ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
więcej ->

 
 

Nietakt reklam

Podczas emisji amerykańskiego filmu "Kto zabił moją córkę?" (6 września 2007 ok. godz. 22.) doszło do sporej niezręczności. Matka, której pewien pedofil zamordował paroletnią córeczkę, uczestniczy w pogrzebie. Kamera pokazuje zrozpaczoną kobietę i trumnę na cmentarzu podczas żałobnej ceremonii. A cóż serwuje nam w tym momencie telestacja TVN? Wrzuca na ekran (bez przerywania emisji filmu) kolorową ramkę z reklamowym tekstem - "Taniec z Gwiazdami, niedziela, godzina 20". Na usprawiedliwienie należy dodać, że tuż przed cmentarną sceną widzieliśmy mniej dramatyczny fragment filmu i nagły skok akcji zaskoczył wszystkich, także realizatora reklamy. Facet miał po prostu pecha, jak poseł w pracy, którego obiektywem złapano na kimaniu w sejmowej ławie lub poseł na urlopie, którego podejrzano na smarowaniu posłanki* na plaży pod okiem sfinksa.
Zdarza się, że kierowca auta zagapi się i zjedzie poza oś jezdni i ma szczęście, że nic nie jechało z przeciwka. Nikt o tym nie wie - tylko on i czasami pasażer. Ale raz na tysiąc takich przypadków media podają o tragedii, ponieważ jednak coś jechało z przeciwnej strony. Edytor reklam nie ryzykuje życiem podczas wykonywania swej misji, ale również ponosi jakąś odpowiedzialność za swoje pomyłki - wielu telewidzów było zniesmaczonych ingerencją jaskrawej reklamy w sytuacji o tak delikatnej materii. Jednak operator wykazał się refleksem - dostrzegł niezręczność sytuacji i po kilku sekundach zdjął kolorową planszę.

Wniosek na przyszłość - podczas emisji filmów kryminalnych, wojennych oraz innych o delikatnej dramaturgii, prosimy nie zamieszczać zbyt lekkich w treści ogłoszeń, informacji czy reklam. Można zaryzykować twierdzenie, że redakcja trafiła w dziesiątkę w dziedzinie popełniania nietaktu. Niby to tylko emisja filmu i teoretycznie nie ma możliwości wpadki, a jednak... Co pech, to pech.

Nie o pechu, ale o pewnej jednak bezmyślności, można napomknąć podczas edytowania artykułów na portalach informacyjnych. Zdarza się, że opisywana jest katastrofa autobusu albo utonięcie żeglarzy podczas białego szkwału na naszych jeziorach, a redakcje wplatają mniej lub bardziej agresywne reklamy. To już zakrawa na skandal, a ponieważ
same redakcje nie dostrzegają koszmarnego nietaktu, przeto taki proceder powinien być zabroniony pod gro?bą kary finansowej wraz z koniecznością pisemnych przeprosin na konkurencyjnym portalu.

Dzisiaj (7 września 2007) na jednym z portali w artykuł "Tysiące ludzi oddaje hołd Luciano Pavarottiemu" wpleciono sympatyczną skądinąd reklamkę "Rodzice! Poznajmy się!", na której młode pacholę tuli się do matczynego brzuszka wyra?nie zaokrąglonego przez przyszłe rodzeństwo. Tekst - Trumnę z ciałem zmarłego króla opery wystawiono w katedrze w Modenie i obok kolorowy plakat z uśmiechnietym dzieciaczkiem. Przeplatanie życia i śmierci? Memento mori? Umarł król (żył 26262 dni), niech żyje król! Możliwe, że to nie tylko nowy obywatel, ale i świetny tenor? Zresztą owa reklama znikła (na pewien czas) i pojawiły się trzy wakacyjne zdjęcia podpisane Anitka, Przemo i Ginter, zachęcające do zamieszczania fotek na portalu. A pod spodem zakończenie artykułu o wielkim Pavarottim - Uroczystości żałobne odbędą się w sobotę o godzinie 15.

* wystąpi w szóstej edycji "Tańca z Gwiazdami" ratując siebie i swoją partię przed zapomnieniem...
7 wrzesień 2007

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

Putin zazdrości i gratuluje gwałtów prezydentowi Moshe Katsav’owi
październik 19, 2006
Dorota
Zamglona przejrzystość władzy
wrzesień 6, 2005
Witold Filipowicz
"Chcemy mordować Irakijczyków"
styczeń 30, 2003
zaprasza.net
Układ Lokalny – „Business - Businessmana!”
maj 28, 2006
Dariusz Adamczewski
Przedrefendalna kampania informacyjna
maj 24, 2003
Awarie sieci energetycznych w USA i Kanadzie
sierpień 17, 2003
Adam Sandauer
Czego spodziewamy się po swoim życiu?
czerwiec 30, 2008
Marek Jastrząb
Bush "ostrzega" przed trzecią wojną światową
październik 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Walka o dominację nad światem
październik 10, 2008
Gregory Akko
Z gównem pod podeszwą
wrzesień 1, 2008
PAP
Zaproszenie - III WARSZAWSKA DROGA KRZYŻOWA
wrzesień 28, 2006
Co ci zrobiono Polsko
czerwiec 16, 2004
Wojskowa turystyka
maj 21, 2003
Stanisław Tymiński
Jaka ma być ta Prawica RP
czerwiec 4, 2007
Marek Olżyński
"Kara bez winy"
Wymiar niesprawiedliwości

kwiecień 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
MSP czeka na ocenę ryzyka politycznego sprzedaży akcji RG
lipiec 26, 2002
PAP
Dokąd zmierza prawo
marzec 17, 2007
Marek Olżyński
200 rocznica urodzin Ignacego Domeyki
lipiec 30, 2002
PAP
Świat bez kretynów
październik 21, 2008
Marek Olżyński
Jan Paweł II
listopad 22, 2005
Jan Paweł II
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media