ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
więcej ->

 
 

Epilog "procesu dostosowawczego"

W swoim życiu spotkałem się z lud?mi (mającymi aspiracje naukowe), którzy nie potrafili zrozumieć czytanych tekstów.
Skrajnym tego przykładem były dziewczyny, umiejące wykuć na pamięć dziesięć stron tekstu, którego pó?niej nie potrafiły streścić "własnymi słowami".
O wyciągnięciu wniosków nie mogło być mowy.
Co gorsza, osoby te pokończyły studia i otrzymały stopnie naukowe.

Historia negocjacji między Polską a krajami Unii pokazuje nad wyraz dobitnie, że nasi "negocjatorzy" nie zrozumieli niczego z tysiącletniej historii współżycia naszych narodów.
Podstęp i zdrada to najczęstsze co nas z tamtej strony spotkało. Nieliczne wyjątki, potwierdzały wcześniejszą regułę z tej racji, że były wyjątkami.
Teraz, po spełnieniu z polskiej strony wszystkich narzuconych nam przez Niemców warunków (których skutkiem był między innymi demontaż polskiej gospodarki), rozpoczął się pierwszy etap niemieckiej kontrofensywy.
Nie będę dyskutował na temat podnoszonych ostatnio zmian postanowień z Nicei, które były tylko podpuchą dla "głupiego Jasia", bo było dla mnie oczywiste, że w jakiś sposób zostaną ominięte.
Dzisiaj, kiedy Niemcy mają nas w garści, przeszli do kontrataku, lansując pogląd, że Polska jest nieobliczalnym krajem.
Dowodem na to jest poniższa wiadomość:

¬le poszerzona Unia?
Poszerzenie Unii nie zostało dobrze przygotowane. Z realiami wygrała polityka - przyznają wysocy urzędnicy Komisji Europejskiej. Teraz - jak wynika z raportu unijnych kół biznesu, do którego dotarła korespondentka RMF - poszerzoną UE czeka kilkuletni marsz po wyboistej drodze.

Polska jest jednym z tych nowych członków poszerzonej Unii Europejskiej, który budzi wśród unijnych urzędników najwięcej niepokojów.

Przedstawiciele Komisji Europejskiej obawiają się, że nasz kraj będzie drugą Hiszpanią. Jeden z eurokratów stwierdza, że Polacy są bardzo agresywni w walce o narodowy interes, bo uważają, że zostali skrzywdzeni przez historię.

Autorzy raport przewidują, że sporo kłopotów wywołają przyszłe negocjacje w sprawach finansowych. Pieniądze będą drażliwą kwestią, gdyż - jak twierdzą urzędnicy - przy najmniejszych nieprawidłowościach Komisja zapowiada, iż zakręci kurek z gotówką.

Problemy pojawią się także w kwestii bezpieczeństwa żywności. Eurokraci mówią wprost, że trzeba będzie wprowadzić ograniczone blokady na import żywności. Komisja nie może nie podjąć żadnych kroków, jeśli sytuacja w Polsce zagrozi zdrowiu Niemców.


Oczywiście, w Polsce umierają i chorują tysiące ludzi po spożyciu polskiej żywności.
Za to w Niemczech i w innych krajach UE wszyscy są zdrowi, nawet jeżeli nażreją się mięsa chorych krów.
Już przerabialiśmy "polskie zagrożenie" wobec Niemców i "polski atak, na Radiostację Gliwice".
Powyższy nius przywodzi najgorsze wzorce z przeszłości.
Tylko czy normalny człowiek może powiedzieć, że nie spodziewał się takiego scenariusza?
30 wrzesień 2003

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Stany Zjednoczone - natychmiast won z Iraku! Ręce precz od Iranu!
styczeń 29, 2007
Przedruk z: Workers Vanguard nr 884, 19 stycznia 2
Wojna kolonialna
marzec 29, 2003
KWM
Amerykanie zbombardowali iracki szpital
listopad 9, 2004
PAP
Mossad w Marocco i przeszkolenie prowokatora ataku na Irak
listopad 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Czego spodziewamy się po swoim życiu?
czerwiec 30, 2008
Marek Jastrząb
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu?
maj 30, 2004
"IACS nie przeszkodził"
czerwiec 29, 2002
PAP
Stracił na giełdzie miliony
kwiecień 8, 2006
PAP
Amerykański ruch anty-wojenny
wrzesień 4, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wielu dziennikarzy postępuje nieetycznie
grudzień 2, 2002
http://www.naszdziennik.pl/
"Głupia historia" - list czytelnika pisma Culture Wars w sprawie artykułu prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego
luty 23, 2007
bibula- pismo niezależne
Argentyński cud ekonomiczny
październik 27, 2005
Prof. dr Ronald Clement
Marek Pol, minister infrakłamstwa
grudzień 23, 2002
zaprasza.net
Francesco Cossiga i zamach na World Trade Center
styczeń 17, 2008
Marek P.
"Polska zemsty walczy z Polską nadzieji" według Michnika
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Irael zagrożony swoją własną bronią nuklearną
kwiecień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Walka o państwo...bezprawia
marzec 21, 2007
Marek Olżyński
bezrobotny
wrzesień 5, 2006
michal
Największa mądrość.......... nie tylko Kościoła.
lipiec 6, 2008
Artur Łoboda
Wozy poszły w BOR
sierpień 24, 2002
IAR
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media