|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
więcej -> |
|
David Irving wypuszczony z austriackiego więzienia
|
|

Sąd Najwyższy w Wiedniu zdecydował o warunkowym zwolnieniu brytyjskiego historyka Davida Irvinga. Decyzją sądu wydaną w środę, 20 grudnia 2006 roku, Irving został zwolniony warunkowo po odbyciu 13 miesięcy pozbawienia wolności z nałożonej kary 3 lat więzienia.
W jednodniowym procesie pokazowym 20 lutego 2006 roku, sąd wiedeński skazał 68-letniego Davida Irvinga za "zaprzeczanie Holokaustowi". Prokurator zażądał kary 10 lat pozbawienia wolności. David Irving, który odwiedził Austrię celem wygłoszenia prelekcji dla studentów uniwersyteckich na temat rozmów Adolfa Eichmanna z żydowskimi przywódcami w Budapeszcie, został 11 listopada 2005 roku aresztowany przez austriacką policję Stapo (Stastspolizei). Decyzja o aresztowaniu Irvinga podjęta została 16 lat wcześniej, w pa?dzierniku 1989 roku, i była reakcją na pisemny wniosek komunistycznej organizacji Dokumentationszentrum des Österreichischen Widerstands (Centrum Dokumentacji Austriackiego Ruchu Oporu). Aresztowanie opierało się na obowiązujących w Austrii przepisach Verbotsgesetz z 1945 roku, zabraniających dyskusji na niektóre tematy dotyczące II Wojny Światowej. Prawo to, uściślone w 1992 roku, może być nałożone na "każdego kto zaprzecza, wysoce pomniejsza, popiera lub próbuje usprawiedliwić ludobójstwo Narodowego Socjalizmu lub innych przestępstw Narodowego Socjalizmu przeciwko ludzkości, poprzez słowo drukowane, środki przekazu lub inne media".
Na krótko przed skazaniem przez sąd w Wiedniu za tzw. kłamstwo oświęcimskie, David Irving już 17 lutego br. przyznał, że "w świetle obowiązujących przepisów nie mam wyjścia jak przyznać się do winy", jednakże kategorycznie podkreślił mówiąc: "Nie zgadzam się z zarzutem, iż jestem negacjonistą. Jest to plugawe oszczerstwo." W rzeczystości, David Irving nigdy i nigdzie, również w kilkudziesięciu swoich książkach, nie negował cierpienia Żydów i innych narodów podczas II Wojny Światowej. Jednak tak jak inni historycy podważający oficjalną wersję historycznej interpretacji, odrzucał obowiązującą wykładnię Holokaustu, w tym przede wszystkim podważał: 1) Istnienie decyzji Hitlera dotyczącej masowego i zorganizowanego unicestwienia Żydów; 2) Istnienie komór gazowych i przez to eksterminację przy ich użyciu; 3) Oficjalną liczbę 6 milionów Żydów mających zginąć w wyniku Holokaustu. Te trzy sporne kwestie, na których zbudowana jest obowiązująca interpretacja wydarzeń znana jako Holokaust, nie posiadają żadnych wiarygodnych, a najczęściej żadnych dowodów - twierdził Irving.
Na rozprawie rozpatrującej przedterminowe zwolnienie, prokurator publiczny Marie-Luise Nittel ostrzegała, że Irving jest "jak idol, którego słowa budują prawicową scenę". David Irving przyprowadzony był na rozprawę zakuty w kajdanki. Pierwszy wywiad Irvinga spodziewany jest dopiero po powrocie do Wielkiej Brytanii, gdzie oczekują go żona i córka, zdążył on jednak powiedzieć i zaapelować: "Wracam do Anglii. Czuję się cały i zdrowy, ale współczuję mojej rodzinie. Wzywam do akademickiego bojkotu aż do momentu gdy rządy Niemiec i Austrii zaprzestaną wsadzania historyków do więzień. Ja zostałem wsadzony na trzy lata za wyrażoną 17 lat wcześniej opinię."
Organizacje, instytucje i osoby przyczyniające się do lansowania i bezwzględnego narzucania oficjalnej interpretacji wydarzeń II Wojny światowej oraz znane z aktywnej walki z wolnością słowa, ubolewają nad decyzją sądu wiedeńskiego. Dyrektor Centrum im. Szymona Wiesenthala w Izraelu, dr Efraim Zuroff powiedział, że decyzja sądu jest "najgorszym z możliwych odpowiedzi na zeszłotygodniową konfrencję zaprzeczającą Holokaustowi, która odbyła się w Teheranie, i będzie wzmacniała tych, którzy popierają te szalone idee."
