ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
więcej ->

 
 

Echa KL Auschwitz: Izraelscy Żydzi pobili Żyda austriackiego


Austriacki ortodoksyjny Żyd został pobity przez grupę wizytujących teren obozu KL Auschwitz Żydów z Izraela. Moshe Aryeh Friedman, określany jako gorliwy ortodoksyjny Żyd, uczestniczył w grudniu ubiegłego roku w zorganizowanej przez prezydenta Iranu Mahmoud Ahmadinejad konferencji na temat Holokaustu w Teheranie. Gdy grupa ortodoksyjnych Żydów z Izraela, wizytujących teren obozu koncentracyjnego KL Auschwitz, zauważyła Friedmana, został on pobity. "Zdjęliśmy mu płaszcz i kapelusz, aby nie było widać, że wygląda jak Żyd [...] i nie?le go pobiliśmy; od dłuższego czasu tak kogoś nie pobiliśmy." - powiedział członek izraelskiej grupy Yehuda Meshi-Zahav pismu Ma'ariv 12 marca br. Izraelski Żyd Meshi-Zahav jest jednym z założycieli ochotniczej służby pomocy ZAKA, za co został uhonorowany specjalnymi wyróżnieniami żydowskimi.



KOMENTARZ BIBUŁY: Ciekawe czy usłyszymy rejwach w mediach, bo przecież został w Polsce pobity Żyd! Aaaa, jednak nie, bo okazało się że mamy do czynienia z rozgrywkami wewnętrznymi. No a to, że takich czynów dopuszczają się na terenie Polski uczestnicy różnego rodzaju tzw. "marszów pokojowych" odwiedzających teren obozów koncentracyjnych, widocznie panu ministrowi Ziobro, prokuraturze i policji nie przeszkadza. Nie przeszkadza, bo tego typu "goście" widocznie czują że są nietykalni i mogą na terenie Polski wyczyniać co im się podoba. Tym bardziej, że są chronieni przez izraelskie służby specjalne uzbrojone w broń palną. Czyli - lepiej sprawy nie ruszać, po co rozgłaszać, przecież Żydów biją tylko antysemici. Najlepiej polscy.

Acha, jeszcze przypomnienie przewodniego hasła kuriozalnej imprezy o nazwie Marsz Żywych, który ma być "Manifestacją przywiązania do takich wartości, jak: godność i równość wszystkich ludzi, tolerancja, prawo każdego człowieka do życia w pokoju." Ha, Ha. "Tolerancja" - ale nie dla ludzi, którzy powątpiewają w oficjalnie obowiązujące i wpajane na siłę schematy historyczne, "tolerancja" - polegająca nie na wysłuchaniu racji drugiej strony, lecz na używaniu przemocy.
Zaślepionym ideologią ludziom przy braku siły argumentów jedyne co pozostaje to argument siły.



http://www.jta.org/cgi-bin/iowa/popups/email.html?article=100521
13 marzec 2007

bibula- pismo niezależne 

  

Archiwum

Szanowny Panie Prezydencie.
grudzień 17, 2005
Krzysztof Cierpisz
Czarny humor
czerwiec 6, 2003
zebrał i przesłał: bez podpisu
Już nic polskiego
sierpień 18, 2003
Anna Surowiec, Robert Popielewicz
Andersen zapłaci 60 mln dolarów
sierpień 28, 2002
Monarchia czy "demokracja" ?
luty 7, 2007
tezlav von roya
Jak mówić dużo nie mówiąc nic
luty 27, 2003
Kontrakt Społeczny Samobójczego Terrorysty
grudzień 12, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Rosjanie pokazują swoją broń Paryżu
czerwiec 29, 2007
. bez podpisu
...und morgen die ganze Welt
grudzień 9, 2003
Andrzej Kumor
Eastern Europe: Manufacturing of a "Catholic" Docility
listopad 25, 2006
Marek Glogoczowski
The Babylonian Brotherhood
sierpień 1, 2007
enki
"Polski" - z nazwy rząd - dba o obce interesy. Ostateczne pozbycie się polskich banków
kwiecień 20, 2006
Halina Kochalska
Prognoza Ataku USA na Iran
luty 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Być człowiekiem
grudzień 4, 2006
Krzysztof Wołod?ko
nawroty
wrzesień 28, 2004
Pewna rozmowa,na pewnym forum.
luty 4, 2007
Darek "Funky"
I po co nam było...
lipiec 19, 2003
przesłała Elżbieta
Wyznanie rachmistrza
luty 14, 2003
TOMASZ DOMALEWSKI http://www.dziennik.krakow.pl/
Popieram braci Kaczyńskich
czerwiec 16, 2007
, bez podpisu
Polska to dziwny kraj
sierpień 26, 2003
ABCnet
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media