ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
więcej ->

 
 

Bardzo niepolskie myślenie o prawie....

Przywykliśmy już do "jedynie słusznych" tez skandowanych przez analfabetów umysłowych, którzy bąd? po zawodówkach - bąd? po studiach wyższych - pozostali zapó?nionymi umysłowo.
Całą ich - tak zwana wiedzę - porównać należy do polskich śmieciarzy - którzy zbierają na Zachodzie różne wyrzucone przedmioty i przywożą do Polski by je sprzedać naiwnym rodakom.
Takie śmieci intelektualne brylują w polskich głowach.

Zdaję sobie jednak sprawę - że gdy Kopernik ogłosił swoje tezy - wzniecił nimi podobne do dzisiejszego oburzenie tumanów i nieuków.

Od początku istnienia III RP poruszam temat naprawy Wymiaru Prawa. jednego z głównych fundamentów Państwa.
Doczekałem się w tej sprawie bardzo dziwacznych - czasem wręcz paranoicznych wypowiedzi.

Z przykrością muszę zauważyć, że ani jedna z wypowiedzi - nie dotknęła meritum sprawy - kwintesencji problemu - który jako dziecko potrafiłem zdiagnozować.
Jeszcze jako dziecko - w szkole podstawowej - analizowałem rozziew między teorią a praktyką.
Między ideą a jej praktycznym zastosowaniem.
I wtedy analizowałem również kwestię trójpodziału władzy, uznaną za kanon struktury państwowej.
Doszedłem wtedy do wniosku, że zawiera ona nienaprawialne błędy.
NIE DA SIĘ USTAWOWO ZAGWARANTOWAĆ NIEZAWISŁOŚCI SĘDZIOWSKIEJ.
Sędziowie ZAWSZE będą narzędziem nacisków i wpływów. Czy to ze strony rządzących, czy ze strony przestępców - bąd? uczestników sporu.

Dlatego łaciński kanon TRÓJPODZIAŁU WŁADZY jest błędny! I należy go zmienić.
Prędzej - czy pó?niej dojdą do tego wniosku inne narody.
Ale dlaczego nie możemy być pierwszymi - którzy podejmą nowatorskie działania ?!

Ano dlatego, że zbieranie intelektualnych śmieci weszło nam w krew. I na tym bazują palanty - które najwięcej krzyczą.
Swym wrzaskiem starają się zagłuszyć wszelkie próby myślenia kategoriami społecznymi.

Nasz dystans do murzynów - coraz bardziej się powiększa.
Jeden z nich - ma szansę zostać prezydentem USA.
Tak więc, już nie sto lat za murzynami. Dużo, dużo więcej...................

Spodziewam się, że po tym tekście nie usłyszę ani jednej opinii o kierunkach reformowania Państwa.
Odezwą się za to prawdziwi durnie - mianujący siebie - "prawdziwymi Polakami".
Dla mnie pozostaną jedynie durniami.
7 wrzesień 2008

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Jestem pewny że Miller nie poda się do dymisji
kwiecień 27, 2004
J. Rzeszewski
Kunszt prowokacji i dezinformacji...
luty 16, 2007
wasylzly
13 GRUDNIA 2008 ROK
grudzień 13, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Ameryka traci wpływy w byłych republikach sowieckich
październik 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Amerykańscy Żydzi chcą konsultacji na temat kształtu ustawy reprywatyzacyjnej
styczeń 6, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
Słoneczko jednak zgaśnie wcześniej...
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Krakowskie Dziedzictwo Kultury Technicznej i Przemysłowej
luty 21, 2005
www.krakow.pl
Islam sunnitów i szyitów a stabilizacja Bliskiego Wschodu
sierpień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Precz z Kopernikiem! Niech żyje Ptolemeusz!
listopad 12, 2007
nadesłał Marduk
Dla PAP to są "Dziwne praktyki w VW!"
wrzesień 14, 2008
PAP
Darowizna Spielberga na muzeum w Aptece "Pod Orłem"
luty 16, 2004
PAP
Do Iraku z kneblem w ustach
maj 26, 2003
przesłała Elżbieta
Emigrujcie mlodzi, zrobcie miejsce
maj 6, 2004
Elzbieta
Dom na kołach
luty 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Apel przed referendum
maj 27, 2003
przesłała Elżbieta
tytulik
listopad 5, 2006
ja
Bush, Sharon, and the "War on Terror"
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Wyniki na wiare
grudzień 13, 2002
Andrzej Kumor
Wielka iluzja
sierpień 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Jawności ułaskawień!
styczeń 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media