|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
więcej -> |
|
Awantura wokół Rynku Głównego
|
|
Czy pod powierzchnią Rynku Głównego powstanie ogromny hipermarket? Czy turyści, którzy przyjadą do Krakowa na wiosnę, będą znowu podziwiać rozkopaną płytę? Od odpowiedzi na te pytania przedstawiciele prezydenta miasta wymigują się. Radni żądają zwołania sesji nadzwyczajnej w sprawie Rynku. Chcą, aby prezydent Jacek Majchrowski wytłumaczył się z wielu - ich zdaniem - nieprzejrzystych wątków.
Tajemniczy hipermarket Wczorajsze posiedzenie komisji kultury rady miasta było bardzo burzliwe. Radni pytali, czy prawdą są pogłoski, jakoby pod płytą Rynku miał powstać hipermarket. Chcieli wiedzieć, w jaki sposób prezydent Jacek Majchrowski planuje zagospodarować podziemia Rynku i Sukiennic. Mimo obecności dyrektora Zarządu Dróg i Komunikacji Jana Tajstera, nie doczekali się odpowiedzi. Tajster powtarzał, że wszystko, co się dzieje w Rynku, jest zgodne z prawem i że całość prac nadzoruje wojewódzki konserwator zabytków.
Kiedy jednak głos zabrał sam konserwator Jan Janczykowski, okazało się, że stosunki na linii prezydent - konserwator są raczej napięte. Janczykowski wyjaśnił, że w zeszłym roku opiniował wniosek o wydanie decyzji ustalającej warunki zabudowy tereny dla zagospodarowania ponad 5 tys. 700 mkw. pod powierzchnią Rynku, z czego ponad 3 tys. 300 mkw. miały być przeznaczone pod handel. Opinia konserwatora była negatywna, w związku z czym władze miasta złożyły wniosek o odwołanie konserwatora.
W maju, ale nie do końca Radny Jan Białczyk (Forum Lewicy Obywatelskiej) przypomniał prowadzącemu prace wykopaliskowe w Rynku dr. Cezaremu Buśce, że w zeszłym roku obiecywał, że zakończy prace najpó?niej 31 marca - przed rozpoczęciem sezonu turystycznego. Pytał, czy obietnica zostanie dotrzymana. I tu odpowied? była niejasna. Jan Tajster powiedział, że płyta Rynku będzie gotowa do 15 maja. Poza - jak zaznaczył - częścią, pod którą znajdują się Kramy Bogate.
Członkowie skierowali sprawę Rynku do komisji rewizyjnej, a radny Stanisław Handzlik (PO) zapowiedział, że zwróci się do przewodniczącego rady miasta o zwołanie sesji nadzwyczajnej.
|
|
5 luty 2006
|
|
Gazeta Krakowska
|
|
|
|
Potomkowie Jakuba Szeli
luty 27, 2007
Artur Łoboda
|
Koniec z jarmarkami na krakowskim Rynku
wrzesień 5, 2007
|
Czy Michnik nie był kiedyś sekretarzem ( sekretarką ? ) tej cioci Andrzejewskiego?
kwiecień 6, 2003
ania 67
|
We are buying up Manhattan, Poland, Rumania and Hungary
grudzień 16, 2007
PB
|
HOŁOTA
czerwiec 26, 2003
http://www.kabaret-klika.prv.pl/
|
Sztuka - antysztuka
lipiec 31, 2003
Andrzej Kumor
|
Putinowski "antysemityzm"
maj 11, 2007
przysłał marduk
|
USA sa niezastapione
kwiecień 19, 2008
Goska
|
Argentyński Buzek
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Czy nad USA unosi się widmo zbankrutowanej demokracji?
styczeń 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Znakomity człowiek, ale...
sierpień 19, 2003
MOTO
|
Kiedy Odsiecz Zielonogórska?
maj 14, 2005
konstytucjonalista
|
Argentyna: rząd próbuje ratować dzieci przed śmiercią głodową
listopad 20, 2002
PAP
|
Czy Bush jest (pożytecznym) idiotą?
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fałsze Henryka Grynberga
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Komentarz do Przemówienia Bene/Male/dykta XVI na uniwersytecie w Ratyzbonie (Regensburg), 12.09.2006
wrzesień 27, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
|
Unia Europejska - dinozaur czekający na dobicie?
sierpień 25, 2004
Carl Beddermann
|
polnische Schweine
październik 22, 2005
Artur Łoboda
|
TE DNI, TE ROBAKI, TE KACZEŃCE
marzec 28, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Czy zupa jest "rasistowska"?
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
|
więcej -> |
|