|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
więcej -> |
|
Czy lobby Izraela wygra wybory w USA?
|
|

Obawa przed skutkami zmian, o których mówi senator Obama, kandydat na prezydenta USA, szerzy się wśród członków lobby Izraela i jednocześnie znajduje poparcie wśród umiarkowanych Żydów w USA. Obecnie 65% Żydów w Izraelu popiera zawarcie pokoju z Palestyńczykami, według wskazań ONZ, włącznie z granicami z 1967 roku.
Lobby podejrzewa, że Obama ma mniej pro-izraelską orientację na Bliskim Wschodzie niż mieli wszyscy prezydenci od czasów Eisenhower’a. Dlatego na niektórych karykaturach Obama jest pokazywany jako „Islamofil” lub „ukryty muzułmanin.” Lobby jest niezadowolone i jeden z działaczy Malcom Hoenlein, niedawno powiedział w Jerozolimie: „Mętne gadanie o nieokreślonych zmianach spowoduje kłopoty.”
Lobby obawia się rad umiarkowanych Żydów dawanych Obamie, który zawsze przemawiał przeciwko wojnie z Irakiem i nie uznaje elity wojsk Iranu za terrorystów jak to czyni Hillary Clinton, „kandydatka najlepsza dla Żydów.” Coraz więcej Amerykanów włącznie z umiarkowanymi Żydami, uważa, że Izrael łamie prawa międzynarodowe i stosuje apartheid wobec Arabów.
Abe Foxman, radykalny syjonista, nawołuje żeby Obama przestał zadawać się z jego pastorem, Jeremiad Wrright, krytykiem żydowskiego apartheidu w Palestynie. Jak dotąd Obama tego nie zrobił, co spowodowało krytykę lobby, że Obama ma „podejrzane poglądy” na sprawy Bliskiego Wschodu, zwłaszcza, że senator Obama nawołuje do pertraktacji z Teheranem i już w 1998 jadł obiad razem z profesorem Columbia University, Palestyńczykiem nazwiskiem Edward Said, ostrym krytykiem neokonserwatyzmu, oraz jako student przyja?nił się ze znanym Palestyńczykiem, Rashid’em Khalidi’m.
Ed Lasky, wydawca radykalnie syjonistycznego pisma „American Thinker,” demaskuje senatora Obamę, jako niby wroga Izraela, który tylko udaje przyjaciela Żydów. Wtóruje mu Marty Peretz z „The New Republic” i zarzuca Obamie, że opiera się na radach Zbigniewa Brzezińskiego, Samantha Power i Roberta Malley’a, którzy bronią praw ludzkich Palestyńczyków i popierają podział Palestyny na dwa państwa, według planu ONZ. Ponad siedemdziesięcio letni Brzeziński, były architekt polityki prezydenta Jimmy Carter’a, jest uważny za czołowego geopolityka w Waszyngtonie, wsławił się on krytyką napadu USA na Irak „dla dobra Izraela.”
Obama nie spełnił żądań znanego „polakożercy” Alan’a Dershowitz’a, żeby usunął on Brzezińskiego z grona swoich doradców. Brzeziński jest krytykowany przez lobby Izraela, ponieważ od trzydziestu lat nawołuje do sprawiedliwego załatwienia konfliktu w Palestynie. W tym czasie, pod skrzydłami lobby w Waszyngtonie, 400,000 nielegalnych osadników żydowskich osiedliło się na ziemiach Palestyńczyków.
Jeżeli Obama zostanie kandydatem partii demokratycznej, to sprawa konfliktu w Palestynie stanie się przedmiotem dyskusji w czasie wyborów i ataków ze strony lobby Izraela. Odezwą się wtedy ci Żydzi, którzy popierają sprawiedliwe rozwiązanie konfliktu w Palestynie i których nie dopuszczało do głosu lobby Izraela, razem z głosami Arabów żyjących w USA, którzy popierają Obamę. Być może w następnych wyborach prezydenckich nie będzie poruszana znowu sprawa przeniesienia ambasady USA z Tel-Awiwu do Jerozolimy.
