ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
więcej ->

 
 

Kurewsko pedalska "Unia Europejska"


Wczoraj miałem okazję słuchać w radiu wypowied? pracownika naukowego Uniwersytetu Warszawskiego, w której ten wyra?nie stwierdził, że nie da się właściwie opisać naszej obecnej sceny politycznej bez użycia słów powszechnie uznanych za obra?liwe.
Szkoda, że ten "specjalista" od polityki nie miał odwagi powiedzieć swych rewelacji dziesięć, a choćby pięć lat temu - kiedy kształtował się obecny barłóg.

Kiedy 10 lat temu "Unia Europejska" dopuściła do "wolnego rynku" polskie prostytutki, broniąc wszelkich praw Polakom pracującym w cywilizowanych zawodach, prawdziwe intencje tej instytucji stały się wystarczająco jasne.

Mimo tego skurwieni politycy i dziennikarze - oszustwem doprowadzili Naród Polski do poddania się woli unijnych cwaniaków (jest na to odpowiedni artykuł karny).
Kiedy, w 2005 roku - zniszczona przez połączone siły globalistów i euromasonerii - gospodarka polska przestała istnieć, dorobiliśmy się wielu milionów nędzarzy.
Ponad milion młodych ludzi uciekło z Polski przed głodem. Trzy czwarte społeczeństwa żyje w nędzy. A "Unia Europejska" martwi się tylko o kurwy i pedałów. I dla ekspansji tych środowisk obraża Polaków i obecny rząd.
Dlatego przymiotniki "kurewsko-pedalska Unia Europejska" są najbardziej rzeczowym określeniem tej struktury, w której niczym ryby w wodzie doskonale pływają zarówno posłowie SLD, Samoobrony jak też LPR.
A wystawienie krzyża w świątyni masonów jest dla niektórych ważniejsze niż ratowanie resztek polskiej suwerenności.

Jak komuś się nie podoba tak bezpośredni zwrot może używać określenia siostrzano - cyklistyczna Unia Europejska.
19 styczeń 2006

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Bieg im. Bogdana Włosika
październik 8, 2005
Dać chłopu zegarek....
lipiec 16, 2002
PAP
Polska w łapach PiS, PO – USA-Izrael-UE(Niemcy)
sierpień 23, 2008
Dariusz Kosiur
Byt Polski zagrożony zgodą na „Tarczę”?
lipiec 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Solą w oczy
marzec 10, 2005
Wojciech Gryc
Kalinowski: Unia da nam z... naszej kieszeni
listopad 27, 2002
IAR
Tryptyk
luty 16, 2009
...
Afganistan jako bagno, w którym topią się siły USA, NATO i Polski
październik 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Albo, albo
luty 21, 2006
Wywiad M.G. dla pisma narodowo-radykalnego "Tygodnik Ojczyzna"
sierpień 27, 2006
Dwa oblicza Ministerstwa Finansów
maj 18, 2006
PAP
Powell nie przekonał Watykanu
luty 7, 2003
PAP
Komu zalezalo aby zabic W.Milewicza?
maj 9, 2004
EBOR - kolejny skok na kasę
listopad 23, 2003
PAP
Jak się zostaje członkiem Komisji Trójstronnej?
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
Już nie elekt
grudzień 23, 2005
Marek Olżyński
Chcieli zarobić na wojnie, przeliczyli się
czerwiec 7, 2003
Robert Popielewicz
Sami Swoi
maj 7, 2008
PAP
Oszczerstwa przeciw Polsce w gazecie Washington Post
październik 3, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Korea a Rozgrywki na Bliskim Wschodzie
czerwiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media