|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
więcej -> |
|
Pytanie retoryczne
|
|

Nie zamierzam zapomnieć cierpienie jakie zaznał ks. Zalewski w okresie stanu wojennego w Polsce ze strony SB. Mając jednak na uwadze Jego aktualna działalność związaną z ujawnieniem wśród księży domniemanych agentów SB, musze stwierdzić, że ks. Zalewski chce na siebie przyjąć rolę Prokuratora i Sędziego Jednocześnie. A gdzie konkretne dowody. Gdzie obrona godności drugiej strony? Być może wiele z kart zapisanych w aktach IPN które czyta ks. Zalewski zawierają nieścisłości, są zmanipulowane itp. Ponadto jak każdy Kapłan winien mieć trochę pokory wobec swoich przełożonych. Tymczasem co chwilę słyszymy Jego krytyczne uwago pod adresem Kurii Krakowskiej i osobiście kard. Dziwisza. Jak może On podważać autorytet tego ostatniego, który zdobywał ten autorytet przez kilkadziesiąt lat służby przy śp. Janie Pawle II. Przecież normalnym jest że Kardynał nie chce dopuścić do tego aby nie został zbyt pochopnie, bez dokładnego zbadania i ocenienia, nie tylko przez ks. Zalewskiego - podważać autorytet Księży, którzy być może wykażą, że domniemania o ich związkach z SB są nieprawdziwe bąd? conajmniej przesadzone.
A więc gdzie pokora ks. Zalewskiego? Czy jako Kapłan ma się zajmować odkrywanie kart przeszłości i politykować na ten temat? Czy nie może zając się innymi formami posługi kapłańskiej do której przecież jest zobowowiązany z tytułu powołania do tego stanu?
Nie jestem za ukrywaniem prawdy, nawet bolesnej. Ale najpierw miejmy dowody, a potem osądzmy je i wymierzmy winnego stosowną do jego przewinienia karę. Śledząc z niepokojem kolejne wypowiedzi ks. Zalewskiego, stwierdzam, że wylewa On dziecko z kąpielą. Z Jego działań i słów mogą się tylko cieszyć tylko wrogowie Kościoła których przecież nie brakuje.
A więc czekam na opamiętanie ks. Zalewskiego- Sakowicza i oczywiście na Jego zapowiadaną książkę.Jeśli będzie ogólnodostępna napewno ją nabędę i przeczytam z należną uwagą i estymą wobec autora.
|
|
9 sierpień 2006
|
|
Jan Kaniewski z Warszawy
|
|
|
|
Po drugiej stronie wolności
lipiec 16, 2007
Marek Olżyński
|
Masoni
lipiec 23, 2008
Artur Łoboda
|
Płoccy duchowni tuszowali skandale
marzec 3, 2007
PAP
|
Czy Masakra Libanu Poprzedza Atak na Iran?
lipiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Moralność oficjela
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
Królowie
styczeń 13, 2007
Radio Kraków
|
Nie dajmy się zwrariować
luty 28, 2004
przesłała Elżbieta
|
Inicjatywa Sorosa
listopad 24, 2003
Tygodnik Głos
|
A Citizens' Declaration
marzec 20, 2003
|
Nasza wojna
sierpień 2, 2008
jobstalker
|
Terror Żydów przeciwko Żydom - Część druga: Pogromy na Bliskim Wschodzie
czerwiec 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zagrożenie Ludzkości w Epoce Nuklearnej
marzec 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kolejna brudna prowokacja Gazety wyborczej :
lipiec 24, 2002
Agnieszka Kublik
|
Widmo Islamizacji Rosji i destabilizacja Bliskiego Wschodu
marzec 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kiedy w Polsce pojawi się rozum .........
lipiec 8, 2008
Artur Łoboda
|
Symptomy
czerwiec 9, 2003
Artur Łoboda
|
Przemilczana prawda o Stanie wojennym
grudzień 12, 2005
dr Leszek Skonka
|
Uzasadnienie wyroku na Rywina
lipiec 30, 2004
|
Dziennikarze pod lupą
styczeń 14, 2006
Marek Olżyński
|
Osiągnięcia kulturalno-cywilizacyjne "naszego sojusznika" należy promować!
maj 2, 2004
|
więcej -> |
|