ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Bankructwo Ukrainy 
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
więcej ->

 
 

''Terroryści'' bez paszportów - śmiertelny spisek czy partanina spec-służb?

Dla czytelników niniejszej strony ostatni londyński "zamach terrorystyczny" musiał budzić i budzi ogromne wątpliwości. Moim zdaniem cały ten "niewyobrażalny spisek" był skleconą naprędce akcją, mającą na celu jedno - odwrócić uwagę świata od zbrodni izraelskich w Libanie, których było już tyle - masakra dzieci w Kanie, egzekucja bezbronnych obserwatorów ONZ, ponad 1.000 cywilnych ofiar, eksodus 1/3 narodu libańskiego, zburzenie Bejrutu, użycie broni chemicznej, bombardowanie konwojów humanitarnych itp. - że nawet "najnormalniejsi" karmieni telewizyjną papką globalni konsumenci zaczęli masowo odwracać się od "szerzących wolność" oszalałych morderców. Po tej "straszliwej terrorystycznej nie-zbrodni", bo w końcu przecież do niej nie doszło, mógł jednak Bush powiedzieć, że za całe zło świata odpowiadają ...islamo-faszyści, choć każde dziecko mogło zobaczyć, że to faszyści, ale spod znaku sześcioramiennej gwiazdy.

Zatem należało tylko czekać, aż w którymś momencie ta znana już wszystkim formułka, czyli tzw. "oficjalna wersja zdarzeń" się sypnie. No i sypnęła się, i - o dziwo - sypnęła się z rąk, jeśli tak można powiedzieć, tych, którzy tę wersję oficjalną współtworzą, amerykańskich dziennikarzy sieci NBC, więc o teorii spiskowej tym razem nie może być mowy ... ;))

Otóż wg artykułu wspomnianych dziennikarzy śledczych NBC, powołujących się rzecz jasna na dobrze poinformowane ?ródła zarówno w Wlk. Brytanii jak i u siebie, w USA, część "terrorystów" nie posiadała paszportów, co oznacza tyle tylko, że o dostaniu się na pokład samolotu ci panowie mogli tylko pomarzyć.

oto ?ródło: http://www.msnbc.msn.com/id/14320452/

W tym miejscu wypada nasze własne śledztwo zakończyć, ponieważ ta ewidentna partanina spec-służb Wlk. Brytanii, USA, Izraela i Pakistanu nie zasługuje na poważniejsze rozważania. Jednak konsekwencje zamachu-którego-nie-było są na tyle dalekosiężne i dotkliwe, że i teraz, i zapewne w przyszłości, jeszcze parę słów na jego temat warto powiedzieć.

Otóż oprócz braku paszportów nasi "terroryści" nie wykupili żadnego biletu lotniczego, co w dobie turystycznego szczytu musi świadczyć o "nadzwyczaj niedbałym" planowaniu. Kolejna sprawa to naciski z Waszyngtonu, by dokonać aresztowań natychmiast ( - w wersji NBC), bo przecież "wolny świat musi się zjednoczyć i pomóc śmiertelnie zagrożonemu Izraelowi" (odwrócić uwagę od zbrodni na libańskich cywilach i żołnierzach ONZ) ( - poszerzona motywacja - wg LŚ).

Last but not least (na koniec, ale wcale nie najmniej ważne), cała ta heca z porwaniem 10 odrzutowców do złudzenia przypomina "operację Bojinka" sprzed ponad 10 lat, którą miał współorganizować Ramzi Yousef, znany bliżej jako "mózg" pierwszego zamachu na WTC w Nowym Jorku w 1993 r. Problem w tym, że pan Yousef pracował dla FBI, na co krąży w sieci wystarczająca ilość dowodów, więc nie będę tego tutaj rozwijał.

Jeśli uznasz, że powyższy wywód ma ręce i nogi, podaj tę wiadomość dalej, bo poważna to sprawa. W chwili obecnej bowiem "antyterrorystyczna" histeria osiągnęła już takie rozmiary, że - jak ktoś słusznie powiedział - niedługo będziemy samolotami latać nago, a i to pewnie niebawem już nie wystarczy.

A tak na poważnie, to rzygać się chce, kiedy się patrzy, jak w końcu Bogu ducha winni, ale na pewno niezbyt dociekliwie myślący, obywatele "wolnego świata", jak bydło prowadzone na rze?, poddają jeden po drugim, kolejne aspekty swoich przyrodzonych praw i wolności, a wszystko za cenę rzekomego bezpieczeństwa.

Jeśli wystarczająco wielu z nas wystarczająco szybko z tego koszmarnego letargu się nie obudzi, dostaniemy wkrótce to, na co jako rozleniwiona i bezmyślna masa zasługujemy - neofaszyzm w najczystszej orwellowsko-"demokratycznej" postaci.

15 sierpień 2006

LŚ 

  

Archiwum

"Uniwersalny" Wróg USA i Izraela
luty 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dwa odrębne światy...
marzec 3, 2008
tłumacz
Lepper nie ufa Kołodce, chce rozliczyć prezydenta
lipiec 30, 2002
PAP
Herezja Amerykańska, Egoizm i Pogarda Dla Miłosierdzia
czerwiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Wojna z terrorystami"
kwiecień 6, 2003
"Wrota" do kasy
grudzień 15, 2002
Tomasz Piwowarski
Wszyscy jesteśmy podejrzliwi
grudzień 21, 2007
Remigiusz Okraska
Żydowska bohaterka i „Tarcza” w Polsce
kwiecień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Raport ONZ: nadchodzi masowa imigracja z krajów biednych do krajów bogatych
marzec 20, 2007
bibula- pismo niezależne
Moralność a la moralność
październik 27, 2005
Piotr
Czy wznowić protesty jeszcze w czasie kampanii wyborczej? - pytanie Primum Non Nocere
sierpień 8, 2005
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
Sytuacja Polski i Polaków po podpisaniu umowy międzynarodowej w sprawie tarczy antyrakietowej przez polskiego ministra spraw
sierpień 20, 2008
Paweł Ziemiński
Tym razem Stan Tymiński wygra...
maj 27, 2005
kopista
Czwartego lutego 2006
luty 4, 2006
Artur Łoboda
Rozmowa z rabinem ISRAELEM SINGEREM
luty 26, 2007
jan
Walka w sieci
luty 2, 2004
szkodnik
Dotychczasowy Koszt Napadu USA Na Irak: Trzy Tysiące Miliardów Dolarów
marzec 2, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
W czasie obrad korporacji lekarskiej pikieta Primum Non Nocere - Toruń 19 września godz.12
wrzesień 18, 2003
Adam Sandauer
Za prezydentury Tuska to było(by?) fajnie
grudzień 10, 2005
”Pestka”
Nie tylko Kwaśniewski potrafi dbać o swe interesy
luty 11, 2006
Dziennik Polski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media