Wielu historyków z wielkim szacunkiem odnosi się do bogatego dorobku naukowego i popularyzatorskiego Davida Irvinga. Wynika to przede wszystkim z tego, że D. Irving jako jeden z nielicznych posługiwał się tylko i wyłącznie dokumentami, w przeciwieństwie do historyków głównego nurtu, którzy zamiast sięgać do ?ródeł, kopiują i bezkrytycznie cytują jeden drugiego. W czasie swej kilkudziesięcioletniej pracy, zgromadził on unikalne zbiory rękopisów, pamiętników i dokumentów z czasów wojny. W wyniku przegranego procesu wytoczonego o zniesławienie przeciwko prof. Deborah Lipstadt, sędzia Gray w dniu 11 kwietnia 2000 roku nałożył kary, które doprowadziły do tego, iż David Irving stracił mieszkanie w Londynie oraz skonfiskowano mu cały unikalny zbiór. W kuriozalnej decyzji, cały zbiór przekazany został w ręce oponenta ideologicznego - prof. Deborah Lipstadt. Szykanowany przez lata, Irving ostatecznie skazany został przez sąd wiedeński.
Warto przytoczyć opinię historyka prof. Pawła Wieczorkiewicza z Uniwersytetu Warszawskiego o D. Irvingu, zamieszczoną w wywiadzie dla ostatniego wydania pisma Templum Novum Nr 3 2006 r. str. 75:
"[David Irving] To najlepszy i najwybitniejszy znawca historii II wojny światowej. Badacz, dla którego miarodajne są ?ródła, a nie poglądy historiografii, opinie kolegów czy wrzask mediów. Człowiek któremu z racji ogromnych zasług: zebrania lub odtajniania i udostępniania kluczowych dokumentów III Rzeszy, czapką buty czyścić trzeba. Historyk tej miary ma prawo napisać i powiedzieć wszystko".
Inni intelektualiści wypowiadają się podobnie:
"Brytyjski historyk David Irving, jest być może największym żyjącym autorytetem ery Nazizmu" Stephen Spender, New York Times Review of Books
"Takie postaci jak David Irving są niezastąpioną częścią rozwoju nauk historycznych, i nie wolno nam odrzucać ich punktu widzenia." Profesor Gordon C. Craig, The New York Review of Books, 19 wrzesień 1996.
"Czy chcemy tego czy nie [...] najbardziej znanymi historykami ery Nazizmu są dzisiaj [Daniel] Goldhagen i brytyjski pisarz David Irving" - Holocaust and Genocide Studies, vol. 11, no. 3 (Oxford University Press, w kooperacji z U.S. Holocaust Memorial Museum).
Po dzień dzisiejszy nagroda Davida Irvinga w wysokości $1000.00 ustanowiona w 1977 roku jest do odebrania przez każdego kto wskaże na jakikolwiek dokument stwierdzający, że "Hitler wiedział o Holokauście".
KOMENTARZ BIBUŁY: Radując się z możliwości spędzenia nadchodzących Świąt w gronie rodzinnym, życzymy panu Davidowi Irvingowi zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz Błogosławieństwa Bożego i wytrwałości w walce z przebiegłymi siłami zła.
|
|
22 grudzień 2006
|
|
bibula- pismo niezależne
|
|
|
|
Zadanie specjalne wykonam
lipiec 31, 2004
Jakub Sakowicz
|
List Otwarty Obywatela Amerykańskiego do Pana Perzydenta R.P. Lecha Kaczyńskiego
sierpień 31, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Zmarła profesor Dora Kacnelson
lipiec 8, 2003
przesłała Elzbieta
|
Co nas czeka w 2003?. Rozmowa z Jadwigą Staniszkis i Tomaszem Żukowskim
Nowy rok, nowy rząd, nowy premier
styczeń 2, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Wielka iluzja
sierpień 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
George Soros Gro?ba kapitalizmu
wrzesień 30, 2003
|
Najwieksi milosnicy przyrody i natury w waszyngtonie!
marzec 3, 2007
gajowy
|
Rosja może odpowiedzieć atakiem nuklearnym na Polskę jeśli ta umieści na swoim terenie "Patrioty"
sierpień 15, 2008
"Pravda"
|
Waniek grozi TVP prokuratorem
czerwiec 11, 2005
http://rzeczpospolita.pl
|
Euro
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
|
Brytyjska prasa o ostrzeżeniach papieża
sierpień 19, 2002
PAP
|
Czemu służy upokażanie Mel’a Gibson’a?
sierpień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sarkozy popiera budowę Muzeum Historii Żydów Polskich
luty 19, 2008
PAP
|
100 lat za murzynami
luty 3, 2007
Artur Łoboda
|
Kamienice już nie nasze
maj 7, 2005
Iwona Kamieńska
|
Referendum w sprawie Unii sfałszowane?
wrzesień 21, 2004
Jerzy Zarakowski
|
Kaczyński na tropie układu
marzec 9, 2006
|
Wspomnienia Kazimierza Laskarysa
marzec 5, 2008
Elzbieta Gawlas
|
Przesłanie do Narodów Europy Zachodniej
październik 9, 2005
Artur Łoboda
|
Serwis wiadomości w 2 językach o wydarzeniach na terenie byłego ZSRR
marzec 8, 2008
tłumacz
|
więcej -> |
|