ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
więcej ->

 
 

Terror Żydów przeciwko Żydom - Część druga: Pogromy na Bliskim Wschodzie



Drugi akt masowego napędzania Żydów do Palestyny odbył się na Bliskim Wschodzie i był dalszym ciągiem dramatu, który odbył się w krajach satelickich w latach 1945-1947, kiedy 711,000 Żydów było wypędzone z miejsc zamieszkania i przepuszczone przez Żelazną Kurtynę przez Sowiety. Druga fala pogromów, tym razem bez NKWD, była dokonana już tylko przez bojówki sjonistyczne i spowodowała ona wygnanie 547,000 Żydów z krajów Bliskiego Wschodu. W sumie akcja masowych i brutalych przesiedleń objęła ponad milion dwieście tysięcy Żydów w latach 1945-1951. Ważnym swiadkiem historii zdarzeń tych na Bliskim Wschodzie jest Naeim Giladi.

Naeim Giladi, Żyd urodzony w Bagdadzie, autor książki: “Skandale Ben-Gurion’a: Jak Haganah i Mossad Zabijało Żydów,” (“Ben-Gurion’s Scandals: How The Haganah and Mossad Eliminated Jews,” miał 12 lat, kiedy 1go czerwca, 1941 roku w czasie rozruchów sprowokowanych przez Brytyjskie wojska kolonialne w Bagdadzie, zginęło kikaset miejscowych Żydów. Już w 1921 roku, Amir Faisal, został marionetkowym królem Iraku i wyznaczył pro-brytyjskich Żydów, na ważne stanowiska włącznie z ministrem ekonomii. Już wtedy sjoniści powodowali kłótnie między Żydami i Arabami z powodu brytyjskiego poparcia dla t.zw. “Balfour Declaration.”

Brytyjczycy proklamowali w Palestynie t.zw. “Jewish Homeland” („Ojczyznę Żydów”) w zamian za pomoc sjonistów w doprowadzeniu do udziału USA w Pierwszej Wojnie Światowej. „Deklaracja Balfour’a” była zawarta w liście z 2go listopada, 1917, napisanym przez brytyjskiego ministra spraw zagranicznych, Arthur’a Balfour’a, zaadresowanym do szefa sjonistów w W. Brytańji, lorda Walter’a Rothschild’a (zobacz: John Cornelius: “The Hidden History of the Balfour Declaration.” „Tajna Hisroria Deklaracji Balfour’a).

W rezultacie Deklaracji Balfour’a powstała nowa nienawiść, której wcześniej nie było, między Żydami i Arabami. Brytyjskie poparcie dla sjonistów oraz Brytyjskie traktowanie Iraku jako państwo fasadowe, przez nich manipulowane, głęboko obrażało Arabów i wywolywało chęć zemsty na sjonistach. Brytyjczycy okupowali miasto Basra w Iraku, 12go kwietnia, 1941 i oznajmili że miejscowi Żydzi zadeklarowali posłuszeństwo i wierność Brytyjczykom. Komunikat ten miał na celu wywołanie rozruchów, które posłużyły jako pretekst do okupacji i rabunku Bagdadu przez wojska brytyjskie, które weszły do miasta 30 go, kwietnia 1941.

Propagandowe pogłoski, że Żydzi z Palestyny walczą po stronie Brytyjczyków przeciwko Arabom, w okolicy miasta Fellujah, w Iraku, spowodowały 2go czerwca atak na dzielnicę żydowską w Bagdadzie, gdzie zniszczono 1300 sklepółw i 1000 domów. Brytyjskie oddziały Gurkha zabiły około 500 Żydów na ulicach Bagdadu, jako część brytyjskij pacyfikacji Iraku. Jednocześnie sjoniści zorganizowali tajne komórki w Iraku.

Wiadomiści o podbojach sjonistycznych w Palestynie i o żydowskich masakrach Arabów, takich jak we wiosce Deir Yassin, wzmocniły anty-brytyjski ruch oporu w Iraku. W styczniu 1948 wybuchły rozruchy przeciwko Brytyjczykom w Iraku. Kiedy Izrael ogłosił niepodległość, Irakijczycy zamknęli rurociąg naftowy połączony z rafinerią w Haifie. Jako sjonista, Naeim Giladi został uwięziony w więzieniu Abu-Gharib aż do ucieczki we wrześniu 1949.

Sjonistyczne akty trerroru zaczęły się sześć miesięcy póżniej. Bomba eksplodowała 19go marca, 1950, w “American Cultural Center and Library” bibliotece uczęszczanej przez Żydów w Badgadzie, bez strat w ludziach. Druga bomba była wrzucona do restauracji El-Dar El-Bida Café, 8go kwietnia, 1950, gdzie Żydzi święcili Passover. Cztery osoby były ranne. Ulotki sjonistyczne nawoływały Żydów do natychmiastowego opuszczenia Iraku.

