zastanawiam się ile osób dla tego niekwestionowanego autoryteta łamie sobie głowę aby przetrawić bełkot w mowę? W każdym bąd? razie mierzwi mnie ten nieobrzezaniec, który się wałęsa tu i tam i gdzie indziej też. I tak co dzień od rana po sam wieczór. Aż się boję, że wkrótce może się okazać, że on jest Panem Bogiem. Mój Boże, a Srebrzysko tak blisko, przecie

On Lechu wie wszystko. Wszystkie pewnie pozjadał rozumy. Wie kto jest swój, a kto wróg, kogo zniszczyć trzeba aby ukryć dawne prawdy, a komu rękę podać aby co nieco zataić.

Pamiętam ten jego bełkot kiedy media z niego lały ze śmiechu „nie chcem ale muszem” i inne dyrdymały. A dziś popatrz tylko, na pierwszych stronach niemalże wszystkich gazet zagranicznych korporacji. To fakt - szmirę sprzedaje się (ciągle) najlepiej.

Cnota niecnocie nie równa. Na witrynie ICH sklepów zawinięte w kolorowe papierki g..na Prawda zmieszana z błotem. Cham w smokingu wytrawnym. Ropucha z koroną na głowie. Folwark zwierzęcy w nim kaszebe, Żydy, ruski i Niemce
6 luty 2008

Marek Olżyński 

  

Archiwum

Strajkują sędziowie, prokuratorzy ze średnią dochodów 8tys. zł - kiedy zastrajkują emeryci i renciści żyjący za 650zł miesięc
wrzesień 24, 2008
ZR
Nierządy rządu, czyli poszeptywania szatana
lipiec 3, 2007
Marek Olżyński
POLSKA - UNIA 21
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Jakim prawem. SOBCZAK i SZPAK
luty 5, 2003
http://angora.pl/
Zachłyśnięcie szmirą, czyli sukces po Polsku
listopad 18, 2007
Marek Olżyński
W sieci zależności
styczeń 13, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
"RPP tylko w oparciu o cele średniookresowe "
wrzesień 7, 2002
zaprasza.net
Adres dla włamywaczy
kwiecień 10, 2007
Marek Olżyński
Zagadka samochodów-pułapek z 11 września 2001
maj 9, 2007
marduk
Czwarta władza i agenci
październik 22, 2003
Teresa Kuczyńska
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jelfa - wysokie odszkodowania? - minister wprowadza w błąd.
listopad 21, 2006
Adam Sandauer
Londyn taił prawdę o Katyniu
kwiecień 11, 2003
An "Early Version" of Jan Thomas Gross' FEAR?
październik 27, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Pokojowa Wizja Bliskiego Wchodu
lipiec 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Minister Zdrowia walczy z korupcją, wraz czy zamistast CBA?
grudzień 13, 2006
A.Sandauer
Spadek produkcji ropy naftowej
styczeń 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Cyrk sejmowy z górnictwem w tle
grudzień 7, 2002
zaprasza.net
Stłuc Młodego
luty 1, 2007
Bogusław
Odsiedział 18 lat za ujawnienie planów atomowych Izraela
kwiecień 25, 2004
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media