|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
więcej -> |
|
Czy to był zamach i komu służył ?
|
|
"Z Polską można rozmawiać, ale nie można jej szantażować. Polska nie przestraszy się żadnych gró?b ani szantażu, jesteśmy wrażliwi na argumenty" - powiedział dziennikarzom w Lubinie (Dolny Śląsk) premier Leszek Miller.
Premier odniósł się w ten sposób do wypowiedzi przewodniczącego Komisji Europejskiej Romano Prodiego. Jak podała czwartkowa "Rzeczpospolita", w wywiadzie dla irlandzkiego dziennika "The Irish Times" Prodi ostrzegł, że kraj, który nie zaakceptuje konstytucji europejskiej, będzie się musiał liczyć z koniecznością opuszczenia UE. Dodał, że przez jeden kraj nie może załamać się plan zapewnienia Unii konstytucji.
"Polski rząd uczestniczy w tej debacie. Nasze stanowisko znajduje coraz więcej zwolenników i my się nikogo nie przestraszymy. Jeżeli ktoś sobie wyobraża, że Polska to będzie taki partner, który stoi w kącie ze spuszczoną głową i boi się odezwać, to się głęboko pomylił" - powiedział Miller.
Premier odniósł się też do słów szefa niemieckiej dyplomacji Joschki Fischera, który w wywiadzie dla dziennika "Financial Times Deutschland" (FTD) powiedział, że zasada podwójnej większości przy podejmowaniu decyzji w Radzie UE jest dla Niemiec sprawą nie do negocjacji.
"Na początku obowiązywała teza, że w ogóle nie będzie dyskusji nad Traktatem Konstytucyjnym, ale ta dyskusja właśnie trwa i to jest pierwsze zwycięstwo polskie. Bowiem od samego początku domagaliśmy się, żeby nad tak ważnym dokumentem była poważna debata publiczna" - podkreślił premier.
"Za tydzień w Brukseli rozpocznie się wielki finał tej debaty" - dodał Miller. (Konferencja międzyrządowa, która ma przyjąć ostateczny projekt konstytucji europejskiej, odbędzie się w Brukseli w dniach 11-12 grudnia.)
Jego zdaniem, słuszny jest postulat, by rozwiązania nicejskie weszły w życie i dopiero po jakimś czasie zastanowiono się, czy powinny być weryfikowane. "Oby w Brukseli takie rozwiązanie zwyciężyło" - powiedział dziennikarzom Miller.
Premier przebywał w Lubinie, na Dolnym Śląsku, na uroczystościach barbórkowych miedziowych górników.
Kilka godzin pó?niej
Świadkowie awaryjnego lądowania śmigłowca z premierem na pokładzie mówią, że premier został wyniesiony ze śmigłowca; był "przytomny ale bardzo blady". Śmigłowiec już wcześniej zaczął obniżać lot. Spadł w okolicach Chojnowa (w okolicach Piaseczna) ok. 1,5 kilometra od siedziby nadleśnictwa.
|
|
5 grudzień 2003
|
|
PAP
|
|
|
|
"Pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka"
marzec 1, 2004
Artur Łoboda
|
Strategia Benedykta XVI wobec Islamu
kwiecień 29, 2006
|
Tarcza antyrakietowa
luty 4, 2008
przyjaciel
|
Być czy mieć?
maj 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
How Good Was the Good War?
lipiec 21, 2008
|
List z Windsor
kwiecień 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Pl.jokes..swiatecznych impresji ..ciut jeszcze
..
grudzień 22, 2006
Lodmieniec
|
Telewizja - komu ?
sierpień 21, 2003
Ojczyzna.pl
|
Zagrożone Wartości USA
grudzień 31, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy
marzec 23, 2008
zaprasza.net
|
Mantra
marzec 28, 2007
Przysłał ICP
|
Zderzenie Poglądów w Głowie Bush'a
marzec 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ajne grose geszeft cd.
grudzień 1, 2002
Tomasz Żele?ny www.nie.com.pl
|
"PO chce przywrócić wolność mediom" - tak twierdzi Wirtualna Polska
kwiecień 11, 2003
|
Poszukiwanie "kozła ofiarnego" za klęskę w Iraku?
maj 29, 2006
Iwo Cyprian Pogobnowski
|
Białoruś: Wybory prezydenckie zakończone.
marzec 23, 2006
Ruch Moralnego Sprzeciwu
|
"Komisja Europejska" "lepsza" niż RWPG
marzec 11, 2004
PAP
|
Polemika z załączoną dodatkowo adnotacją. (2)
luty 2, 2005
Gregory Akko
|
PKO BP dla każdego
wrzesień 18, 2004
|
Po co lustracja?
sierpień 9, 2008
jobstalker
|
więcej -> |
|