ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
więcej ->

 
 

"Polska prosi USA o obronę przed Rosją"

Sobota, 2 lutego 2008

Szef polskiego MSZ Radosław Sikorski, przebywając z wizytą w Waszyngtonie, poprosił administrację USA o rozmieszczenie na terytorium Polski baz wojskowych NATO dla obrony przed Rosją - pisze w sobotę dziennik "Kommiersant".

Według rosyjskiej gazety, polski minister mówił o tym występując w waszyngtońskim Amerykańskim Instytucie Przedsiębiorczości (American Enterprise Institute, AEI). "Polska jest prawdopodobnie pierwszym członkiem NATO i Unii Europejskiej, który zwrócił się do USA o obronę przed zagrożeniem ze strony Rosji" - konstatuje "Kommiersant".

"Z zadowoleniem przyjęlibyśmy dyslokację amerykańskich wojsk na naszej ziemi" - cytuje dziennik Sikorskiego.

"Kommiersant" wyjaśnia, że "pragnienie Warszawy rozmieszczenia na swoim terytorium bazy wojskowej USA tłumaczył on tym, iż w ostatnim czasie Polska poczuła na sobie presję i szantaż ze strony niektórych sąsiadów, którzy ostro sprzeciwiają się instalacji amerykańskiego systemu obrony przeciwrakietowej w Europie Środkowej".

Moskiewska gazeta zwraca uwagę, że wystąpienie Sikorskiego miało miejsce wkrótce po tym, jak szef Głównego Zarządu Szkolenia Bojowego i Służby Wojsk Sił Zbrojnych Rosji, generał Władimir Szamanow oświadczył, iż Moskwa może zmienić skład swojej grupy wojsk w obwodzie kaliningradzkim w odpowiedzi na rozmieszczenie elementów tarczy antyrakietowej USA w Polsce i Czechach.

"Kommiersant" podkreśla, że "tak krytyczne wystąpienie szefa polskiego MSZ było dla Moskwy nieprzyjemną niespodzianką".

"Zaledwie 10 dni temu pan Sikorski przyjeżdżał do Moskwy, aby przygotować planowaną na 8 lutego wizytę premiera Donalda Tuska, który ma być pierwszym od sześciu lat szefem polskiego rządu odwiedzającym Rosję. Wtedy przyszłość rosyjsko-polskich stosunków wydawała się bezchmurna" - pisze ten opiniotwórczy dziennik.

Zdaniem "Kommiersanta", "teraz normalizacja (relacji między Rosją i Polską) może okazać się zagrożona".

"Wypowiedzi Radosława Sikorskiego pokazały, że nowe polskie kierownictwo nie tylko nie zamierza odstąpić od dyslokacji amerykańskich obiektów wojskowych na swoim terytorium, lecz także gotowe jest pójść w tej kwestii dalej niż gabinet Jarosława Kaczyńskiego" - zauważa gazeta.

"Kommiersant" zaznacza, że w piątek w polskim MSZ kategorycznie odmówiono mu odpowiedzi na jakiekolwiek pytania związane z wystąpieniem Sikorskiego.

"W rosyjskim MSZ byli bardziej kategoryczni" - informuje dziennik. "Nie jest jeszcze jasne, co stoi za tymi wypowiedziami i czy stanowią one odzwierciedlenie nowej polityki polskiego rządu. W każdym wypadku jest normalna logika wojskowych. Sprowadza się ona do adekwatnej reakcji na podobne zagrożenia" - przytacza "Kommiersant" słowa anonimowego przedstawiciela MSZ Rosji.

Gazeta przypomina, że do takich "adekwatnych kroków" Moskwa zaliczała dotąd wycelowanie rosyjskich rakiet na obiekty w Polsce i Czechach, o czym - jak podkreśla - niejednokrotnie mówił szef Sztabu Generalnego Jurij Bałujewski, lub instalację systemów Iskander w obwodzie kaliningradzkim.

"W dzisiejszych warunkach formułować adekwatną odpowied? Moskwy na najwyższym szczeblu mogą tylko dwie osoby - Władimir Putin i Dmitrij Miedwiediew. Nie można wykluczyć, że przed wyborami 2 marca rosyjscy wyborcy zobaczą głównego kandydata (na prezydenta Rosji) w niecodziennej dla niego roli" - konkluduje "Kommiersant".


16 luty 2008

PAP 

  

Archiwum

3xTak PPR i 4xTak PO
Program PO - czy w kierunku likwidacji Państwa Polskiego?

październik 5, 2004
Stanisław Bulza
Bush Pogwałcił Amerykańską Konstytucję?
czerwiec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski

Kongres Amerykański zezwolił prezydentowi USA na rozpoczęcie wojny przeciwko Irakowi


marzec 6, 2003
Energetyczne Rezerwy Azji Środkowej Rosną – uzupełnienie 1go stycznia, 2009
styczeń 3, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Trzęsawisko
kwiecień 10, 2003
Wojciech Wlazlinski
Kto je?dzi po naszych drogach?
maj 6, 2007
Marek Komorowski
Kulczenie najbogatszego - jeszcze opinia czy już obraza image'u?
listopad 17, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ilu Amerykanów zginęło w Iraku?
maj 4, 2007
sz. martys
Reguła symbiozy
kwiecień 21, 2005
Witold Filipowicz
Spiskowa teoria dziejów. Fakty ukrywane
grudzień 17, 2003
Przepraszam
październik 1, 2006
mik4
Po co lustracja?
sierpień 9, 2008
jobstalker
Eutanazja dla górnictwa
sierpień 3, 2003
Teresa Wójcik
fff
sierpień 6, 2005
ff
(...)
lipiec 4, 2006
Będziemy mogli postawić Kwaśniewskiego przed międzynarodowym trybunałem
wrzesień 16, 2004
Podziały w Iraku pogłębiają się
wrzesień 8, 2007
Patrick Cockburn
Przyszedł Kupiec do Szewczyka
wrzesień 21, 2004
Mecenas
Ds. praw człowieka
sierpień 28, 2006
Bogusław
Idziemy do referendum!
czerwiec 6, 2003
Sabina
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media