ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
więcej ->

 
 

Powstał Konwent "Solidarności"

Konwent "Solidarności" powołali w niedzielę w Krakowie pierwsi liderzy NSZZ "S". Jego przewodniczącym został legendarny przywódca związku Lech Wałęsa.

Ci ludzie, którzy walczyli o inną Polskę, o inny system, dziś mogą być zaniepokojeni, że to nie idzie wszystko jak należy. Dlatego rozmawiamy, czy możemy coś jeszcze zrobić, by skorygować i poprawić to, co się dziś dzieje. Co z tego wyjdzie zobaczymy - powiedział Wałęsa dziennikarzom.

Pytany czy jest w stanie wyobrazić sobie współpracę ludzi pierwszej "S", którzy obecnie są często skłóceni politycznie, Wałęsa odpowiedział: Ludzie pierwszej "S" to idealiści. Oni kierowali się zasadami nie materialnymi, nie karierami, a czymś trochę innym. Dlatego ci ludzie są w stanie, zgodnie z tamtymi zasadami, pracować i teraz w tych warunkach mimo różnych podziałów, które były nawet niezbędne, jako doświadczenie, jako przyspieszony kurs demokracji.

Do krakowskiego Urzędu Miasta przybyli w niedzielę oprócz Lecha Wałęsy m.in. obecny szef "S" Marian Krzaklewski, b. premier Jerzy Buzek, Jerzy Kropiwnicki, Jan Rulewski, Ewa Tomaszewska, Jan Maria Rokita, Mirosław Handke, a także Leszek Moczulski.

Zabrakło m.in. zaproszonych: Tadeusza Mazowieckiego, Krzysztofa Kozłowskiego, Władysława Bartoszewskiego, Bronisława Geremka i Ryszarda Bugaja.

My, założyciele "Solidarności" - największego pokojowego ruchu obywatelskiego w dziejach świata, który doprowadził do wyzwolenia narodów i człowieka z totalitarnego systemu komunistycznego - deklarujemy wolę współdziałania dla obrony uniwersalnych wartości i etosu "S" z Sierpnia 1980 roku oraz przybliżenia tych idei wśród młodego pokolenia Polaków -podkreślono w deklaracji przyjętej przez kilkudziesięciu uczestników spotkania przez aklamację.

Uznajemy za naszą powinność i obowiązek promowanie ogólnoludzkiego przesłania i idei "Solidarności" rozpoczętej przez wielkiego Ojca duchowego, współtwórcę i promotora "S" - Jana Pawła II - czytamy w deklaracji.

Wałęsa mówił podczas spotkania, że ucieszyła go inicjatywa powołania Konwentu. Bo nie można tak dłużej patrzeć na to, co się dzieje z tym wszystkim co zrobiliśmy. Myślę, że jesteśmy w stanie dużo jeszcze wnieść dobrego i mądrego do obecnej sytuacji w kraju - powiedział.

Poprosiłem Kazimierz Barczyka i porosiłem Kraków, bo tu w Krakowie są dobrzy manipulatorzy - żartował Wałęsa, a jego słowa przyjęto brawami. Pociągnijcie sprawy, bo jestem przekonany, że nie może być to co się dzieje, jaki dziś prezent dostaliśmy. Patrzyłem na te grupy przede mną siedzące (na mszy na Błoniach) i nie wiedziałem co zrobić: czy wyjść tyłem, czy co. Jak można było doprowadzić do tego, że tak się stało. To hańbą dla nas jest i tą hańbę trzeba szybko zmyć. Jestem przekonany, że ją szybko zmyjemy - dodał.

Obrona dobrego imienia "Solidarności" powinna nas łączyć - mówił Krzaklewski. Apelował on także, by w Konwencie mogli zasiadać wszyscy uczestnicy władz pierwszej "S" niezależnie od tego, w jakiej partii obecnie się znajdują.

Konwent przyjął apel o godne i wspólne obchody rocznicy Sierpnia 1980 r. Postanowiono też, aby przyznać Ojcu Św. - jako pierwszemu - "Statuę Solidarności". Na razie nie wiadomo jeszcze jak ona będzie wyglądała. Jej projekt zostanie dopiero przyjęty w drodze konkursu.
18 sierpień 2002

PAP 

  

Archiwum

Izrael ma bron atomowa
grudzień 5, 2007
Goska
U progu
Kabaret Klika

listopad 18, 2003
www.kabaret-klika.prv.pl
Międzynarodowe Prawo Dżungli
marzec 10, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
HAARP straszna bron
kwiecień 12, 2005
Goska
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"uruchomiana" jest rezerwa polityczna w postaci PiS
listopad 6, 2006
www.pnlp.org.pl
Sąd francuski skazał Roberta Faurissona za "kłamstwo oświęcimskie"
październik 9, 2006
(bibula.com/Wyroi)
Putin zazdrości i gratuluje gwałtów prezydentowi Moshe Katsav’owi
październik 19, 2006
Dorota
Lipcowy grzmot
lipiec 18, 2008
Izrael Szamir
Cała Polska kocha górników
grudzień 4, 2006
Remigiusz Okraska
Śląscy "biznesmeni" ukradli 4 mln zł
lipiec 4, 2002
PAP
"Człowiek roku"
styczeń 9, 2003
zaprasza.net
List otwarty Jana Mulaka
marzec 31, 2004
Nierentowność kopalń
czerwiec 5, 2003
przesłała Elżbieta
The Progress (the Creep) of Cancer named USA
listopad 14, 2008
Marek Głogoczowski
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
Znaczenie przesłania papieża do Polaków i do świata (znawca1)
sierpień 18, 2002
PAP
Nie dajmy się zwrariować
luty 28, 2004
przesłała Elżbieta
Soros jako autor nowej książki
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Naród wybrany?
wrzesień 3, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media