Zydzi nie posiadający nieruchomości zatłoczyli biura emigracyjne, zrzekali się obywatelstwa w Iraku i składali podania o pozwolenie na wyjazd do Izraela. Żydowska firma samochodowa Beit-Lawi Automobile Company była uszkodzona granatem 10go maja, 1950, bez poranienia kogokolwiek. Granat wybuchnął nieszkodliwie 3go czerwca, 1950 w żydowskiej dzielnicy El-Batawin. Równocześnie sjoniści posłali telegramy do Izraela w sprawie podniesienia kwoty na przyjazd większej ilości Żydów. Następny żydowski budynek był uszkodzony bombą (bez strat w ludziach) przy ulicy El-Rasjid. Trzech Żydów zginęło 14go stycznia, 1951, kiedy granat uszkodził przewody wysokiego napięcia przez synagogą Masouda Shem-Tov.

Wówczas exodus dzienny osiągnął 600 do 700 Żydów. W przeciwieństwie do propagandy sjonistycznej, Giladi pisze: ”Straszną prawdą jest, że granaty które zabijały i okaleczały irakijskich Żydów i niszczyły ich majątki były rzucane przez Żydów.” Ulotki sjonistyczne drukowane nielegalnie w Iraku przez Żydów 16go Marca, 1950 i 8go kwietnia, 1950 wzywały Żydów do natychmiastowego wyjazdu z Iraku do Izraela.

Wilbur Crane Eveland, agent CIA napisał w 1988 roku: “W celu tworzenia obrazu jakoby anty-amerykańskich Irakijczyków, oraz w celu terroryzowania Zydów w Iraku, sjoniści podkładali bomby w bibliotece amerykańskiej i w synagogach, poczem rozrzucano ulotki nawołujące Żydów do ucieczki do Izraela... Miejscowa policja w Iraku udowodniła ambasadzie amerykańskiej, że bombardowanie synagog i bibliotek, jak również anty-żydowskie i anty-amerykańskie ulotki, były dziełem poziemia sjonistycznego w Iraku. Niestety media światiwe podawały raporty, że terroryści arabscy spowodowali ucieczkę Żydów z Iraku, których to uciekinierów sjoniości niby ratowali, a naprawdę sjoniści powiększali, za pomocą uciekinierów, ilość Żydów w Izraelu.” (Wilbur Crane Eveland, “Ropes of Sand: America’s Failure in the Middle East,: N.Y. Norton, 1980, pp 48-49).

Dobrze udokumentowana książka Naeim Giladi, Żyda urodzonego w Bagdadzie, opisuje i udokumentowuje szczegóły zawarte w tytule jego książki: “Skandale Ben-Gurion’a: Jak Haganah i Mossad Zabijało Żydów.” Tak więc w cztery lata po zainscenizowaniu pogromu kieleckiego przez sowiecki aparat terrotu przy pomocy sjanistów ten sam program sconiści kontynuowali w krajach Bliskiego Wschodu.

www.pogonowski.com
10 czerwiec 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

NIK w zachodniopomorskiej ANR
maj 25, 2004
Wojciech Jurczak
Blefowanie i pogróżki Waszyngtonu przeciwko Iranowi
maj 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Abp Życiński: Wypowied? M. Kaczyńskiej wyrazem współczucia
marzec 16, 2008
PAP
„Wojna Przeciwko Terrorowi” nie działa tak jak „Zimna Wojna”
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kiedy plastykowe wydanie Rzecz(y)pospolitej?
styczeń 18, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zmienna Rzeczywistość Potęgi USA
marzec 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Sprawa Wo?niaka
listopad 17, 2007
Bogusław
Polska atrakcja turystyczna
maj 8, 2004
Andrzej Kumor
Matka Solidarności
grudzień 15, 2005
Zbigniew Głuszczyk
Putin dla Time Magazin
grudzień 20, 2007
.
Fałszywe porównania
luty 12, 2005
Kazimierz Poznański
SLD - KAWIOROWA "LEWICA" JH
listopad 23, 2002
JH
Odzyskac dumę narodową
wrzesień 13, 2003
Artur Kowalski
Czy religia pomaga politykom?
styczeń 5, 2008
Gregory Akko
"Polska jest w tarapatach finansowych"
luty 1, 2006
PAP
Polscy obywatele "Komisji Trójstronnej"
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
Bogdanka i zalotnicy. Kopalnia na sprzedaż
listopad 12, 2002
JAN DZIADUL Polityka NUMER 45/2002
Atomowy szantaż
sierpień 30, 2003
prof. Iwo Cypraian Pogonowski
I nic
styczeń 19, 2006
kLaudi
Chavez, Hazardzista w Wenezueli
luty 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media