ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
więcej ->

 
 

Gosiewski o korupcji przy naborze na aplikacje

Gosiewski o korupcji przy naborze na aplikacje


"Ogromną ilością przypadków korupcji" przy naborze na aplikację adwokacką szef klubu PiS Przemysław Gosiewski uzasadnia swe słowa, że Centralne Biuro Antykorupcyjne mogłoby się zająć środowiskiem adwokackim.

Sprawa czwartkowej wypowiedzi Gosiewskiego, że działania Naczelnej Rady Adwokackiej "mogą być przedmiotem zainteresowania CBA" była jednym z tematów audycji "Siódmy dzień tygodnia" w Radiu Zet z udziałem polityków.

Gosiewski powiedział, że ma "szereg dowodów" na przypadki korupcji wśród adwokatów. Wystarczy zebrać materiały prasowe - dodał, powołując się na "ogromną ilość przypadków korupcji" przy naborze na aplikacje. Przypomniał, że Sejm odebrał prawo do tego naboru środowisku adwokackiemu i przekazał ministrowi sprawiedliwości.

Szef klubu PiS powtórzył, że nie zamierza przepraszać NRA, m.in. dlatego "że właśnie ta Rada i inne organy były bierne wobec wielu przypadków naruszania prawa, korupcji, różnych tego typu zjawisk". Dodał, że jeśli byłyby jakieś przypadki korupcji wśród ludzi PiS, to też powinny być przedmiotem "bardzo ostrego postępowania Centralnego Biura Antykorupcyjnego".

A jeśli któryś z członków PiS dopuści się korupcji, czy będzie pan uważał za uzasadnione powiedzieć, że CBA powinno się zająć zarządem PiS? Nie. Bo pan generalizuje - oświadczył Roman Giertych (LPR).

Jan Rokita (PO) powiedział, że "prof. Adam Strzembosz (jeden z sygnatariuszy apelu środowisk prawniczych, wyrażającego zaniepokojenie zmianami wprowadzanymi w prawie karnym i wymiarze sprawiedliwości), którego określił jako prawicowego prawnika mogącego - zdaniem posła - sympatyzować z programem zaostrzenia prawa karnego, ma wrażenie, że rząd i minister sprawiedliwości odmawiają jakiegokolwiek dialogu ze środowiskami prawniczymi".

To nieprawda - replikował szef Kancelarii Prezydenta RP Andrzej Urbański. Minister Ziobro, zaproszony na debatę przez "Gazetę Wyborczą", przybył, podczas gdy adwersarze profesorowie - nie" - powiedział. Jak się chce rozmawiać, to się przychodzi i debatuje - dodał.

Szef kancelarii prezydenta nie musi bronić każdego ministra, gdyby chciał być bezstronnym szefem kancelarii prezydenta - skomentował Rokita. Nie bronię ministra; bronię sprawy - wtrącił Urbański. Rokita replikował "żeby cokolwiek w Polsce dzisiejszej zrobić, to trzeba zyskiwać sojuszników".

Naczelna Rada Adwokacka oczekuje publicznych przeprosin od Gosiewskiego za jego słowa. Gosiewski mówi, że przeprosin nie będzie, bo nie powiedział niczego, co byłoby nieprawdą.

Podczas sobotnich obrad NRA członek jej prezydium Andrzej Michałowski powiedział dziennikarzom, że jeśli przeprosin nie będzie, możliwe są "inne akcje w obronie dobrego imienia Rady". Nie chciał odpowiedzieć na pytanie, czy oznaczałoby to wytoczenie Gosiewskiemu procesu.
19 luty 2006

PAP 

  

Archiwum

Westernowy bohater
luty 13, 2003
Adam Zieliński
Spaleni pośród toplaski i hot-dogów
lipiec 7, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Teraz k ... ONE
listopad 18, 2003
Artur Łoboda
Monitor Polski i przeniesiony list z odpowiedzia
listopad 24, 2006
mik4
UWAGA: Bartoszewski chce emigrowac!!!!! Jak chcesz mu w tym pomoc GLOSUJ NA PiS!!!!!!!!!
październik 19, 2007
.
Unia Eurosowiecka
maj 14, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Przestępcy którzy zdobyli władzę by okradać Polaków
marzec 16, 2009
Artur Łoboda
Przeminął czas
styczeń 12, 2004
przesłała Elżbieta
Kryzys polski 1981 - 1982
czerwiec 2, 2002
Jerzy Holzer
Fundamentalne prawa narodu
czerwiec 3, 2007
przesłała Elzbieta
TO JAK TO Z TYM..DOLAREM???.
kwiecień 21, 2008
surrealista
Spadek produkcji ropy naftowej
styczeń 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Merkel i niemiecka hipokryzja
sierpień 27, 2008
Jan Engelgard
Analiza
styczeń 2, 2006
Marek Głogoczowski
Ilu Amerykanów zginęło w Iraku?
maj 4, 2007
sz. martys
Miller nieśmiało krytykuje ludzi Kwaśniewskiego, czyli RPP
styczeń 29, 2003
PAP
Zmarła profesor Dora Kacnelson
lipiec 8, 2003
przesłała Elzbieta
Dewaulacja dolara !
luty 14, 2003
Pozorny spokój
wrzesień 9, 2003
Jacek Zieliński
REORGANIZACJA
czerwiec 7, 2008
Marek Jastrząb
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media