Może ludzie w USA dowiedzą się, że można być życzliwym dla Żydów i jednocześnie nie popierać zbrodni Izraela na Gazie i na zachodnim wybrzeżu Jordanu, gdzie żyją miliony Palestyńczyków, w ramach żydowskiego apartheidu. Przynajmniej wiedza o tym stanie rzeczy wreszcie dotrze do Amerykanów i wtedy zacznie słabnąć siła polityczna lobby Izraela w Waszyngtonie i żydowski „aparat szantażu o antysemityzm” osłabnie oraz stałe zagrożenie karania ludzi w ramach poprawności politycznej narzucanej przez takich Żydów jak Dershowitz i Foxman. Internet ogranicza kontrolę Żydów nad finansowaniem wyborów, z czego obecnie korzysta senator Obama.
W czasie przygotowywania się do kampanii wyborczej senator Obama naradzał się z umiarkowanymi i wpływowymi Żydami, którzy obiecali mu poparcie. Szczerze mówił im, że ma nadzieję załagodzić konflikt Żydów z Arabami w Palestynie i zrobić postęp w sytuacji milionów uciekinierów palestyńskich, co na długą metę powinno poprawić szanse pokoju na Bliskim Wschodzie i bezpieczeństwo samego Izraela.
Tim Russert z NBC powiedział, że uważa, że jeżeli zostaną wybrani albo John McCain, albo Hilary Clinton to będą oni prowadzić dalej politykę rządu Bush-Chenney’a, czyli według wskazań radykalnych syjonistów włącznie z lobby Izraela, przeciwko którym obecnie jest 65% Żydów w Izraelu. Natomiast, jeżeli wygra wybory Barack Obama, to są szanse na znacznie bardziej umiarkowaną politykę zagraniczną USA i skończy się błędne przekonanie, że Żydzi stanowią monolit. Przekonanie to w Polsce szerzy Gazeta Wyborcza, zawsze po stronie radykalnych syjonistów.
Umiarkowani Żydzi w USA popierają finansowo Obamę, co mogą względnie dyskretnie czynić, za pomocą Internetu. Potwierdza ten pogląd Scott McConnel, w piśmie „The American Conservative,” w artykule pod tytułem: „Czy lobby traci kontrolę?,” („Is the lobby losing its grip?”) lub innymi słowami „czy lobby Izraela wygra wybory w USA?”
www.pogonowski.com |
|
5 marzec 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
|
Stan Tymiński: Dotkryna Podboju Świata przez Imperium USA
czerwiec 4, 2007
przysłał: marduk
|
Analiza stanu wojennego w Pakistanie
listopad 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rosjanie uważają eskalację wojenną za atak na ich kraj
listopad 19, 2006
instytut schillera - biuletyn informacyjny
|
Resort finansów odsłania prawdziwe oblicze
wrzesień 17, 2002
Wiktor Krzyżanowski Puls Biznesu
|
"Wypełniali przykazanie miłosierdzia"
styczeń 20, 2003
www.vb.com.pl
|
Bush to "kłamca"
styczeń 22, 2006
PAP
|
PO jedynym ratunkiem dla bagna polskiego
kwiecień 23, 2005
|
A jednak się niecierpliwimy
lipiec 11, 2006
ks. prof. Czesław S. Bartnik
|
Krytyczna Rola Polski w 1939 roku
wrzesień 1, 2004
|
Tusk: referendum w sprawie zmian w konstytucji
czerwiec 6, 2004
|
Znakomity człowiek, ale...
sierpień 19, 2003
MOTO
|
Notatki do felietonu
listopad 27, 2003
"Pomost"
|
Siła koszmarów – manipulowanie strachem
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ex-Mossad Chief Calls For World War After London Attack
lipiec 9, 2005
przysłał Krzysztof Cieplisz
|
Pozwolilem sobie skopiowac ten wiersz
sierpień 1, 2004
jasiek z toronto
|
"Arbeit macht frei" - Polska będzie wielkim obozem pracy
listopad 21, 2006
B.Doborzyński, www.pnlp.org.pl
|
Polscy żołdacy mogą stanąć przed sądem
czerwiec 23, 2006
PAP
|
Gigantyczny dług Polski
kwiecień 20, 2006
PAP i Gazeta Prawna
|
Hausner wciąż niebezpieczny
maj 20, 2004
|
więcej -> |
|