ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII 




 
więcej ->

 
 

EBOR dalej inwestuje w Polsce


Wiceprezes Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju Hanna Gronkiewicz-Waltz powiedziała, że EBOR będzie mógł zainwestować w Polsce 300-400 milionów euro rocznie w sektory wymagające restrukturyzacji, jak energetyka, hutnictwo i finanse.

Hanna Gronkiewicz-Waltz podkreśliła w rozmowie z "Sygnałami Dnia" w Pierwszym Programie Polskiego Radia, że wejście Polski do Unii Europejskiej nie ma wpływu na pomoc udzialaną naszemu krajowi przez EBOR.

Do tej pory Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju zainwestował w Polsce od 1991 roku ponad dwa miliardy euro. Hanna Gronkiewicz-Waltz zaznaczyła, że bank ściągnął do naszego kilkadziesiąt miliard euro, gdyż EBOR często występuje jako współinwestor.

Wiceprezes EBOR ocenia, że Polska będzie mogła wprowadzić euro w 2008 roku. Zdaniem Hanny Gronkiewicz-Waltz, wcześniej nie uda się tego zrobić ze względu na zbyt duży deficyt budżetowy.

Nadwyżka eskportu Polski do krajów zachodnich nad importem, pierwsza od wielu lat, to - według Hanny Gronkiewicz-Waltz - duży sukces, choć trudno stwierdzić po jednym miesiącu, czy jest to tendencja trwała.
12 sierpień 2004

IAR 

  

Archiwum

Odwołany koncert - zmiana terminu DELIGHT
kwiecień 4, 2005
Apel o ujawnienie i usunięcie agentury z Episkopatu
październik 26, 2006
przysłał Krzysztof Cierpisz
umiaru i rzeczowości...
październik 11, 2005
Tadzio
Czy jest wśród nas uczciwy prokurator?
marzec 10, 2006
Artur Łoboda
Arcybiskup Życinski oskarża Radio Maryja w gazecie wyborczej Michnika
kwiecień 11, 2006
przysłał anonim
Znowu wstyd dla Polski! Zreformować system karny!
wrzesień 7, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
LABIRYNTY KORUPCJI
luty 28, 2003
Tragedia Polski bezrobotnej
listopad 22, 2003
Nasz Dziennik
Prounijne zamroczenie
maj 6, 2004
Andrzej Kumor
Koniec antyrosjanizmu w Polsce?
kwiecień 5, 2007
wasylzly
"Największa afera III RP"
czerwiec 6, 2006
PAP
Biała Dama jak hydraulik
marzec 18, 2006
31 pa?dziernika 2005 godz 19. - gdzieś w Polsce
listopad 1, 2005
zaprasza.net
Odezwa
czerwiec 25, 2003
przesłała Elżbieta
Wyrok w Starachowicach - Sądy ostatnimi instytucjami zaufania publicznego....
styczeń 25, 2005
Adam Sandauer
Fire Wolfowitz
kwiecień 13, 2007
Ben Wikler
Moja prowincja jest grzeczna i cicha niczym z obrazka
październik 7, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Metamrfoza Dolara
styczeń 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Gdzie jest deomokracja pelna ! a gdzie jej nie ma!
listopad 25, 2007
kruzoe2
Tysiąc w beciku i Tysiąc w Strasburgu
marzec 21, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media