ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
więcej ->

 
 

"Sondaż" czy kpiny ze społeczeństwa?

Największym zaufaniem społecznym cieszą się prezydent Aleksander Kwaśniewski (82%), Lech Kaczyński (55%) i Jarosław Kalinowski (48%). Największy wzrost zaufania (o 11 pkt proc. - do 47%) zanotował premier Leszek Miller - wynika z sondażu CBOS z początku stycznia.

Notowania prezydenta Kwaśniewskiego i Lecha Kaczyńskiego nie zmieniły się od grudnia. Wicepremier Kalinowski zyskał 1 pkt proc. Tuż za nim znalazł się premier.

2 pkt proc. zyskał też marszałek Sejmu Marek Borowski - obecnie 40%. Dalej są lider Samoobrony Andrzej Lepper – 37% (bez zmian) i wicemarszałek Sejmu Donald Tusk – 36% (bez zmian). Na trzech kolejnych miejscach z 34-proc. poparciem znale?li się: minister spraw zagranicznych Włodzimierz Cimoszewicz i dwaj liderzy PO - Andrzej Olechowski i Maciej Płażyński.

Obok premiera Millera, największy wzrost zaufania odnotowali: minister finansów Grzegorz Kołodko – 29%. 5-pkt wzrost zaufania zanotowali minister d/s europejskich Danuta Huebner – 27%, i wicepremier Marek Pol – 22%. Największy spadek zaufania, o 5 pkt proc., zanotował RPO Andrzej Zoll – 23%.

Politykiem obdarzanym przez respondentów największą nieufnością był prezes NBP Leszek Balcerowicz – 52% (spadek o 3 pkt proc. w stosunku do grudnia), za nim lider Samoobrony Andrzej Lepper - 45% (wzrost o 2 pkt proc.), Grzegorz Kołodko – 35%, minister sprawa zagranicznych Włodzimierz Cimoszewicz – 29% (spadek o 5 pkt proc.), były minister skarbu Wiesław Kaczmarek - 28% (spadek o 5 pkt proc.).

Sondaż został przeprowadzony w dniach 3-6 stycznia 2003 na reprezentatywnej 1025-osobowej próbie losowo-adresowej dorosłych Polaków.
24 styczeń 2003

PAP 

  

Archiwum

sejm
czerwiec 8, 2005
aaa
Demokracja, czyli "sztuka manipulacji"
maj 13, 2003
Artur Łoboda
Promocja Krakowa w Berlinie
kwiecień 3, 2004
www.krakow.pl
Czas literatury w zwierciadle zapomnienia
sierpień 24, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Dylemat wyboru myślących Polaków
październik 4, 2005
dr Leszek Skonka
Święte krowy i barbarzyńcy
styczeń 11, 2007
Piotr Ciszewski
Gwałt na służbie
grudzień 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Horror w autokarze Grey Hound - Kanada
sierpień 1, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Jeśli myślisz że poznałeś wszelkie przejawy paranoi to jesteś w błędzie
grudzień 9, 2002
zaprasza.net
Austria: Kolejna osoba skazana za "negowanie Holokaustu"
grudzień 6, 2007
BIBULA
I Ty możesz zostać "antysemitą"
grudzień 17, 2003
PAP
Zarząd TV Familijnej prosi Skarb Państwa o pożyczkę
czerwiec 27, 2002
PAP
Czy to początek końca partii PiS
kwiecień 19, 2007
.
Właściwy człowiek
styczeń 28, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Generał Michał Gutowski nie żyje (2)
wrzesień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Obiecana przez polityków praca za granicą
sierpień 2, 2004
Tajna broń HAARP, czyli metafizyka ludzkiej głupoty
luty 13, 2005
Marek Głogoczowski
Kołodko za obniżeniem stóp a nie podatków
styczeń 8, 2003
IAR
Kadry IV Rzeczpospolitej
styczeń 17, 2007
copy/paste malgorzata
Paszporty elektroniczne
grudzień 21, 2006
Goska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media